Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 712
ХуЛитери: 5
Всичко: 717

Онлайн сега:
:: Mitko19
:: pc_indi
:: pavlinag
:: LeoBedrosian
:: pinkmousy

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Лудо младо
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
di_t
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 14, 2016
Мнения: 3

МнениеВъведено на: 15 Мар 2023 11:43:29 » Лудо младо Отговори с цитат върни се горе

Лудо младо
Зимата се беше развихрила и цялото село се беше сгушило под дебелия сняг. Вятърът фучеше в комините и всичко живо се беше изпокрило. Вечерният мрак бавно падаше. Беше Игнажден и макар, че хората си седяха по къщите и не мърдаха много на този празник Бай Пешо си мислеше за кръчмата. Хвърли един боязлив поглед към жена си. Буля Спаска тихо похъркваше още от икиндия. Едрото й туловище се беше разляло и стърчеше от двете страни на миндера. Чуваше се едно стържене като от дъскорезница : хърррр….хъррр…, придружено от звучно пуфтене, като от дерайлирал влак. Той се загърна в дебелият си кожух и тихо понечи да отвори вратата.
Жена му, буля Спаска уж спеше, но го угади и се провикна от миндера:
- Де бе… тръгна, сегинка?
- Тук съм жено, ще ида да дам зоб на магарето, че и то душа носи.
Колкото повече одъртяваха той все се смаляваше, а тя ставаше все по-едра и напета. Удари сто кила и отгоре. Мощната й снага се извисяваше над него, а той все повече се спарушваше и заприличваше на опърпан врабец. Командваше го и той не смееше да й противоречи за нищо. Понякога го поступваше щом се прибереше пиян.
Бай Пешо се заозърта и свърна право към кръчмата. Там вече се бяха сбрали неговите акрани и отколе го чакаха.
Влезе в замъглената от пушеци стая и се стовари на близкия стол. Кимна на всички и ги поздрави с дрезгав глас.
Янко, Кольо и Симо вече се надлъгваха и надпиваха геройски. Бай Пешо наостри уши, за да влезе и той в раздумките им. После гаврътна едно на екс и заразправя:
- Та да ви кажа и аз…На младини отидох в едно близко село една вечер да видя една мома по-такааа, нали разбирате. Увъртам се аз около задният им двор, но кучето ме усети и залая. Добре, че имах един залък, фърлих му го и той се залъга. Имахме дума в плевнята да я чакам. Та влязох в плевнята и се ослушвам като гърмян заек. Тъмно като в рог, братя. По едно време чувам стъпки. Приготвих се да я изненадам и щом видях една сянка се фърлих отгоре й да я мачкам. Тя ни звук, ни вопъл не издаде…Съборих я с един скок и таман я награбих усетих, че фигурата не е на момата…По-якичка и налята някак си… Но тя си мълчи и аз какво да чина, ни да я пусна, ни да продължа… ама продължих де, нали път съм бил дотук, запретнах й полите. В тъмното напипах едра снага, сичко си има, в пазвата едри дини, кълките топли, устните й се вкопчиха в темето ми… гали ме, пръстите й зашаваха по мене и аз гък не смея да кажа…Нали съм мъж, награбих я де… и си свършихме работата… Хааа- хааааа…ама да ви кажа убаво стана…а тя ми вика на ушето - утре пак да дойдеш… а аз се зачервих като ланска ябълка от срам…после беж да ме няма… Ама като размислих и на другата вечер пак отидох в плевнята… и на третата вечер…И до ден днешен си спомням горещите й ласки… там в тъмното - много убава ми се стори… А после и с момето, дето й беше щерка се разлъчихме… като си помисля… майката по я биваше… хахааааааа….Срам бе хвана братя…ама какво да чина…
Мъжете се закискаха и надигнаха чашите…
Бай Пешо врътна едно последно и си тръгна. По пътя се подхилваше под мустак…щото акраните му не знаеха, че за Спаска иде реч в горната история…
Кръчмарят рече:
- Вижте го бе какъв чиляк е бил, а сега е горкият под чехъл… бърза, че ако се разлюти Спаска може и бой да яде… А наздраве за днешният празник и за младостта кога бехме огин момчета!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 15 Мар 2023 23:49:23 » Отговори с цитат върни се горе

Laughing Laughing Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com