 |
| | |
|
Фейсът ме нерви » показани от заявени |
Публикувано на 30.11.2025 @ 07:31:05 (74 четения)
автор: admiral » раздел: Хумор и сатира
„Да запомня паролата?“
Няма да я помниш, бе!
Няма!
Колко пъти да ти го повтарям, кретен силициев!
Аз си помня паролата, ама той не може да запомни, че не искам той да ми я помни и всеки път ме пита. Вече кликвам върху „не сега“ без да чета въпроса му. Някой ден така по инерция ще отсвиря някоя фейска, която ме кани на вечеря, на това съм способен, да...
|
|
|
| |
 | |  |
 | В и д е о Х у Л иПоследните 3 клипа
|