Юлският северен вятър
обрули още зелените ябълки, откардна хвърчило,
разплака дете.
На мен ми донесе писомото от Стареца,
което очаквам десетки години:
"Снежанка е мъртва! Да живее Снежанка!"
При Снежанка нещата са относителни. Вещиците не спят.
Не ми се ще да го признавам, но работата рано или късно, важното е - на време, все допира до принца.
По-принципиален принц и приказката свърши вече
Конят обича зелени ябълки. СЕверен вятър през лятото - целувка от зимата. Писмо от Лапландия. Да живее Снежанка в сърцето на юли!
Твоите текстове са като главоломки! Предизвикателство за просналият се като ленива котка в жегата мозък