Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 584
ХуЛитери: 2
Всичко: 586

Онлайн сега:
:: pc_indi
:: pinkmousy

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - За една кърпичка по-малко
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
IvanIvanich
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 16, 2023
Мнения: 3
Място: Невша

МнениеВъведено на: 18 Мар 2023 17:35:08 » За една кърпичка по-малко Отговори с цитат върни се горе

На паркинга пред магазина, млада жена, хубавка такава, изкара пакет мокри кърпички и започна да обтрива ръцете си с една от тях. Тъй като и аз бях опипал десетки различни опаковки, докато пазарувам, които пък стотици хора преди мен също бяха опипвали, реших съвсем дружески да си поискам една мокра кърпичка. Доближих жената, застанах на почтително разстояние от нея и я попитах:
- Извинявайте, може ли да ми услужите с една, че и моите ръце са мръсни?
Тая ме погледна, сякаш едновременно й поисках първородното дете, да си покаже тситсите, седем хиляди лева с уговорката да не й ги връщам и в добавка да ми издруса "Тайсън кючек".
- Една кърпичка??? - недоумяващо ме попита на свой ред тя.
-Ъ-ъ-ъ-ъ-ъ....да. Една кърпичка. Само. - уточних аз.
- Не мога да ви дам. Не ви познавам.
Като чух това, мислех да си оближа ръцете демонстративно, да й пожелая приятен ден и да си тръгна, но знаете, аз не съм такъв човек, затова се хванах на хорото.
- Че да излезем на кафе утре, да се запознаем, да се харесаме, да отидем на кино да гледаме заедно "Всичко навсякъде наведнъж", да преспим заедно, да заживеем заедно и на първата ни годишнина най-после да ми дадете една мокра кърпичка, че да си избърша ръцете, а?
Тая ме изгледа внимателно отдолу до горе, аз тъкмо реших, че сега или вече ще си избърша ръцете или ще се сдобия с тежко откачена жена или направо с двете, когато тя ме изряза:
- Моля ви, вървете си по пътя и ме оставете на мира!
После дообтри фалангите на пръстите си и със същата, доскоро влажна, сега просто кирлива кърпичка си избърса и лицето.
А върви спазвай хигиена или си намери свястна жена в тоя така преовлажнял, та чак мухлясал от влага свят...


Иван Иванов от село Невша


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: IvanIvanich на 23 Мар 2023 16:54:38 - общо 2 пъти.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 18 Мар 2023 22:22:05 » :) Отговори с цитат върни се горе

Хуморът е не толкова какво разказваш - а КАК - тук се е получило мн сладко - браво!
Търся кърпичка за многократна употребаWink
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Marta
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2004
Мнения: 1587
Място: България

МнениеВъведено на: 20 Мар 2023 13:41:38 » това е то - ролята на кърпичката през вековете Отговори с цитат върни се горе

Аахаххахахаааха, с глас ме разсмя! Laughing Фаворит!


Па да си я пусне, па да и я вдигнеш. па в пазвата си да я туриш...Па да я вадиш подире морно си чело да бришеш, па да я миришеш...или наопаки - първо миришеш -после бришеш! Ехххх, добри и стари времена, ех, нови и еднократни нрави! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
zinka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 05, 2007
Мнения: 589

МнениеВъведено на: 22 Мар 2023 17:55:44 » Отговори с цитат върни се горе

Малеее...!
Като си помисля само, как на мен на скоро ми поискаха една кърпичка, пък аз си дадох целия пакет... !

Цъ-цъ...!
Smile))

Много си добър!
Успех!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
pastirka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2007
Мнения: 791

МнениеВъведено на: 22 Мар 2023 20:43:05 » Отговори с цитат върни се горе

Включваш се толкова късно, но затова пък така бързо набираш скорост! Уверявам те, че е съвсем заслужено! Имаш усет към елемента, който изгражда внушение и охарактеризира героите ти перфектно! Иска ми се да те видя сред наградените! Дори нещо повече - на призовото първо място! От сърце ти го пожелавам! 👍🥰 Успех!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2005
Мнения: 1081
Място: София

МнениеВъведено на: 23 Мар 2023 00:27:17 » Хехее :))) Отговори с цитат върни се горе

Браво! Very Happy По кърпичките ще ги познаете, дет се вика! Laughing
Чудесно перо Exclamation Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 24 Мар 2023 17:39:00 » Йеее Отговори с цитат върни се горе

познавам една поетеса, дето и от клечки за зъби може да направи свястно стихотворение, ама с тази кърпичка обра овациите. Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com