 |
| Коментарите са на публикуващия ги. Ние не сме отговорни за тяхното съдържание. |
Re: Дозиране на растежа от LeoBedrosian (lewdmil@gmail.com) на 13.09.2025 @ 22:13:23 (Профил | Изпрати бележка) | | Може да прозучи крайно цинично, но ако позволим свинята да размножи културата си и да наложи порядъците на кочината си, жална ни майка! |
| Източник |  |