 |
| Коментарите са на публикуващия ги. Ние не сме отговорни за тяхното съдържание. |
RE: Негово величество суицидът от Fyon (gytha.ogg2019@protonmail.com) на 23.10.2025 @ 09:01:09 (Профил | Изпрати бележка) | | Излизай. От вкъщи, от себе си.... Кръстосвай планините - пеша, с колело... (има групи, ако нямаш с кого) ) Има толкова много неща, които можеш да направиш, за да почнат да те влекат други практики... |
| Източник |  |