Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 454
ХуЛитери: 4
Всичко: 458

Онлайн сега:
:: rajsun
:: LeoBedrosian
:: AlexanderKoz
:: Mitko19

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Реклама ли е?!
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Strinka7
Гост





МнениеВъведено на: 15 Ное 2018 12:40:32 » Реклама ли е?! Отговори с цитат върни се горе

Здравейте! Забелязах нов ник - появил се вчера и ми направи впечатление, че има някак странно и неприсъщо за ХуЛите звучене. Та, кликнах и какво видях - псевдоним, реално име и личен сайт - едно и също, а именно някаква счетоводна къща, която няма да назовавам. Силно ме вълнува въпросът - това откровена и нагла реклама ли е, или аз съм прекалено мнителна?
Strinka7
Гост





МнениеВъведено на: 19 Ное 2018 17:55:30 » Отговори с цитат върни се горе

Нов хулитер има от днес - сервиз за газови уредби. Надявам се администрацията да реагира бързо, както направи със счетоводната къща и да премахне информацията за газовия сайт. Доколкото си спомням правилата, рекламата е в разрез с тях.
Strinka7
Гост





МнениеВъведено на: 18 Дек 2018 09:24:40 » Отговори с цитат върни се горе

След като демонстрира силната си любов към литературата и в частност към ХуЛите, регистрирайки се втори път за месец, очаквам от упорития gazajiqta, поне едно коментарче да напише, та да видим, че е прочел нещо, (за което, между другото, регистрация не е нужна). Ама надали. Twisted Evil
Strinka7
Гост





МнениеВъведено на: 22 Дек 2018 18:05:42 » Отговори с цитат върни се горе

Мама му стара! Уважаеми Administrator, побъркахте ли се?! На Klasikparket даже "произведение" сте публикували на челно място! Ми, сложете го в "Избрани"! Shocked
Strinka7
Гост





МнениеВъведено на: 23 Дек 2018 14:14:42 » Отговори с цитат върни се горе

Ще съм благодарна на администрацията, ако премахне и коментара ми към паркетното недоразумение. Кликайки върху него, попадам на страницата с романа на tsveti - не желая тя, или някой друг да се заблуди, че възмутеното ми изказване е насочено към нея се и подигравам с труда ѝ. Благодаря.


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: Strinka7 на 11 Фев 2019 09:20:12 - общо 1 път.
daro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 16, 2010
Мнения: 346

МнениеВъведено на: 03 Яну 2019 16:21:33 » ... Отговори с цитат върни се горе

За много години, Красимира! Smile

Направило ли ти е впечатление, че през последните месеци от старата година, броя на онлайн анонимните варираше между 250 и 300, а на хулитерите надвишаваше 10-20. Доста необичайно, и на пръв поглед - оптимистично!
Обаче:
- броя на прочетените произведения в ежедневните публикации си оставаше символичен - предимно от 5 до 25;
- коментарите се брояха, и се броят на пръсти, сред преобладаващите нули;
(с много редки изключения, разбира се)
- публикациите бяха и са, с обичайно нисък брой...

Задавах си въпроси:
Какво правят тук всички тези хора-виртуали?
Ако ли пък са привлечени и четат впечатляващата библиотека на многогодишния сайт ХуЛите, то предназначението на този портал, променя ли се?
Променило ли се е, и какво следва от това?

Интересно ще ми бъде да чуя и твоето мнение!

...(.)
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Strinka7
Гост





МнениеВъведено на: 04 Яну 2019 00:04:09 » Отговори с цитат върни се горе

Ха, изненадахте ме, да Ви е честита и на Вас, daro!
За другите не знам, ще Ви кажа как стоят при мен нещата, но подозирам, че не съм единствена. Само да вметна, че темата ми не в резултат на това, че се изживявам като хулитерска полицайка, дебнеща денонощно кой се е регистрирал, просто ми е интересно всяко ново нещо (то и аз съм от "зайците", навярно затова). И като видиш подобна наглост..., но стига, все пак да Ви отговоря. Когато попаднах на този сайт, бях очарована и щастлива, че съм го открила. Минаха, може би, около две години, преди да се регистрирам, дотогава само си четях. Поводът беше един прекрасен превод на zebaitel, който исках да коментирам. Малко след това и мен ме напъна, та понаписах туй-онуй. В началото коментирах и оценявах на поразия (винаги с петици, държа да отбележа), общо взето - голяма активност. Лека-полека започнах да се поозаптявам. Първо спрях поезията (не да я чета, а да я коментирам), по простата причина, че на сърце си ми е прозата. След това, започнах да се обаждам все по-рядко - само, когато съм особено впечатлена, докосната от творбата, или обратното - когато се вбеся. На въпроса - чета и още как, чета всеки ден, но анонимно. Логвам се, когато имам да кажа нещо, или чакам отговор на някаква лична бележка, да речем. Ето, например, с необмислено изказване (импулсивна съм, какво да се прави) обидих един много уважаван от мен хулитер. Написах извинение, но бележката ми е непрочетена. Около два месеца вече човекът не е "влизал". Едва ли. Заради една strinka да зарежеш ХуЛите - не ми се вярва. Колкото до мен, ами аз, смешно и глупаво е, но изпитвам някакво неудобство да съм ежедневно присъстваща с ника си, абсурдно е, но това е положението. И съм сигурна, че ако не всички, то голяма част от тези "хора - виртуали" са точно като мен, а не някакви ентусиазирани почитатели-читатели на ХуЛите. Ако греша - ще се радвам много. Несъответствието между "четящи" (присъстващи) и брой четения... не бях се замисляла, по-точно не съм обръщала внимание, не мога да дам мнение така на прима виста, съжалявам.
Всичко добро, daro! Благодаря Ви за вниманието, щастлива и здрава година Ви пожелавам!
daro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 16, 2010
Мнения: 346

МнениеВъведено на: 04 Яну 2019 13:33:49 » :) Отговори с цитат върни се горе

Изненадата Ви е подарък за Новата година! Smile

За разлика от мен, забелязвам, че държите на учтивата форма, която не използвах в предишния си пост... и вече съжалявам. Дължа ви проява на добро възпитание.

Извинявам се!

...(.)
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Strinka7
Гост





МнениеВъведено на: 04 Яну 2019 14:20:42 » Отговори с цитат върни се горе

Майко, мила! Пак го направих! Явно имам талант да карам хората да се чувстват неловко! Ето вчера, реших да изкажа комплименти на един хулитер (по повод на творчеството му, разбира се) и точно така се изразих, човекът ми благодари, ама каза, че се е стреснал?! Нищо не влагам в учтивата форма, Даро, така ми идва отвътре - сигурно, защото все още се чувствам като гост в ХуЛите, а трябва да уважаваме стопаните, които ни посрещат в дома си радушно, ако и да не са ни канили в него... Аз се извинявам!
Искаше ми се да разбера, дали отговорът ми в предишния пост те удовлетворява, ако решиш, все пак да споделиш, въпреки глупавото недоразумение с проклетото "Вие".
daro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 16, 2010
Мнения: 346

МнениеВъведено на: 04 Яну 2019 17:19:05 » Отговори с цитат върни се горе

Супер, вече сме квит - аз не съм се почувствал неловко, а ти нищо лошо не си причинила. Разменихме си по едно извинение и въздухът тук стана още по-свеж. Всичко е ОК! Smile

Да, доволен съм от твоя пост - подкрепя до голяма степен и моето впечатление. Преобладават четящите, въпреки че и те намаляха. А онези "ентусиазирани почитатели-читатели на ХуЛите", авторите, както и "съветниците", за съжаление, се стопиха - факт.

(вратите на дом човечен - ХуЛите, винаги са открехнати, стаите са проветриви, покани липсват, принудително задържане - абсурд... всеки е добре дошъл, с отговорност да спазва правилата на сайта... и като реши да си тръгне - почиства си мястото и по негова воля, може да остави творчеството си на бъдитата...

а за това се благодари!)

(((О)))
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Strinka7
Гост





МнениеВъведено на: 07 Яну 2019 15:18:20 » Отговори с цитат върни се горе

Първо се извинявам за закъснението. Второ - искам да честитя имения ден на verysmallanimal и Markoni55 (за тях съм сигурна, че празнуват днес), и на всички именици, живи и здрави да са!
Даро, отскоро съм в сайта, но и аз виждам, че назад в годините, този дом е бил по-пълен, по-шумен и по-жив. Преди време поразгледах форумите, прочетох и не малко произведения от архивите. Дори на мен ми липсват "старите времена", даже и хора, колкото и парадоксално да звучи. Жалко, че сме се разминали. Ще посоча двама, за които се сещам в момента и отдавна ги няма тук. Една дама-чешит - Kirova която много искам да познавам, пишеща повече във форумите, а и коментари също. Тя има само две произведения, но ми стана изключително интересна и близка с възгледите и позицията си. А буквално тези дни открих durak, всичко ми хареса - стилът му, хуморът, та даже и никът му. Такива ми ти работи.
Strinka7
Гост





МнениеВъведено на: 15 Мар 2019 09:16:44 » Отговори с цитат върни се горе

Моля администраторите да разгледат мненията на потребителя TishoZZ - в темата на Jenia "Две песнички в youtube" рекламира матраци и дивани, а в "Поезия от целия свят в Румъния" на Ufff - старчески дом! Силно се надявам, че ще има подобаваща реакция.
alfa_c
Модератор
Модератор


Записан(а): Oct 03, 2004
Мнения: 1073

МнениеВъведено на: 15 Мар 2019 18:31:14 » Отговори с цитат върни се горе

Strinka7 написа:
Моля администраторите да разгледат мненията на потребителя TishoZZ - в темата на Jenia "Две песнички в youtube" рекламира матраци и дивани, а в "Поезия от целия свят в Румъния" на Ufff - старчески дом! Силно се надявам, че ще има подобаваща реакция.


Поразчистих матраците, диваните и старческия дом, заедно с автора им.

Благодаря за сигнала Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Strinka7
Гост





МнениеВъведено на: 16 Мар 2019 08:44:15 » Отговори с цитат върни се горе

Ами, заслужава си голямата метла. Хубав ден, alfa_c!
Strinka7
Гост





МнениеВъведено на: 11 Ное 2019 12:12:44 » Отговори с цитат върни се горе

Лична информация » Nenchovski

Моето име е: Георги Ненчовски
Лична страница: http://nenchovski.com

Г-н Ненчовски, толкова ли не Ви върви бизнесът, та допряхте да го рекламирате в литературен сайт? Едно коментарче напишете поне – ей така, за заблуда, уж че четете, ами имайте малко уважение!

Правила
10. Не се допуска публикуването на рекламни текстове и/или промоции на продукти и услуги, включително и политическа агитация. За реклама на страниците на сайта се обърнете към администраторите.
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com