Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 831
ХуЛитери: 3
Всичко: 834

Онлайн сега:
:: Albatros
:: LeoBedrosian
:: pinkmousy

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - СУПЕРВИЗИЯ / #Ваня # фигура 1 АСО
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
diva_voda
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 19, 2009
Мнения: 101

МнениеВъведено на: 05 Мар 2022 19:20:55 » СУПЕРВИЗИЯ / #Ваня # фигура 1 АСО Отговори с цитат върни се горе

1. Тема 1 – Моята женственост
Спирам се на темата точно днес, началото на най-женския месец, в контекста на няколко важни събития. Лично за мен – след месец на „бясна” нейрографика и приети „на екс” Базов курс и цял маратон. В общочовешки план – кризата, войната, а в битов – бялата виелица отвън.Поставям си мартеничката и си мисля, че Марта като всяка жена няма как да не се разлюти срещу всичко това.
Моята женственост в женския месец. Защото след всички практики,съпротивления, знаци и размисли; между ежедневието и работата с новооткритите фини нива осъзнах, че точно тя е истинската ми жива рана. Още от дете, когато се стремях да компенсирам баща ми за мечтания син и до късните си тийнейджърски години бях горда, че съм „мъжкото му момиче”. Възприемайки се просто като еднo от момчетата – в класа или отбора, не разбирах защо така се биеха кой да ме отнесе на ръце, когато отказвах да бягам от часовете. А и след това, когато се наложи да съм и майка, и баща за детето си.
МОЯТА женствност! Без да я поставям в услуга никому, да я дарявам, споделям и прочие!
МОЯТА! Как имам нужда от точната доза – здравословен егоизъм!...
2.И правя Катарзис .
Прилича на повит Сол Ключ. Да, нося музика в себе си. Защо я заключвам?
Доволна съм. Започвам с удоволствие работа по окръглянето.
3. Работя и мисля, добре, нека я чуя тази музика, нека се прояви. Може би затова все имам проблеми с ушите – не от басейна – мютнала съм си собствената музика. – и хооп – ето го първото проявено сърчице – знаех си! Бе, леко ми е, пее ми се.
Работя и нещо започва да ми се завърта в главата. Май ми се иска да си пусна музика. Коя ли, не зная засега, но я усещам, тръгнала е. Не бързам,работя бавно,следя себе си – ето и втори лист ми потрябва за супервизията – то сапунена опера може да си спретна така – в едно кейсче.
Работя, запознавам се със собствената си женственост. Нарушавам за миг правилата и в средата на окръглянето за момент оставям маркерите, за да си направя кафе. Заповядай, Прекрасна, да си пийнем, да се разговорим..По изгрев със себе си, а вън градът в бели пелени.
Има тесни места, които по принцип би трябвало да запълня, но не ми се иска. Нека приключа с всичко и се видя такава, каквато досега – половин век!!! проспах и не разбрах, че ме има! Няма да бързам. Ще бъда прецизна.
Ха ха, не! Посегнах към телефона – да се снимам накрая – новородена, новооткрита и кой ме търси за добро утро? – щерката. Ама най-доброто от всичките ми женски части – познати и непознати - решавам – ПОЧИВКА.
4. 1. Свързвам с лекота фигурата с полето. Линиите вървят плавно и ги правя със задоволство, а музиката в главата ми продължава да вибрира – осезаема, още не съвсем определена, но е там! Започнах новото окръгляне отвътре навън – от фигурата към полето – значи важно е да си изгладя собствените гънки преди да изляза пред хората, нали.
Работя и мисля – за себе си като жена и за това как трябва ДРУГИТЕ да са наясно, че имам нужда от тишината си, от времето и силите си – за мен, да си направя маска, да ида на маникюр, на масаж. Повечето жени спортуват, пазят диети. Слава богу за мен са минало и тичането и диетите, искам просто да се поглезя, да бъда в най-сладкия смисъл КИФЛА! И как хич не ми пука колко ме одумват или пресмятат. Ще си правя каквото си искам и когато си искам, що се отнася до мен! ---ей тука съвършено без никаква друга намеса се прояви чдно кръгче – знак, че вече си знам цера за болката. Дано и другите се покажат – доста линийки прокарах.
2. Архетипиране – Виждам себе си,но вече интегрирана в социума. Какво виждам? Композицията ми прилича на Аз- фигурата (интересна, „натуфена” от дребните детайли), прегърнала Музика-фигурата, реейки се сред космическа хармония. Безметежност!
Искам да използвам нежни цветове. Започвам с жълто точно от детайлите – нека са разкош – злато; нека са лукс – на време, на средства, на обич, отнесени към моята женственост без вина, без срам. И БАМ – МУЗИКАТА – не се появи – гръмна! Познах я – през цялото време ми се е искало да запея “La Donna e’ mobile “!
Не само си я запях, ами си я намери и си я пуснах. Продължих с жълтото и се замислих – точно така, нека позлати точно онези малки недостатъци, които най-много ми се иска да променя, а все не успявам – като това да не изглеждам все рошава.
Почти веднага мощни кихавици – цяла серия отнесоха като вятър точно това – скрупулите ми по отношение на хорското мнение.
Интересен момент ми донесе оцветяването на най-последния сегмент – в лилаво – писна ми ухото – да! Мога да се доверявам И на интуицията си, благоДаря за знака.
Позволих си да оставя бяло. За простор, въздух, чистота. Нека се прояви онова, което Вселената в щедростта си ми е приготвила в толкова чудесен вид, че и на мен самата не би ми достигнало въображението да си го пожелая и придобия!
Харесва ми онова, което виждам. Остава ми да почувствам линиите на полето.
5. Линиите на полето – получиха се три - двете хоризонтални, а третата в отвес. Всъщност нейрографирах чрез нея линия от изхвърлянето.
6. Поисках фиксацията ми да е отворена – като око – будно, не спящо! И да излиза и извън кръга – та аз едва сега започвам да опознавам женската си същност, толкова рисунки имам да рисувам! И танци да танцувам .
Нека преди да пристъпя към последната точка от Базовия алгоритъм – формулиране на следваща тема, си позволя да кажа какво виждам. Виждам танцуваща с рзвъртяна лента гимнастичка. Стъпила на пръсти на опорния крак и протегнала другия назад и нагоре в поза везна; ръцете са протегнати напред.
Точно така - La Donna e’ mobile – във всички смисли!
7.Тема 2. La Donna e’ mobile - аз и моите ДОБРИ трансформации.

_________________
усмивката - агрегатно състояние;
естествена среда - радостта
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
geostal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 22, 2007
Мнения: 498
Място: Някъде по долното течение на р.Марица

МнениеВъведено на: 05 Мар 2022 20:04:41 » Отговори с цитат върни се горе

Успех! Confused
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 07 Мар 2022 15:10:23 » Малей! Отговори с цитат върни се горе

Сериозно начинание! Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
_katerina_
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2009
Мнения: 509
Място: Варна

МнениеВъведено на: 07 Мар 2022 15:26:00 » Успех! Отговори с цитат върни се горе

Very Happy

_________________
skype kati_35
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com