Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 483
ХуЛитери: 4
Всичко: 487

Онлайн сега:
:: mamasha
:: malovo3
:: Marisiema
:: Teoman

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - "Ти гониш !" - ново предизвикателство!
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 03 Май 2023 17:28:22 » "Ти гониш !" - ново предизвикателство! Отговори с цитат върни се горе

Скъпи приятели,
Предлагаме ви едно предизвикателство, което за сега си няма име и за това се възползвам от това работно заглавие „Ти гониш!”. Идеята предложи спонтанно, непосредствено след конкурса „Очи към себе си”, един от участниците. След като поумувахме малко, се спряхме на този вариан:
В специално създаден форум на първа страница стартират Icy, Pastirka и Zinka с по едно стихотворение с отворен финал предполагащ всеки, който пожелае - да се включи и да продължи. До тук нищо ново и различно от това, което вече се е случвало с доста произведения, публикувани тук. Единствената разлика е в това, че темата ще бъде отворена за коментари в рамките на един месец - т.е. до 02.06.2023 г. вкл. След което ще стартират нови стихчета…Стихотворението, което е събрало най-много продължения, ще бъде отличено. Наградата ще бъде книга. За сега ще ползвам от тези, които са имали премиери в галерията ми.
Знам, че някои ще го нарекат стихоплетство, но идеята е да се забавляваме и да провокираме творческия си импулс. Благодарна съм на инициатора, както и на останалите, които се включиха, защото едничкото ни желание е сайтът ни да се раздвижи. Искрено се надявам това да се случи!
Маркони

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
_katerina_
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2009
Мнения: 509
Място: Варна

МнениеВъведено на: 04 Май 2023 11:16:52 » Приветствам! Отговори с цитат върни се горе

Very Happy Идеята е чудесна! Ще дам и аз книги за награда. Участвам!

_________________
skype kati_35
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 04 Май 2023 18:35:54 » Включи се и в поетичната въртележка. Отговори с цитат върни се горе

То така на готово да дава книги - всеки може! Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
pastirka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2007
Мнения: 791

МнениеВъведено на: 05 Май 2023 21:50:53 » Отговори с цитат върни се горе

Книгите са за награждаването в края след месец, но нека първо да стигнем до него. Като гледам броя на четенията, разбирам, че проявявате интерес, но нямам отговор защо не се включвате. Продължете историите според вашите виждания, знам, че ще се получат неочаквани обрати и сюжетите могат да тръгнат в различна посока. Нека го направим!👍 И тримата ви чакаме с нетърпение в новото ни творческо предизвикателство, приятели!🥰
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Marta
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2004
Мнения: 1587
Място: България

МнениеВъведено на: 07 Май 2023 08:33:21 » Отговори с цитат върни се горе

Ни сам са назландисвала вупще!
Ма каня са, та каня - са засииилвам
и троен скок да сторя ми са ще,
ма нещо каталясвам и не стигам!

А днес, чи утре - сякъш оня ден
са моташи април тъдява,
пуглеждам календаря снощи - вайй,
ма май душъл у нашата държава!

Ни са пумайвай! - ми са стряска май,
ми стягай са и почвай да са гониш!
Та ей ма на - душла съм, ни се мая
и ся шса пробвам в тая гоненка!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
pastirka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2007
Мнения: 791

МнениеВъведено на: 07 Май 2023 09:16:48 » Отговори с цитат върни се горе

Ай, колко сладко си гу удурдисала!
Пручетух го еднъж, че дваж, че трети!
Засилваш се, преди да си кандисала
и кацваш на избраните куплети.

Разнищваш после авторския смисъл,
допълваш нящо, пръкнало в главата,
догонвайки последния дописал
и снасяш продължение в лехата!

Ха, добре дошла, Мартичка!🥰👍🌹
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
zinka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 05, 2007
Мнения: 589

МнениеВъведено на: 07 Май 2023 21:15:08 » Отговори с цитат върни се горе

Марта разсъждава доста зряло...!
Не знам с червено или бяло
вѝно мозъкът си храни...?
Е, нека тайна да остане.

Че във ръката е с дилаф –
не можем да допуснем гаф
из сайта със чупливи вещи.
/за влюбени сърца – се сещай.../

Ай да видим кво ше стане...
Всеки гонен е поканен!
)
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2005
Мнения: 1081
Място: София

МнениеВъведено на: 08 Май 2023 22:13:35 » Отговори с цитат върни се горе

Чудесна е идеята, приветствам я от сърце! И се закачам и аз, разбира се! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 01 Юни 2023 13:31:11 » Честит празник на детето! Честит първи сезон Отговори с цитат върни се горе

Нашата игра "Ти гониш" приключи своя първи сезон. Радвам се, че идеята проработи, съдейки по броя четения и забавни включвания.
По първоначалния регламент излъчваме победител, чието стихотворения -снежна топка, е успяло да събере на-голям брой коментари в стихотворна форма.
ЧЕСТИТО Zinka!
Наградата е стихосбирка на Павлина Йосева "И тъмното почва да свети", която тя представи в галерията преди време. Към тази награда Pastirka ще добави и своя стихосбирка.
Наградата на най-активен участник, който поддържаше огъня е - ЧЕСТИТО Pastirka!
Тя получава правото да продължи с ново стихотворение в средващия сезон ЮНИ.
На 04.06 / неделя/ ще пуснем новите три стихотворения. Много моля тези, които искат да се включат със стихотворение -снежна топка, нека ми пишат на лични, за да ги предвидим в следващия месец. По регламент участват САМО ТРИ СТИХОТВОРЕНИЯ, не пускайте нови теми.
До неделя, когато ще обявим останалите двама участници, се разделям с вас с пожелание за хубав празник! Запазете детския си възторг, лъчезарност и любопитскво!
Маркони

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
zinka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 05, 2007
Мнения: 589

МнениеВъведено на: 02 Юни 2023 22:41:40 » Отговори с цитат върни се горе

Победата е за двете ни с Пастирка!
Защото ако едната да беше малко по-малко запалена - нищо нумаше да се получи за един месец.
Но вече сме загряли.
Само чакам някоя пиеса да започне, за да скоча на сцената - хич няма да чакам режисьорина. :!!

Много благодаря на Кики - Петров, който се справи чудесно!
Добре, че м.май приключи, че любовта беше на шамар разтояние да избухне - любовния триъгълник щеше да ни отнесе главите!
Twisted Evil

Но сега е м. юни - и на ход са други истории и блянове или ядове.
Ха, да видим!
Smile)
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
pastirka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2007
Мнения: 791

МнениеВъведено на: 04 Юни 2023 11:14:32 » Загрявам! Отговори с цитат върни се горе

Тук съм и аз - pastirka, 🥰поддържам форма и загрявам на тъч линията, нахъсана всеки момент да се впусна във втория сезон на творческата ни гонитба! И вие като мен сте в очакване, нали? След малко звуковият сигнал ще даде началото. Готови ли сме всички? Благодаря на тези, които се престрашиха и се хванаха на хорото! Макар да не знаехме дали сме налучкали правилните стъпки, мисля, че се получи добре! Е, дойде време да прекрачим и втората стартова линия! Заемете местата си!
Успех на всички в щафетния ни спринт, приятели!👍👩‍❤️‍👩💖
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 05 Юни 2023 10:16:35 » Ето ни отново в ЮНИ Отговори с цитат върни се горе

Отново стартират три "поетични снежни топки", които всеки от вас би могъл да "претъркаля" в собственото си въображение. Надявам се пак да се забавляваме!
По регламент продължава участие авторът с най-много включвания в предишната игра - Pastirka
Към отбор ЮНИ се присъединават pc_indi и Markoni
Моля, желаещите да подкрепят играта, да не отварят нови теми, а само да допълват идеята с коментари.
Тези, които биха искали да се включат в юлското издание - нека изпратят своите предложения на лични на Pastirka.
И нека играта започне сега! Laughing Laughing Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 20 Юни 2023 09:55:55 » Добра новина! Присъединяват се и прозаиците! Отговори с цитат върни се горе

Много се радвам да съобщя, че вече има проявен интерес към тази инициатива "Ти гониш" и от пишещите проза.
За улеснение и четивност, се принудихме да създадем известни ограничения - стандарт, които изглеждат така:
Разказът и коментарите-продължения към него, не трябва да надхвърлят 10 реда / около 1000 знака или 200 думи/. Разбира се, няма да се формализираме, но всички имаме интерес от това текстът да е гъвкав, жив и четивен.
И така, всички, които желаят да се включат в играта и да предложат разказ - снежна топка, нека изпращат предложенията си на лични до мен. Първите три ще стартират още този месец, а останалите, ще разпределим за следващи етапи - т.е. всеки месец по три разказа. Това се налага, за да може все пак читателите да имат възможност да проследяват произведенията и развоя им и да се включват в продълженията своевременно.
До скоро!

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 20 Юни 2023 13:39:08 » Много се радвам Отговори с цитат върни се горе

Супер идея - приветствам!Smile Щото и прозаикът е човек -все пак!Wink
Нямам търпение да се съберат трите разказа, пък като се развихрим!SmileSmileSmile
Мечтая си за една дъъъълга крими-сага с неочаквани обрати, дето никой няма да знае убиеца -буквално -ахаха!
Ще бъде мега -хипер и гига забавно!
До скоро!Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
pastirka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2007
Мнения: 791

МнениеВъведено на: 20 Юни 2023 14:26:39 » Отговори с цитат върни се горе

И аз много се радвам на идеята, защото смятам да се причисля към прозаиците и заедно да нищим историите, които те ще предложат!👍 Хайде, давайте ги по-бързо насам! Както съм загряла, веднага се прехвърлям на другия коловоз и се качвам на вашия влак! Ту-тууу! Потегляме ли, хулитери ентусиасти?!😍
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com