Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Nela
Днес: 0
Вчера: 2
Общо: 14146

Онлайн са:
Анонимни: 1034
ХуЛитери: 4
Всичко: 1038

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian
:: Mitko19
:: Heel
:: pastirka

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Прахосмукачката
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
kolkototolkova
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 18, 2024
Мнения: 2

МнениеВъведено на: 18 Яну 2024 19:18:07 » Прахосмукачката Отговори с цитат върни се горе

Не искам да ставам нахална, но смятам, че личното време трябва да се използва за мазане на околоочен крем или просто за гледане в една точка, а не за чистене. Така че ако и вие като мен, не можете да си позволите, поради морални съображения, прислужник в цвят капучино, който да обикаля у вас с огромна, таковата, метла, то поне инвестирайте, пак като мен, в електрическата прахосмукачка.
Заклевам се, че за нула време чистя 130 кв.м. с мощност 160 конски сили и скорост 260 км/ч.
Шумахер в мааалко по-енергичния му период.
Всичко е като в песен на Фреди Меркюри, спестила съм един куп време за гледането на точката, остава само да почистя САМАТА прахосмукачка набързо.
Отделям батерията с едно натискане на копчето, което се оказва с малко странен нрав и се налага удряне с камък, хвърляне през прозорец, преговори, ругатни, заплахи, блъскане в стена и отново натисканe на копче.
Щрак.
Крещя и победоносно вадя отделението за боклук пълно с четири вида косми - моите, на двете ми котки (все пак съм над 40) и четвърти вид, който е с подозрителен цвят, размер и форма, и май не е точно от глава.
По залез слънце успявам да махна и големия филтър, който се пере 2 часа, на 30°, без центрофуга.
Съхне за нищо и никаквите три седмици.
Най-малкият филтър изисква малко да се отдалеча, защото в него се намират фините прахови частици - враг номер едно на гражданите от селски произход. За целта отскачам до Родопите, избирам слънчев хълм и попътен вятър, и тупам филтър до припадък.
Връщам се след седмица, отслабнала и брадясала. Мога да премина към разглобяване И на четката.
През първото денонощие пробвам с добър тон и дипломация, но от третия ден нататък търпението ми малко се изчерпва. Започвам да дърпам като си чупя всички нокти, заедно с пръстите, китките, лактите и една раменна става.
Накрая взимам ножици, след което ми се губят моменти.
Това е. Вече спокойно, с чиста съвест и една останала ръка, мога да сложа прахосмукачката да се зарежда до следващото чистене.
***
2486 година.
Хората са колонизирали Марс, измислена е телепортацията, бракът между жена, андроид и дрон най-после е легализиран.
Излизам от капсулата за криогенен сън. Понатрупал се е прах, но няма проблем - зареждането на прахосмукачката тъкмо е приключило.
Ще изчистя НАБЪРЗО и ще спестя време, което да използвам за мазане на околоочен крем или гледане в една точка.
С лек тик в дясното око.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com