Последните 25 коментара на Voyka :· 01 »
Re: Придизбурну - коментар от 28.09.2011 в 13:24:52 часа
· 02 »
Re: Дубре съм - коментар от 27.11.2010 в 18:41:07 часа
· 03 »
Re: Malaguena - коментар от 27.11.2010 в 18:29:04 часа
· 04 »
Re: Нанизване на мисал - коментар от 05.04.2010 в 22:51:52 часа
· 05 »
Re: Зарязан Трифон - коментар от 14.02.2010 в 21:33:18 часа
· 06 »
Re: Зарязан Трифон - коментар от 14.02.2010 в 15:45:10 часа
· 07 »
Re: Зарязан Трифон - коментар от 14.02.2010 в 15:41:10 часа
· 08 »
Re: Вместо подарък - коментар от 08.11.2009 в 23:00:16 часа
· 09 »
Re: Такт 7./8. - коментар от 08.11.2009 в 22:54:47 часа
· 10 »
Re: Вечерна роза... - коментар от 08.11.2009 в 22:39:05 часа
· 11 »
Re: Облечена с листа от праз - коментар от 08.11.2009 в 22:29:13 часа
· 12 »
Re: Селски театър - коментар от 08.11.2009 в 21:29:39 часа
· 13 »
Re: Компютърен живот - коментар от 08.11.2009 в 21:21:24 часа
· 14 »
Re: Бърза закуска - коментар от 08.11.2009 в 20:52:44 часа
· 15 »
Re: Завинаги и ден отгоре - коментар от 08.11.2009 в 20:42:05 часа
· 16 »
Re: Без нито едно заглавие - коментар от 08.11.2009 в 20:40:57 часа
· 17 »
Re: Снощи - коментар от 08.11.2009 в 20:37:53 часа
· 18 »
Re: Дори да се прощаваме - коментар от 08.11.2009 в 20:35:06 часа
· 19 »
Re: Toй се върна от командировка - коментар от 08.11.2009 в 20:32:22 часа
· 20 »
Re: Вече знаеш - коментар от 08.11.2009 в 20:29:49 часа
· 21 »
Re: Първа любов - коментар от 08.11.2009 в 20:19:57 часа
· 22 »
Re: Toй се върна от командировка - коментар от 08.11.2009 в 20:12:45 часа
· 23 »
Re: Ти си в моето сърце - коментар от 08.11.2009 в 20:02:43 часа
· 24 »
Re: За нейният 50-ти рожден ден - коментар от 03.11.2009 в 08:34:41 часа
· 25 »
Re: Мичти за слит кризата - коментар от 03.11.2009 в 08:16:49 часа