Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 850
ХуЛитери: 1
Всичко: 851

Онлайн сега:
:: LATINKA-ZLATNA

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Кой ?
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка:

5
85%
 85%  [ 6 ]
4
14%
 14%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Всичко гласували : 7


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 07 Мар 2014 23:27:54 » Кой ? Отговори с цитат върни се горе

Тази вечер пак съм дежурен редактор по "конкурс". Ще отварям имейлите на желаещите да участвуват.Ще преценявам
художествените качества на "творбите" им, дали отговарят на Условията на Конкурса и ще решавам кое-да,
кое-не. После ще ги публикувам на Страницата на Конкурса. Такаааа. Вече съм в пълна бойна готовност. Кафе-
конска доза. Цигари-една пълна кутия. Бутилката с уиски, дето остана от вчерашните гости-почти наполовина пълна.
В чашата - 5 ледени кубчета. Наливам. А наздраве и да е на хаирлия...конкурса! Отпивам...я пак! Я, до дъно! А така.
Готов съм. Отварям "пощата". Няма писма. А? Как така да няма! Миналия път, когато бях "дежурен" имаше
36 писма. Към 40 творби. Десетина ги отхвърлих, като "непригодни", другите ги публикувах. Сега пък-няма.Налях си пак
в чашата. Отпих. Обновяване на състоянието. Няма писма. Я да пусна телевизора. А - филм. Този съм го гледал,
ама може пак да се гледа. Много е любовен...и секс има тук- таме. Загледах се...Обновяване на състоянието. Ооо-писмо.
Отварям го и чета -"Как си, брато? К`во пиеш?" и намигащ емотикон. Я пък тия? Кой ли се шегува с мен? Гледам имейл адреса...ооооо-моят?!?!? Как така бе? Някой пише от моя имейл. А стига бе! Бъгнали са ме? Отивам си в пощата.Влизам.
Без никакъв проблем. Проверявам в "изпратени писма". Няма такова писмо! А сега де! Излизам от имейла. Опааа-ново писмо в
"конкурса". Отварям.Чета- "Ко стаа, брато? Немаш ли пиене? Сипи си де! Наздраве!"...пак от моя имейл адрес.
Тука става нещо нередно. Пиша на Админа - гневно. Пуша вече трета цигара.Нервно. Няма отговор. Опааа-ново писмо
в "конкурса".Чета - "Нервен си, брато, нали? Немаш пиене? Що не пратиш жена ти да купи?"...тоя е много нахален, ама досетлив. Викам жената. Пращам я. Давам й 20 кинта. Замина. Опааа-ново писмо в "конкурса"...от адреса на жена ми. Боже,
ще се побъркам. Чета- "Браво, брато! Печена ти е жената - пази я! " и пак-намигащ емотикон. Проверявам - няма отговор от Админа. Действам логично. Влизам в пощата на жена ми. Знам й паролата, ама тя не знае. Проверка в изпратени писма -
няма такова писмо. Бъгнали са ни семейно. Тарикати, мамка им! Безпомощен съм. Псувам и на глас и на ум и...мисля логично
-пак. Ново писмо. Чета-" Ко стаа, брато, бави ли се? Айде, че аз съм на половинка вече и нема кой едно наздраве да ми каже.
Жени, брато! Моткат се!" ...пак от имейла на жена ми. Вече съм в шок. Нито едно писмо от участник с творби. Само
някой се ебава с мене, ама много яко, бре! Пак паля цигара. Профилактика-излизам от "конкурса".Пуша. Гася цигарата. Влизам.
Няма ново писмо. Тая пък - мойта, къде се запиля. Половин час я няма вече. А денонощният е зад блока. Излизам на балкона, надничам отляво, отдясно. Няма я. А, ново писмо! Пак от моя имейл. "Още ли я нема, брато? Въздух дишаш, а? Испектираш
района?" Мамка му! Тоя, освен че е хакер и ме наблюдава...от къде ли? Изключвам камерата от компа. Скривам я в чекмеджето. Хванал съм се за главата. А тя ме боли вече, та не мога и да мисля. Нищо не мога вече. Само чакам жената.Само.
А, вратата се оключва. Тя е. Познавам я по дрънкането на ключовете. Пъшка - събува си ботите. Влиза в кухнята - за чаша
с лед ще е. Знае си тя, как да ми сервира уискито. Ей, златна жена си имам, ей! Гледам към екрана - нищо ново. Само последното писмо от "оня пияндур"... примигва. ... "Йордане! Йордане бе! Какво правиш пак, бре? Изпил си шишето? Браво на тебе! Заспал си на клавиатурата! Нали щеше да работиш на ползу роду?"... отварям очи. Златната ми жена...изнервено ме гледа и нарежда. Мамка му! Заспал съм, ама първо съм се нафиркал яко. О, Боже! На екрана на компа с големи букви пише - НАЗДРАВЕ! ... и намигащ емотикон. А пощата на "конкурса" - пълна. Две страници писма с творби. Не е истина! Проспах
си дежурството. Обаче, кой написа "НАЗДРАВЕ" на екрана? КОЙ???
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Jenia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 31, 2011
Мнения: 321
Място: Германия

МнениеВъведено на: 09 Мар 2014 16:10:26 » Отговори с цитат върни се горе

Smile интересно!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
nellnokia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 03, 2010
Мнения: 125

МнениеВъведено на: 15 Мар 2014 21:36:07 » Отговори с цитат върни се горе

Чудя се и аз КОЙ? КОЙ разиграва цяла вечер админа по конкурса? Изчетох до края с интерес, но отговор не намерих.
Бива си го авторът! Внесъл е очарователна мистика... Почти като Харуки Мураками.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com