Шкембе чорба
Автор: LeoBedrosian Дата: 24.03.2026 @ 16:42:03 Раздел: Други ...
Защо те подлютих,
защо със чесън те подправих?
Защо дъха си змейски
аз направих?
Ти беше мазна, жешка и пикантна,
от тумбака на крава
своенравна.
Ох, как те сърбам
и сумтя доволен,
Езика ми изръпнал е изгорен.
Изкусах те от калена паница
и се облизах , и се лекедисах...
Не се свенете, не е старомодна
Шкембе чорбата ни общонародна!
|
|