Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 746
ХуЛитери: 2
Всичко: 748

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: Marisiema

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - #Ваня# фигура 3 АСО – експрес
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
diva_voda
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 19, 2009
Мнения: 101

МнениеВъведено на: 05 Мар 2022 19:24:29 » #Ваня# фигура 3 АСО – експрес Отговори с цитат върни се горе

1. Тема – Моите проекти
Трета подред рисунка за кейса, ето защо решавам, че мога да започна да рисувам направо, докато Провидението – чрез вещата намеса на дамата с име на цвете, не ме вразуми – ааа! не може , свърши си работата и си настрой невроните! (Всеки път се поздравявам, че си я избрах точно нея за водач). И понеже съм прилежна – как иначе! -взех своите 2 минути.
Потокът отново бе откровено тенденциозен – с цели фрази в нюанса КАКВО МИ ПРЕЧИ – нали целта на агоритъма е сваляне – експресно, на ограниченията и напрежението. И какво се случи? – буквално формулирах :” нуждата да бъда полезна”! и ръката ми остро изтръпна и се скова, не можех нито да продължа да пиша, нито да пусна маркера. Дъхът ми спря.
И се замислих, ЗАЩО? – осъзнах, че когато НЕ ЗНАМ как или НЕ МОГА за себе си да реша или придвижа нещо, някак подсъзнателно се опитвам да компенсирам и се поставям в нечия услуга. А това е такъв капан! Защото има тънка разлика между това да си услужлив и това да си слуга! Понякога – най-често най-близките, толкова свикват да им услужваме, че ПРЕКРАЧВАТ тази граница.
Много е трудно да воюваш за границите си! Особено с най-близките, ОЧЕВИДНО (война ли се води отвън? или бъркам)…
Обаче тук не става дума за тях, а именно за МЕН – как да изляза от този омагьосан кръг?
2. Катарзис – кошмар – маркерът за малко да скъса листа. Той се събра, нагъна, линиите се накъсаха – на моменти не си личаха – там, където писецът е прескочил. Голяма каша. Разстроих се и ми се искаше да смачкам всичко, но се въздържах – нали ТОВА Е УПРАЖНЕНИЕТО!!!!
3. / 4 - Заех се да прекарвам невролини – същата работа – писецът дращи, та се не трае. Смених 2 маркера – все тая. РЕШИХ ДА ГИ ЗАТОПЛЯ – явно е вярна приказката за ЗАТОПЛЕНИТЕ отношения . Пък и от спорта знам – не си ли загрял – контузията ти е в кърпа вързана.
Нейсе, минах по линиите на изхвърлянето – видимите и невидимите; свързах прекъснатите – получи се манджа с грозде! Е сега, викам си, тая прежда, ако аз не я заплета в нещо красиво,така ще ме усуче, че чак ще ме задуши.
4. /3 Пуснах си музика и … не усетих! Направо литнах толкова леко ми тръгна със затоплените на радиатора маркери, с прекрасната музика.
А на финала видях какво? Видях едно огромно сърце точно по средата на композицията! Видях облаци, простор и усетих слънчевите лъчи.
Ами да! От това имам нужда – да си спомня колко е просто – слънце, въздух и простор. От това имам нужда, за да работя над своите проекти. И на това имам право! Нищо, че понякога и аз не знам каква ще е следващата ми стъпка, какво трябва да се предприеме – нека имам време да се науча; да усвоя нови неща! Аз обичам да уча!По обичам да знам, а най обичам да мога !
4/? Архетипиране – избирам да работя само с трите цвята – жълт – слънце, топлина, светлина ; син – простор, свобода, необятност; ЗАЩИТА! И бял – чистота, въздух, лекота! И ВИСША ПРОЯВА НА благо! От това има нужда сърцето ми, душата ми, за да развие всичко онова, което все още не е съумяла, но КОЕТО Е В НЕЯ!
5. И тъй като искам растеж, ЛИНИИТЕ НА ПОЛЕТО са дебели, цели три на брой и вертикално насочени. Средната линия пресече сърцето ми – Бог е с мен.Отново! Благодаря за знака.
6. Фиксацията – точно в центъра – златното сърце и красотичките наоколо. Както споделих на дамата с име на цвете, прилича ми на малка маргаритка под лазурно небе
7. Тема 2.0 – Моето място – там, където да бъда себе си ПЪРВО за себе си и чак слеед това за когото и друг да било, тоест – МОЯТ ДОМ.
Тема 2.0 Моят дом

_________________
усмивката - агрегатно състояние;
естествена среда - радостта
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
geostal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 22, 2007
Мнения: 498
Място: Някъде по долното течение на р.Марица

МнениеВъведено на: 05 Мар 2022 20:02:50 » Отговори с цитат върни се горе

Успех! Confused
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com