Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Folsam
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14240

Онлайн са:
Анонимни: 1396
ХуЛитери: 6
Всичко: 1402

Онлайн сега:
:: Oldman
:: vlakant
:: LeoBedrosian
:: BoboDux
:: ma_gi
:: Marisiema

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Юни 2026 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
намали шрифтанормален шрифтувеличи шрифтаДнес е празник в Брангаманга
раздел: Поезия
автор: lubotran

Днес е празник е в нашата родина - Брангаманга
И всички сме щастливи в таз страна.....
Защото хитът Бангаранга
измъкна ни от "Трета глуха"....
и ни изстреля до върха
на бляскавата Евровизия
"Центъра културен на света"....

Днес празник е във Брангаманга
и всичките сме "патриоти"
Деца и старци пеят на площада ...Бангаранга...Бангаранга...
Подскачайки и блещейки се като идиоти....

Заслужихме си празника във таз страна
Да му удариме кючека!
Така да шашнеме света
със "нашенската си култура"...нека!
Да му запеем "паламанди"
и "шайшукария"!
(и другите велики хитове
като "Градил Илия килия"....)
Показвайки им на какво способна е
великата ни "Брангаманска простотия".....


Публикувано от BlackCat на 21.05.2026 @ 09:05:53 



Сродни връзки

» Повече за
   Поезия

» Материали от
   lubotran

Рейтинг за текст

Средна оценка: 0
Оценки: 0

Отдели време и гласувай за текста.

Ти си Анонимен.
Регистрирай се
и гласувай.

Р е к л а м а

Моят татко
автор: FluBalu
363 четения | оценка 5

показвания 5667
от 50000 заявени

[ виж текста ]
"Днес е празник в Брангаманга" | Вход | 1 коментар | Търсене в дискусия
Коментарите са на публикуващия ги. Ние не сме отговорни за тяхното съдържание.

Не са позволени коментари на Анонимни, моля регистрирай се.

Re: Днес е празник в Брангаманга
от vlakant на 21.05.2026 @ 10:22:52
(Профил | Изпрати бележка)
ДАРА с песента Бангаранга спечели Евровизия, защото българите нямаха право да гласуват за нея. Иначе щеше да бъде последна. - в-к Стършел, от днес.


Re: Днес е празник в Брангаманга
от Oldman на 21.05.2026 @ 20:34:02
(Профил | Изпрати бележка)
Дара направи всичко, за да се чуе името на България - за добро, или за лошо. Трябва да ни радва поне това, че следващия конкурс на Евровизия ще е у нас и от това България само ще спечели. Иначе, песента стана хит основно всред децата и незрели момиченца. Не може да очакваме децата да притежават високи критерии за една песен-еднодневка. А и знаем приказката за зелника и лудия...

]


Re: Днес е празник в Брангаманга
от lubotran на 21.05.2026 @ 21:14:37
(Профил | Изпрати бележка)
"Който не подскача е червен", "Който не харесва Брангаранга е копейка и агент на П..." Новите гайлайтери са издали своите постановления.

]


Re: Днес е празник в Брангаманга
от Oldman на 21.05.2026 @ 22:57:45
(Профил | Изпрати бележка)
Това е самата истина. Затова, нека всички да скачаме по площадите и да се радваме на културния успех на България. А успехът на Дара има друго измерение. Нека да е жива и здрава, та да ни зарадва с наистина стойностни песни!

]