Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 943
ХуЛитери: 5
Всичко: 948

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: durak
:: mariq-desislava
:: rajsun
:: Marisiema

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Кетъринг по индиански
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2005
Мнения: 1081
Място: София

МнениеВъведено на: 14 Мар 2021 01:50:05 » Кетъринг по индиански Отговори с цитат върни се горе

Значи.... Колкото и да се старая да съм нещо различно, Истината има най- точни очи за мен- повече отколкото съм аниматорче, съм един стопроцентов анимационен протагонист в собствения си анимационен филм- „Телефон, индианец гладен!“.
Освен, че в ръцете ми това толкова важно апаратче е като бутилката от „Кока-Кола“ за бушмените в „Боговете сигурно са полудели“ и цялото е напукано, и омърхлузено горкото; освен, че не минава разговор без да си заглуша микрофона и се започва едно развикване : „Ало, ало!... Чуваш ли ме? Аз те чувам... Ало! Ало!... А! Прекъсна...“ ... Освен, че много пъти, когато Лео Рохас надуе флейтата и кондора му долети да ми извести, че ме търси някой, се започва едно бясно скролване в опити да заловя летящата зелена слушалка... Освен, освен и освен... Истинско приключение ми е и чатенето, и писането на съобщения , и имейли през телефона. Но за това вина има и така нареченият „редактор“, който има свое виждане за това какво искам аз да напиша и ако не ми е припряно, се боря упорито с него, но когато бързам, си праща всевъзможни глупости. Коментирам, например, в месинджър, кетъринг, който съм заявила за детско парти и на простичкият въпрос : „Само пици ли?“, твърдо искам да отговоря: „Ами, само пици. Този път няма гризини.“. Да, обаче, излиза : „Америка, само пици. Този път няма грузинци.“. И отсреща са в шах. След опуленото емотиконче, следва: „??!! Какви грузинци?!“. Ми... какви, какви... Индиански грузинци, какви...
Та, прещам преди два- три дни така заявка за кетъринг от телефона и въвеждайки адреса, нали автоматично, услужливо излизат всички имейл адреси с първата въведена буква, вместо адреса на фирмата, която ми доставя кетъринг, съм цъкнала този на един приятел, чийто имейл адрес започва със същите букви и визуално си приличат двата адреса. Дабре, ама той е доктор човека, не пече пици, но нали е приятел, е готов да се отзове и получавам следното потвърждение:
„Здрасти! Мисля, че ще се справим! Просто трябва да мобилизирам медицинските сестри... Smile за „Маргаритата“-та може и аз да се включа (малко кашкавал и доматен сос)! Такосът ми идва по- сложен, определено Sad Но с малко помощ от интернет, мисля, че ще успеем да спастрим нещо прилично, като за пред деца- все ще се получи... Smile То, добре яденето, ами нещо за пиене? Трябва да се прокарва храната надолу, знаеш... (и бира съм пил при вас, спомням си сега Smile) ) Сокче? Безалкохолна бира? Боза? Нещо?... Не, че се мъча да пробутам още продукти, но мисля за децата- ще се щурат насам-натам, пък после ще се отакосят и орулцоват. Все ще им се припие нещо, нали!? Помислете за това.... Smile Айде, ще гледаме да насмогнем! Smile
Сивчо, от ветеринарен клуб „Му-му““
Добре, че бързо реатира, та овреме пратих където трябва! И добре, че на този доктор пратих, и нямам в указателя си имейл адреса на здравния министър!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
IGeorgieva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 06, 2014
Мнения: 230
Място: София

МнениеВъведено на: 14 Мар 2021 15:35:46 » Отговори с цитат върни се горе

И на мен ми се случваше често - тъкмо да блесна с някоя гениална мисъл и хайде трий! Вече мноооого внимавам! Very Happy Успех!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 14 Мар 2021 21:03:43 » мога да помогна Отговори с цитат върни се горе

ако ти трябва ОНЗИ имейл! Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
starchev
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 13, 2018
Мнения: 58

МнениеВъведено на: 14 Мар 2021 23:08:18 » Отговори с цитат върни се горе

Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2005
Мнения: 1081
Място: София

МнениеВъведено на: 16 Мар 2021 01:37:24 » Отговори с цитат върни се горе

IGeorgieva написа:
И на мен ми се случваше често - тъкмо да блесна с някоя гениална мисъл и хайде трий! Вече мноооого внимавам! Very Happy Успех!


А, голяма борба е с тая гад- редактора. Докара ли ме до безсилие, викам на помощ някое емоджи и поддържа временно "разговора", докато събера сили за нова битка Smile
Благодаря ти! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2005
Мнения: 1081
Място: София

МнениеВъведено на: 16 Мар 2021 01:50:10 » Re: мога да помогна Отговори с цитат върни се горе

Markoni55 написа:
ако ти трябва ОНЗИ имейл! Laughing
Laughing

Laughing Пращай, че...току що сготвих Калинините яйца по кратунски! Rolling Eyes Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2005
Мнения: 1081
Място: София

МнениеВъведено на: 16 Мар 2021 01:53:39 » Отговори с цитат върни се горе

starchev написа:
Smile


Ачилай! (индиански поздрав, означаващ и Здравей!, и Благодаря!) Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Bukvist
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 12, 2008
Мнения: 143
Място: Варна

МнениеВъведено на: 16 Мар 2021 10:55:20 » Отговори с цитат върни се горе

Аз германски не можах да науча, но индианския ми се струва по-достъпен. От дете мечтая да знам чужд език. Ти би ли ми провела един курс. Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 16 Мар 2021 18:08:03 » :) Отговори с цитат върни се горе

Винаги, когато щерката ми обяснява как да си направя фолдер на компа, а аз не вдявам и тя се ядосва, се сещам откъде идва твоя ник и се разсмивам!SmileSmile: - той би ми пасвал страшно и на мен!
А и нищо лошо да има индиански грузинци на партито - не ли?Wink
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2005
Мнения: 1081
Място: София

МнениеВъведено на: 17 Мар 2021 23:54:04 » Отговори с цитат върни се горе

Bukvist написа:
Аз германски не можах да науча, но индианския ми се струва по-достъпен. От дете мечтая да знам чужд език. Ти би ли ми провела един курс. Very Happy


Бе не е особено достъпен, но настъпиш ли го здраво, ще го проговориш като майчин Smile Нямаш проблеми с курса! Записвам те! Very Happy Започни ти онлайн практическите упражнения : избери подходящи плочки и водоеми с които да запознаеш дисплея на телефона си; мини с косачката през кабела на удължителя, в който е включена, вдигни отрязания край и се вгледай невярващо в него, но навреме го пусни все пак! ; на всички уреди, състоящи се от дребни части, им размени успешно местата, въпреки, че на пръв поглед е невъзможно... Такива неща... Ще видиш как великите духове ще слязат над теб и ще заговориш на чис индиански! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2005
Мнения: 1081
Място: София

МнениеВъведено на: 18 Мар 2021 00:10:28 » Re: :) Отговори с цитат върни се горе

Mia2442 написа:
Винаги, когато щерката ми обяснява как да си направя фолдер на компа, а аз не вдявам и тя се ядосва, се сещам откъде идва твоя ник и се разсмивам!SmileSmile: - той би ми пасвал страшно и на мен!
А и нищо лошо да има индиански грузинци на партито - не ли?Wink


Laughing Ей, до Гуглино ходих чак да го видя това животно фолдера какво е, а то и аз съм имала! Very Happy Ника точно щерката тогава ми го измисли и тя ме регистрира. Ама то ник да беше само... чак сега сядам на компа, защото нещо си го забих при пускането , отворих двуцифрено число браузери и съм ги натирила долу в кьошенцето, и чаках да дойде сина с едно движение да то оправи, повтаряйки: " лап- топ, индианец иска пише!" Very Happy
И да- хубав човек индиански грузинец, хубаво парти! във вигвама за големи и огнена вода се намира! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Lirik1
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 01, 2020
Мнения: 193

МнениеВъведено на: 18 Мар 2021 02:11:15 » Отговори с цитат върни се горе

И аз кат вас а хахахааха
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2005
Мнения: 1081
Място: София

МнениеВъведено на: 18 Мар 2021 23:56:07 » Отговори с цитат върни се горе

Lirik1 написа:
И аз кат вас а хахахааха


Анге бу, Док! - индиански поздрав от софийските ловни полета Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com