През прозореца наднича цвят
на цъфналата ми албиция.
Душата ми попива аромат
и трелите на непозната птица.
Зареждам сетивата си с надежда
за празник и за детски смях.
В прозорчето към себе си поглеждам
и ми харесва, което видях….
| Привет, Anonymous » Регистрация » Вход |
|