... и тръгна, и пристигна, може би...
и снимката погали с поглед,
смени водата, а цветята -
дълго, дълго ги реди.
На няма обич слепи са мечтите.
За думите преглъщани
викът е свобода... и се роди -
на едри капки от очите...
| Привет, Anonymous » Регистрация » Вход |
|