Ама аз това не разбирам също! Защо зародишът да се води чуждо тяло? Той нали е собственият плод на мама. Все пак не е вчерашната по-голяма почерпка на тате… Бебе си е! Нали ?!
- Да! Бебе е на майката – клати утвърдително глава Флаерка.
| Привет, Anonymous » Регистрация » Вход |
|