 |
| Коментарите са на публикуващия ги. Ние не сме отговорни за тяхното съдържание. |
Re: В парка от Vesan (proarh92@abv.bg) на 08.11.2018 @ 13:07:57 (Профил | Изпрати бележка) | | Така е, Илона, нещо напоследък ме е обхванал мързел и все по-рядко пиша нови неща. Задоволявам се да публикувам стари, колкото да ръчкам огъня! :) |
| Източник |  |