Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 860
ХуЛитери: 4
Всичко: 864

Онлайн сега:
:: AlexanderKoz
:: pinkmousy
:: LATINKA-ZLATNA
:: Elling

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Новогодишен въпрос към администратори и хулитери
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Iszaard
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 09, 2007
Мнения: 113

МнениеВъведено на: 01 Яну 2014 10:21:55 » Новогодишен въпрос към администратори и хулитери Отговори с цитат върни се горе

ЧНГ на всички в сайта! Искам да се обърна публично към администраторите със запитване дали е възможно да бъде възстановена цялата информация, свързана със стихотворението "Призрачен сън", което вчера след като предизвика много отзиви, преди всичко положителни, неочаквано потъна в нищото. Обяснявам накратко за всички ситуацията. Сутринта, малко след като го пуснах, реших че не е много подходящо като за празник и изпратих бележки с молба да не бъде публикувано до някои от администраторите, мисля administrator и viatarna, защото в сайта никой от тях не бе на линия. По-късно стихотворението бе публикувано и след като започнаха отзивите, счетох за по-целесъобразно стихотворението да остане в сайта. По моя молба Smehoran - Ангел Карамичев написа съобщение до alfa_c стихотворението да остане в сайта. Междувременно "Призрачен сън" предизвика много сериозна дискусия, на моменти преминаваща в полемика. И изведнъж след 1 единица и 5 петици стихотворението сякаш потъна в нищото....тоест бе изтрито заедно с цялата дискусия под него.
В тази връзка искам да благодаря отново за подкрепата на Smehoran, Missana, Svetla Guncheva Yoro и Mariniki!
А към администраторите да се обърна с въпроса адекватно ли е изтриване на вече публикувано и предизвикало оживени коментари и достатъчно много оценки стихотворение при цялата тази ситуация?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 01 Яну 2014 13:16:15 » Отговори с цитат върни се горе

Аз изтрих въпросното произведение, на база на тези бележки получени вчера:
Цитат:
От: Iszaard
До: hixxtam
Въведено на: 31 Dec 2013 11:52:37
Заглавие: molba Цитирай бележката
Моля изтрийте стихотворението Призрачен сън. Благодаря ви предварително и весел празник!


и още една:

Цитат:
От: Iszaard
До: hixxtam
Въведено на: 31 Dec 2013 11:55:04
Заглавие: molba Цитирай бележката
Моля да изтриете стихотворението Призрачен сън. Изпратих молба, но явно не са я видели. Светъл празник!

Съжалявам много, но никой от администраторите не е екстрасенс или телепат, четящ мислите на потребителите, за да реагира адекватно на променящите им се желания. По закона за авторското право ние нямаме никаква аргументация да не се съобразим с желанието на автора. След като влязох в сайта и видях двете бележки, аз влязох в профила на Iszaard и изтрих въпросния текст. Видях, че има няколко коментара, но мога ли да знам причината за това желание на автора след като не е написана. Коментарите нямат защитени авторски права за разлика от произведенията.
Какъв е извода от така стеклите се обстоятелства - когато някой желае някаква промяна в произведенията си, нека комуникира само с един администратор и да има търпението да изчака неговата намеса.
Много съжалявам, но аз лично не виждам името си споменато в по горния пост. Може би и други администратори да са получили подобни лични бележки. Какво се получава на практика? Ние трябва непрекъснато да комуникираме за всяко желание на даден потребител и да се консултираме, аджаба това трябва ли или не трябва да го направим или да смятаме кой колко бележки е получил и ако общия брой надвишава определена сума да изпълним желанието.
Моля ви, нека бъдем коректни и търпеливи. Всеки един от нас, тези които обслужваме този сайт има куп други задължения и това което правим тук е понякога преко нашите сили. Не съм съгласен да бъдем обвинявани за неща, които са от вашата компетентност и са изцяло ваши действия.
Както отговорих на Iszaard в лично съобщение, ще повторя и тук. Не. Не можем да възстановим произведението и коментарите към него защото е премахнато от база данни принудително и не сме правили бекъп преди неговото изтриване.

Честита Нова Година на всички вас, приятели!
Здраве и късмет, берекетливо и качествено перо за всички вас пишещи тук и нека бъдем толерантни!

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Iszaard
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 09, 2007
Мнения: 113

МнениеВъведено на: 01 Яну 2014 17:19:26 » Отговори с цитат върни се горе

Никой за нищо не ви е обвинил. Бе зададен дискусионен въпрос. Не виждам причина за повече обяснения. Още по-малко пък на лична поща.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 01 Яну 2014 18:11:23 » Re: Новогодишен въпрос към администратори и хулитери Отговори с цитат върни се горе

Iszaard написа:
...И изведнъж след 1 единица и 5 петици стихотворението сякаш потъна в нищото....тоест бе изтрито заедно с цялата дискусия под него.
В тази връзка искам да благодаря отново за подкрепата на Smehoran, Missana, Svetla Guncheva Yoro и Mariniki!
А към администраторите да се обърна с въпроса адекватно ли е изтриване на вече публикувано и предизвикало оживени коментари и достатъчно много оценки стихотворение при цялата тази ситуация?

Какво излиза, Iszaard от тези твои редове? Администратора е постъпил неадекватно, защото е получил на лични съобщения молба да направи нещо което е направил, а всъщност той не трябвало да прави това което искаш, защото вече ти мислиш и приемаш ситуацията по друг начин...
Публикувай ако обичаш личните бележки в които искаш да не бъде изтрито произведението ти и да остане в сайта, до всички на които си изпратила такава с молба да бъде изтрито? Това не е лична кореспонденция, а служебна.
Както виждаш, аз не поставям въпроса за неадекватност, въпреки наличието на такава, но тя не е в работата на администраторите.
Когато се представя на обществено обсъждане някаква ситуация, много моля тя да бъде реална и истинска, а не въображаема, такава каквато би ти се искало да е.
Получавам две бележки за изтриване на произведение от автора. Трия го. Точка. Дори да ми се обади филанкишията да не го правя, пак ще го изтрия, защото това е желанието на автора в чийто профил е въпросното произведение. При мен друго желание не е постъпвало.
На какъв език трябва да обяснявам елементарни неща?

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Iszaard
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 09, 2007
Мнения: 113

МнениеВъведено на: 01 Яну 2014 20:24:51 » Отговори с цитат върни се горе

Дори не си направих труда да отворя последната лична бележка, нито пък пространната Ви публикация. Казах вече, че считам въпроса за приключил. Кой какво е разбрал от тази ситуация е отражение единствено на личните му представи.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 01 Яну 2014 22:22:26 » Отговори с цитат върни се горе

Г-жо, Iszaard, Вие можете да считате въпросът за приключил колкото си искате, но аз не смятам така, докато не получа публично извинение за това, че бях наречен от Вас неадекватен, за нещо, което Вие самата сте поискали да направя.
Никой не Ви е карал насила да изпращате бележки за триене на произведение, никой не Ви е карал насила да пускате тази тема. Има една много стара българска поговорка - който не може да плува, да не се съблича. Хем сама сте си виновна, хем поставяте на обсъждане последствията от Вашето искане и след като желанието Ви е удовлетворено, обиждате в неадекватност изпълнителя на това което официално сте поискали.
Съжалявам много, капризите Ви може да се изпълняват вкъщи и нямам нищо против да е така, но в публичното пространство не става. Неадекватен можете да наричате всеки от вашите домашни, но не и мен, не и тук. Вие решавате дали ще пишете в този сайт или не. Никак не исках да се стига до тук, но Вие не усетихте границата която прекрачихте.
Очаквам разумът да надделее и видя извинението Ви.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Iszaard
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 09, 2007
Мнения: 113

МнениеВъведено на: 01 Яну 2014 22:28:26 » Отговори с цитат върни се горе

Струва ми се, че вече започвате да излизате извън добрия тон! Никакво извинение не Ви дължа и не виждам причина да се занимавате с мен, освен може Ваши близки приятелства, които предпочитам да не уточнявам. Но ако продължите с тази напълно излишна и водена единствено от вас полемика, ще назова конкретно име! Приканвам Вас да проявите повече разум.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 01 Яну 2014 22:47:27 » Отговори с цитат върни се горе

Не ме интересува какво мислите и Вашето въображение, г-жо. Вие поискахте от мен да направя нещо с бележките които ми изпратихте вчера - цитирани от мен в първото ми мнение. Преди това Ви написах подробно на лична как и защо се е получило, но вие решихте да направите публична дискусията и дори ми написахте да не се обиждам(няма да публикувам бележката, но я имам в архив). Питате публично дали са адекватни действията на един от администраторите - демек моите, с явната цел да се докаже, че не са. Тези килифарски номера тук не могат да минат. Да, нарушавам добрия тон, защото днес на първи януари се занимавам с нещо, което не е нормално, нещо което малките деца не го правят. хем искате едно, хем после се оплаквате, че е направено точно това което сте поискали и вие изобщо не сте виновна за това а този който е изпълнил молбата ви. Това ли е адекватност?
Дадох Ви възможност. Толкова по темата. Вие имахте шанс да избирате и избрахте това което ще последва.

На Iszaard е поставен бан и темата се заключва

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com