 |
| Коментарите са на публикуващия ги. Ние не сме отговорни за тяхното съдържание. |
Re: Поезия. от pc_indi (pc_indi@mail.bg) на 24.11.2006 @ 16:58:26 (Профил | Изпрати бележка) http://indi.blog.bg/ | :) Така е. Но пък има такива хубави стихотворения...:)
Та за кравата, де... Три крави намерих. И доколкото се справям с английския, най- много харесах carly simon cow town Много хубав текст. Не знам дали тая крава имаше предвид, но тая е много хубава.
10х!:) |
| Източник- Re: Обор. от regulus на 24.11.2006 @ 18:37:42
- Re: Обор. от pc_indi на 24.11.2006 @ 21:48:47
|  |