Какво ще стане, ако… – втора част – глава 4Публикувано от hixxtam на 14.07.2016 @ 13:50:04 (301 четения)
автор:
cattiva2511Небето беше синьо, духаше лек ветрец, носещ аромата на приближаваща есен.
Уитни се събуди доста рано и се намръщи. Никога не беше се крила преди, а сега това не ѝ направи услуга. Щом остави Емили да се оправя с Елизабет, Уитни се насочи към входа на дома на лейди Юбанк. Почти се качи по стълбите към залата, когато забеляза, че все още носи иззетия панкреас. Хвърли го бързо в един от многобройните храсти, оглеждайки се да не би някой да е забелязъл трофея, който допреди секунда носеше в ръцете си.