Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 586
ХуЛитери: 3
Всичко: 589

Онлайн сега:
:: pc_indi
:: pinkmousy
:: LATINKA-ZLATNA

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Тутманик за победителя
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
alidora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 09, 2006
Мнения: 22

МнениеВъведено на: 14 Мар 2021 14:04:22 » Тутманик за победителя Отговори с цитат върни се горе

Снощи ми звънна телефона. Ама някак настойчиво, по шефски. След толкова месеци в къщи, най-накрая ме извикаха на работа. От вълнение почти не мигнах, а в пет сутринта изпратих съпружеското тяло да ми качва акумулатора на колата. Междувременно се сетих, че на работа не се ходи с пижама, но след едночасово мерене установих, че ми стават само чорапите.
Ами сега?!
Сипах си кафе, запалих цигара и набърчих чело като китайско ветрило в усилена мисловна дейност. Сетих се за филм с Джеки Чан. Обичам го този човек, си мислех, докато се носех като малко локомотивче към гардероба със спалното бельо. Тъкмо приключих, обаче, с умопомрачителния тоалет от персон и половина алени рози и оранжев единичен чаршаф на маргаритки и се появи сънената наследничка. Тя категорично изрази съмнение относно модната тенденция между алени рози и оранжеви маргаритки. После нежно, но твърдо ме върна да сменя маргаритките. Когато, най-накрая, пуфтейки, излетях от вратата като червено торнадо, вече бях започнала да огладнявам, въпреки половината тава тутманик, който изконсумирах, докато сътворявахме новата модна тенденция за извънгабаритни.
Не бях шофирала от три месеца и с изненада установих, че колата рязко ми е омаляла. За да не се бавя повече, изхвърлих предната седалка и потеглих, карайки седнала на задната.
Пристигнах, развълнувана, паркирах, но колегите, които пушеха отвън, подозрително ме спряха. Не вярвали, че съм аз, искали лична карта, за по –сигурно и шофьорска книжка. Добре, ама на двата документа съм с различна коса и те се отплеснаха във вечния спор за блондинките и брюнетките. Използвайки залисията, се плъзнах между тях, грациозна, като боен кораб и влетях вътре. Адреналинът ми тупкаше, като след скок с ластици от Аспаруховия мост, докато не се оказа, че и столът ми е омалял. Скърцаше, скрибуцаше жално, ама на мен ли ще се опре. Тамън се намърдах що – годе между двата подлакътника и с протяжно изскърцване амортисьорчето му се предаде пред разгънатите ми прелести и се озовах почти под бюрото в не съвсем прилична поза. От съседната стая се подаде само главата от шефското тяло, чудейки се дали е безопасно или сраженията със столове са нова мода за разпускане. И той не вярвал, че съм аз, и той искал лична карта. Пратих го при колегите, да ми търси документите, а аз се запътих към стаята за почивка, да си хапна от тавата с тутманика. Много вълнение ми се събра, а няма още обяд.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 14 Мар 2021 21:08:17 » О! Отговори с цитат върни се горе

"След едночасово мерене установих, че ми стават само чорапите." Laughing Добре дошла в клуба на хубавите жени!

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
starchev
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 13, 2018
Мнения: 58

МнениеВъведено на: 14 Мар 2021 23:05:34 » Отговори с цитат върни се горе

И аз харесвам размер XXXXL . Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com