С добро

Автор: snejenbor
Дата: 29.07.2025 @ 11:06:32
Раздел: Поезия


Пътеката към мене е с Добро осеяна с усмивки.. мили жестове
и тръгнеш ли към мене ти със зло с мълчание ще ти отвърна..Просто е!
Висооооко там по козята пътечка в ляво.... скрита във една отсечка...
живее моята душа ранима с Достойнство ...вяра и зачитане градена .

Като скенер даже отдалече скивам скритите подмолни намерения...
не те отхвърлям ....давам шанс и време... цяло пълно с откровения.
Претръпнала съм вече......само шутове ...кинжали даже изодзад...
Върви по своята пътека моля..те . То злото носи само смрад.

Та смисъла във тоз живот е да обичаш и себе си и всяка живинка
с любов и с възхищение и с почит.... живей със всички същества.
И в тоз Живот ....то друго не остава.........усмивката доброто със следа.
ТЯ..... дирята останала след тебе..........те...младите ще следват и сега.

.

Този текст идва от ХуЛите
http://hulite.net

URL на тази публикация е:
http://hulite.net/modules.php?name=News&file=article&sid=205221