 |
| Рейтинг за текстСредна оценка: 0 Оценки: 0Отдели време и гласувай за текста.Ти си Анонимен. Регистрирай се и гласувай. |
| "Изневяра - (в такт „осем осми“)" | Вход | 1 коментар | Търсене в дискусия | | Коментарите са на публикуващия ги. Ние не сме отговорни за тяхното съдържание. |
Re: Изневяра - (в такт „осем осми“) от Oldman на 14.05.2026 @ 13:11:42 (Профил | Изпрати бележка) | | Напълно е излишен текста. |
] |  |