 |
| | |
|
Импресия в зимно време » показани от заявени |
Публикувано на 15.01.2025 @ 17:42:21 (142 четения)
автор: LeoBedrosian » раздел: Други ...
Вятър вее в седем - осми,
от носа си скубя косми.
Туй дали не съм го писал,
че в забрава съм накиснал
|
|
|
| |
 | |  |
 | В и д е о Х у Л иПоследните 3 клипа
|