Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 759
ХуЛитери: 0
Всичко: 759

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - "Не бях аз"
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 04 Мар 2021 22:53:09 » "Не бях аз" Отговори с цитат върни се горе

Здравейте!Smile Много ми иска точно в Хулите да обявя новата си книга -"Не бях аз" на издателство Унискорп. Много от разказите в книгата се родиха точно в Хулите - в конкурсите и не само - спомням си колко овации събираше серията за Цурка-сладурка.
За много автори нашият сайт стана "люпилня" за първи, втори и трети книги - включително и за мен - благодаря от сърце за всичко съпреживяно!
Ще се радвам, ако сборникът ми със смешни разкази стане част от доброто ви настроение - нямаме много време на тази земя - да побързаме да се посмеем!Smile
И да - не бях аз, ама вие си ме познавате - аз съм и сме заедно, а това е най-важното!Smile
Image
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Lirik1
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 01, 2020
Мнения: 193

МнениеВъведено на: 05 Мар 2021 00:44:01 » Отговори с цитат върни се горе

Абсолютно и съвсем навреме, Миа, да не забравяме къде сме се родили и кой ни акушира, тук и аз създадох три стихосбирки, тук са две в електронен вариант, на ползу роду, да се знае, че когато ти дадат добро, казваш благодаря, и продължаваш да правиш добро, на следващите след теб...
Успех Миа, и при добро стечение на обстоятелствата и път към морето, варненското, ще си видим очите при Маркони! :P
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 05 Мар 2021 19:57:14 » :) Отговори с цитат върни се горе

Док, благодаря за добрите и мъдри думи - така е - Хулите са ни като родна стряха - младост, емоции, спомени - винаги ще се връщаме при корените си!Smile
Иначе и аз си мечтая за една премиера при Марконито - в нейната стилна галерия - да се съберем на приказка, да се посмеем - с чаша "Двоен гимлет" - еха, супер ще бъде!Smile
Само да е живот и здраве - да отзвучи пандемията.
Дотогава - ще си мечтаем!Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Marta
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2004
Мнения: 1587
Място: България

МнениеВъведено на: 08 Мар 2021 15:18:30 » Смехът винаги е добре дошъл Отговори с цитат върни се горе

От първите редове следях и се радвах на Цурка, помня колко те врънкахме сума хора да ги издадеш най-сетне тези разкази, за да можем да се хилим, не само седейки пред компа...Ехее, може да има десет години, че и повече! Сега смятам да поразнасям с мен книгата насам-натам и да я връчвам на приятели вместо валидолчета и разни горчилки. Хубаво дело, дело человеческое! Свежарски са като пресен сняг и топла коледна курабийка до зелен кукуряк! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 09 Мар 2021 16:00:35 » Честита рожбица, Миа! Отговори с цитат върни се горе

Да, хулите ни дадоха много приятелства и кураж,а аз съм щастлива да приютявам книгите и премиерите ви. Тегаво време ни сполетя, но храня надежда, че всичко това ще отмине...
Днес, ме налегна носталгия и си препрочитах стари неща, не заради моите писанки, а заради коментарите. Има и от хора, които вече не са между нас. Нашият сайт е уникално място и по тази причина. Той съхранява не само произведенията ни - независимо дали вече ги харесваме или не, защото не малка част от вече не публикуващите тук, изтъкват, че вече не пишат така и едва ли не това вече е минало, към което не искат да се връщат. За мен обаче, коментарите и онова прекрасно чувство за съпричастност, са безценни.
На добър час, Миа!
До лятото!

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 11 Мар 2021 21:35:37 » :) Отговори с цитат върни се горе

Мерси, Ванче - винаги съм знаела, че мога да разчитам на теб и Хулите - ние просто сме като едно голямо семейство, които винаги се подкрепямеSmile
Пък аз толкова отдавна мечтая да си издам пълни събрани смешни съчинения!SmileSmileSmile
Ама - греда - пандемия - даже и за София не предвиждам премиера -ще чакаме по-добри времена!Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 11 Мар 2021 21:58:26 » :) Отговори с цитат върни се горе

Дорето, а на твоята реакция колко се радвам - ти имаш толкова сладко чувство за хумор - без никога да сме се срещали, те чувствам близка и приятел!Smile
Откога мечтаех да издам пълни събрани смешни съчинения -ами стана - благодаря за подкрепата!Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
lubara
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 29, 2009
Мнения: 121
Място: Велико Търново и София

МнениеВъведено на: 13 Ное 2021 03:58:58 » Отговори с цитат върни се горе

Бав мааму! Явно тук никой не ме знай, или заради това не ме отразява. Три постинга за моята книга и никъв коментар. Миа веднагъ казва за своята и хоп, че и дълги даже! Ще взема да напусна Хулите, че да не ме е яд и да се хапя отзад! Very Happy Evil or Very Mad Arrow Idea Cool
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
mamasha
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 29, 2008
Мнения: 465
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 02 Фев 2022 10:51:27 » Отговори с цитат върни се горе

Аха, не била тя! Хайде сега, да не се знаем от вчера!

Very Happy Very Happy Very Happy

Image
Мия, честита ти книжица! Да случи на приятели и на читатели!

Кажи как в Бургас да се сдобием с нея?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 08 Фев 2022 20:17:48 » ехе, Мам Отговори с цитат върни се горе

Знаем се от години, без да се познаваме -ама се пробвам де!Wink
Книгата излезе миналата година и би трябвало да я има по книжарниците, но може и да я няма, понеже не е бестселър - кой чете хумор, ако не е от Удхаус!Wink
Приятели казаха, че е много смешна, но те са приятелиSmile
Ако не можеш да я намериш, пиши ми -ще питам издателството!Smile Здрави да сме!Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com