 |
| | |
|
Времето... » показани от заявени |
Публикувано на 14.05.2025 @ 15:45:10 (108 четения)
автор: Oldman » раздел: Поезия
Аз имах някога приятел,
отдавна, в времената чудни,
(ний бяхме млади, а те трудни).
Та той по цял ден това дудне:
- Ех, време, време!... Що за време,
кат’ няма где да го завреме!
|
|
|
| |
 | |  |
 | В и д е о Х у Л иПоследните 3 клипа
|