Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: StudioSD
Днес: 1
Вчера: 0
Общо: 14144

Онлайн са:
Анонимни: 551
ХуЛитери: 4
Всичко: 555

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: StudioSD
:: pastirka
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Среща
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
a365
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 07, 2021
Мнения: 5

МнениеВъведено на: 08 Мар 2021 10:42:16 » Среща Отговори с цитат върни се горе

Да ви се представя! Аз съм стара мома. На години не, на 43 съм но все още не съм задомена. И това е защото нямам късмет. Така явно съм се родила? Все се разминавам с желаните от мен неща. Исках да съм с походка на газела, но съм дюстабанлия! Исках да съм сръчна, но съм крайно непохватна. Исках да стана лекарка, но работя в погребална агенция. Искам да съм омъжена, но и това не се получава! И всичко това е, защото нямам късмет. Така се получи и с последната ми среща с мъж. Запознахме се във фейсбук. Аз го харесах, той мен, явно също. Определи ми среща на другия ден. Вълнувах се цяла нощ. Събудих се сънена, спеше ми се, но реших да започна подготовката за срещата от сутринта. Искаше ми се да съм максимално красива за да се получи трайна и сериозна връзка този път. Започнах с косата. Имах хубава дълга коса, но ми се искаше да я навия. Поставих тънки ролки в нея за да се накъдри ситно. Докато чакам, за да не губя време реших да си боядисам веждите. Трябваше, освен да съм красива и да съм модерна! Нанесох боята и след 15 минути започнах да усещам, как лицето ми се подува. Заприличах на пчеларски работник, който работи без маска. Измих боята, но отокът не спадна. Започнах да слагам на лицето си компреси с лед. От тях ми се възпалиха синусите и се започна едно постоянно кихане с непрекъснати секрети. От кърпичките за нос, които използвах ми се зачерви и уголеми носът. Заприличах на същински пияница. Реших, подпухналото лице и зачервения нос да ги коригирам с грим. Но преди това свалих ролките от косата си. Гледката беше направо страшна! Кичури стърчаха в различни посоки и аз приличах на храст с оголени клони. Взех ножицата и започнах да подстригвам най-стърчащите. Все едно зарязвах на св. Трифон Зарезан. А и със зачервения нос картината беше пълна. Захвърлих ножицата. Започнах да се гримирам. С четката за очна линия си бръкнах в окото. То се зачерви силно! След малко, по симпатиковия нерв се зачерви и другото. Заприличах на заварчик, който е работил цял ден без предпазен шлем. Отново започнах да слагам студени компреси, отново кихане и секрети. От водните процедури, останалите кичури от косата ми се отпуснаха и дупките от подстриганата коса зейнаха. За да ги прикрия разроших косата си силно. Все едно не бях я сресвала от години. Погледнах часовника. До срещата с желания мъж оставаше половин час. Нямах време дори да продължа с грима. Реших, че мога да си поставя червило в мотрисата. Правила съм го и друг път. Проблем в момента бяха дрехите, които бях избрала за срещата. Нямах време да ги изгладя. Облякох ги негладени. И така - със силно разрошена коса, подуто лице, зачервени очи, уголемен и зачервен нос, непрекъснато кихане и измачкани дрехи тръгнах към срещата с желания мъж. Наближих метрото. Сложих си задължителната маска на лицето, заради КОВИД 19 и успокоена, че тя прикрива част от променените ми черти се качих в мотрисата. Застанах в един усамотен ъгъл и си извадих червилото. Снех си маската, леко надолу и започнах да нанасям червилото по устните си. В този момент мотрисата, рязко спря на следващата станция и ръката ми, плъзгайки се на ляво, на дясно нанесе червилото по цялото ми лице. Без огледало, започнах да почиствам червилото с маската си. Нямах друга, затова боядисана тук там в червено я поставих отново на себе си. Дойде моята спирка. Слязох. Мъжът беше там и ме чакаше, оглеждаше се. Беше дори по хубав от снимките във фейсбук. Но как да му се представя в този вид? А много исках. Помислих си, че може да е от мъжете, които не държат много на външния вид, а на душата и застанах пред него. Дори му подадох ръка си, за да се запознаем. А той бръкна в джоба си, извади монета от 2 лева и ми я сложи в нея. Продължи да се оглежда. Търсеше мен, но не ме позна. Явно ме помисли за клошарка, заради видът ми в момента. Как да му обясня, че за тази среща съм се готвила от сутринта? И всичко това е защото нямам късмет!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 08 Мар 2021 18:37:38 » каръшка история Отговори с цитат върни се горе

ама всеки таи в паметта си по една такава Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
svetlanal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 23, 2007
Мнения: 29

МнениеВъведено на: 09 Мар 2021 20:11:51 » Отговори с цитат върни се горе

Не се смея, плача... от щастие,че има по-зле от мен Smile При три развода, само единият щастлив, направо завиждам, че си сама...самостоятелна Smile Аплодисментиии
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
zika
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 05, 2016
Мнения: 229

МнениеВъведено на: 10 Мар 2021 23:44:38 » Отговори с цитат върни се горе

Laughing Rolling Eyes
Успех!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
kritic12
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 12, 2021
Мнения: 19

МнениеВъведено на: 17 Мар 2021 11:44:51 » Отговори с цитат върни се горе

успех !! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com