 |
| Коментарите са на публикуващия ги. Ние не сме отговорни за тяхното съдържание. |
Re: Дозиране на растежа от snejenbor на 13.09.2025 @ 20:30:46 (Профил | Изпрати бележка) | | Така е !Не можеш да въздействаш.........свинята нямя как да се превърне в лебед.......Това вече е много тревожно.......защото се умножават....и по никой начин не можеш да въздействаш.......Ни се води....ни се кара.....б.г. поговорка |
| Източник |  |