Отде ли
пролетният вятър
довя балончето - не знам.
Едно балонче
с “Ай лъв Ю”-вче.
И на кого ли да го дам?
На никой -
пролетният вятър
на мене го е подарил.
Обичам го!
А се надявам
и аз за него да съм мил!
| Привет, Anonymous » Регистрация » Вход |
|