Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 473
ХуЛитери: 3
Всичко: 476

Онлайн сега:
:: malovo3
:: Heel
:: Teoman

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Писмо до виртуалната ми близначка
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка:

5
66%
 66%  [ 2 ]
4
33%
 33%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Всичко гласували : 3


Автор Съобщение
competition
Модератор
Модератор


Записан(а): Apr 26, 2010
Мнения: 658

МнениеВъведено на: 11 Юни 2014 17:19:51 » Писмо до виртуалната ми близначка Отговори с цитат върни се горе

Здравей, мила. От много време не сме се „виждали”, но така е в реалния живот-все се надбягваш със стрелките на часовника и все не ти остава време. То, времето, все повече напук бърза и бърза, а аз вече дори забравих на колко години съм – направо не мога да го стигна. Лесно ти е на теб там – в нета-нямаш грижи за сметки, за деца, за проблеми…Не ми се сърди, че толкова рядко влизам в тази твоя виртуална къща-там всичко е толкова прекрасно, че като нищо един ден ще поискам само там да живея.
Снощи сънувах сън – пришиваха ми криле с червен конец. Болеше. Много болеше, но обещаваха, че после ще полетя по-високо и от орел. Мълчах, стиснала зъби, а кръвта капеше и обагряше в алено- червено някакви бели орхидеи. После допълзяха змиите и започнаха да се усукват около краката ми, защото крилата бяха зашити и аз се готвех да отлетя. Започнах да им разказвам приказка, а те се кротнаха и не смееха да ме ухапят, защото нямаше да чуят края. После заспаха и аз успях да полетя. Реех се все по-високо и по-високо, а хората долу все повече се смаляваха и заприличваха на мравчици. Някои се смееха, но повечето плачеха и се молеха. Аз обаче вече не ги чувах – бях се устремила нависоко и нависоко, сякаш исках целия свят в краката си. Когато се издигаш те обзема едно опияняващо чувство на властност и недосегаемост. Вече не бягаш от вятъра, а сякаш го направляваш и управляваш. Вече си над светкавиците и гръмотевиците, а дъжда сякаш ти го изливаш над земята. Струва ти се, че си създател, че си единствен, че си всемогъщ.
Но червеният конец започна бавно да се къса и красивите ми бели крила се разпадаха. Полетях неуправлявано надолу, все по-бързо и по-бързо и започнах да чувам по-ясно плача и молитвите на хората. Земята се приближаваше стремглаво, а аз вече знаех, че ще падна от много високо и след минути вече няма да ме има. И внезапно се случи нещо-от всички страни се издигнаха хора, с недозакърпени, окървавени крила, които въпреки болката продължаваха да летят към мен. Хванаха ме и бавно се спуснаха на земята, миг преди недозашитите им крила да се разпаднат. Плачех, по-точно виех от страх, ужас и радост едновременно. Когато успях да ги видя през пелената от сълзи не можах да повярвам – това бяха всички мои най- близки хора – родители, съпруг, дъщеря, приятели. Страшната болка не ги беше уплашила и с риск за собствения си живот, те летяха с полукрилата, за да ме спасят.
И тогава разбрах – там на върха на света може да си най-големия господар, най-могъщия, най-единствения, но властта не струва и пукната парА, когато си сам-самичък.
Богатството са всички хора, които те обичат единствено заради самия теб, независимо дали можеш да летиш, или куцаш. Когато душата ти е свободна от змиите на алчността, злобата и завистта, тя никога няма да пълзи.
Не са нужни крила, за да полетиш – необходима е посока и попътен вятър. И любов.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com