| Така е, защото не мога да бъда женен за много хора, но мога да бъда приятел със всички! Човекът е социално същество и трябва да общува. От това се създават връзки на доверие и обич-наречена любов! Тези връзки не са същите, като семейните, защото липсва интимният момент, но са истински, защото са плод на мисълта и разкрепостените чувства! |