Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 491
ХуЛитери: 3
Всичко: 494

Онлайн сега:
:: hunterszone
:: LeoBedrosian
:: ivliter

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - "Състояние на полет" - награждаване и купон :)
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Administrator
Site Admin
Site Admin


Записан(а): Nov 18, 2003
Мнения: 1656
Място: Интернет :)

МнениеВъведено на: 24 Юни 2012 18:23:07 » "Състояние на полет" - награждаване и купон :) Отговори с цитат върни се горе

Спортен клуб по парапланеризъм "СКАЙНОМАД", сайт за нова ХУдожествена ЛУТЕратура "ХуЛите" и Община Сопот, най-официално ви канят на церемонията по награждаване на победителите в конкурса за проза и поезия "Състояние на полет", който е част от Вазовите национални празници, провеждащи се ежегодно в града.
Датата е 07 юли (събота), часът – 18:00, мястото – "Радиното училище", гр. Сопот.
След официалната част следва традиционен купон в заведението "Чичовци", а на следващия ден ще се насладим на полетите с парапланер на победителите и на всички желаещи.

Всички, които ще присъстват, моля да се обадят в тази тема, на лична бележка на Administrator или на тел. 0899 982566 - Дани (логистик от СКАЙНОМАД, отговорен за настаняването). Цената за една нощувка е 15 лева в стаи с две и три легла. Желаещите могат да бъдат настанени и от предния ден (06 юли, петък). Хубаво е предварително да се ориентираме за броя на нощувките, така че ни тормозете, а не ни жалете :)

Резиденцията на клуб по парапланеризъм "СКАЙНОМАД" е с адрес: ул. Васил Левски 15, гр. Сопот. Намира се точно срещу заведението "Чичовци" и на 30 метра от "Радиното училище". Може да се ориентирате от тук:
http://skynomad.com/bg/more/SkyNomad_Club_Sopot.htm

Да се съберем, да се видим, да поздравим победителите, да си кажем по едно "наздраве" и да полетим "Високо и далече"!
З а п о в я д а й т е !
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Administrator
Site Admin
Site Admin


Записан(а): Nov 18, 2003
Мнения: 1656
Място: Интернет :)

МнениеВъведено на: 08 Юли 2012 19:53:16 » Отговори с цитат върни се горе

Веселата част в ресторант "Чичовци" премина отново както винаги на висок градус Smile Laughing Laughing
А днес (неделя) полетите в тандем се проведоха на "Беклемето", като за разлика от първия път, когато летяхме само двама от ХуЛите, този път смелчаците бяха 8 човека, от които цели 6 жени Smile
Другата разлика беше, че този път Administrator в тандем с Ники Йотов показаха фигури от висшия пилотаж Smile Laughing Laughing

Все още съм под емоцията от целия уикенд в Сопот и на Беклемето, така че може би друг ще направи по-подробен репортаж от събитията.
Като каня най-учтиво всички, които летяха за пръв път в живота си само с едно парче плат, да споделят своите усещания Wink
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 08 Юли 2012 20:16:22 » Отговори с цитат върни се горе

Какво да ви кажа - Ники Йотов с две три думи ме убеди да летая снощи, преди още да е започнал купона и днес няма да се излагам я - казана дума - хвърлен камък и... хвръкнах из просторите. Приземих се като Билянино платно(екстра качество) на Охридкото блато от време оно, но височинния рекорд беше мой...
Над 2 000 метра.
Благодаря на Ники за емоцията, докосването на облаците и уникално изживяване!

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
viatarna
Модератор
Модератор


Записан(а): Oct 11, 2007
Мнения: 285
Място: гр.София / skype: vesi_dimitrova

МнениеВъведено на: 09 Юли 2012 00:13:34 » Отговори с цитат върни се горе

На мен хич и не ми хрумна да се замисля на каква височина сме, което се оказа изключително полезно за душевното ми равновесие Very Happy
Цитирам Ники Йотов - "Блажени са невежите!" Very Happy Very Happy Very Happy

Благодаря ти, Ники, за уникалното изживяване, невероятното ти спокойствие, чувство за хумор и меко приземяване Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 09 Юли 2012 15:15:55 » Отговори с цитат върни се горе

hixxtam написа:
Какво да ви кажа - Ники Йотов с две три думи ме убеди да летая снощи, преди още да е започнал купона и днес няма да се излагам я - казана дума - хвърлен камък и... хвръкнах из просторите. Приземих се като Билянино платно(екстра качество) на Охридкото блато от време оно, но височинния рекорд беше мой...
Над 2 000 метра.
Благодаря на Ники за емоцията, докосването на облаците и уникално изживяване!


2000 m?
Shocked
Дайте малко видео-материал, де! Особено комплицирано-опулените ви физиономии...
Mr. Green
Завист ме гризе, този празник все ми се изплъзва, но искрено ви се радвам! И на изживяванията, и на креативността...

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
alfa_c
Модератор
Модератор


Записан(а): Oct 03, 2004
Мнения: 1073

МнениеВъведено на: 09 Юли 2012 15:35:37 » Отговори с цитат върни се горе

Тц тц тц, изтървах! Evil or Very Mad За втори път хем.

И да вземат всички да изпоналетят... Shocked
И аз сега се чудя дали щях да излетя, ако. Не, нямаше. Ама пък може би щях... Не, абсурд, нямаше...
И така съм от вчера - във възхищение и завист за полетите, приключението и добрата среща на хубави хораSmile

Браво, гордея се с вас, много се гордея! Very Happy
Ис-ка-ме сним-ки!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 09 Юли 2012 15:45:28 » Отговори с цитат върни се горе

rainy написа:


2000 m?
Shocked
Дайте малко видео-материал, де! Особено комплицирано-опулените ви физиономии...
Mr. Green
Завист ме гризе, този празник все ми се изплъзва, но искрено ви се радвам! И на изживяванията, и на креативността...


Да, над 2000 м. Така каза Ники, когато видях облака точно срещу нас и го попитах - на каква височина сме? Колите, които лазеха по пътя Троян - Кърнаре, бяха малко по големи от главите на луксозни цветни топлийки.
И аз чакам снимките с нетърпение, ГаляSmile

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 09 Юли 2012 15:47:25 » Отговори с цитат върни се горе

alfa_c написа:
Тц тц тц, изтървах! Evil or Very Mad За втори път хем.

И да вземат всички да изпоналетят... Shocked
И аз сега се чудя дали щях да излетя, ако. Не, нямаше. Ама пък може би щях... Не, абсурд, нямаше...
И така съм от вчера - във възхищение и завист за полетите, приключението и добрата среща на хубави хораSmile

Браво, гордея се с вас, много се гордея! Very Happy
Ис-ка-ме сним-ки!


Марго, та ти си беше с нас. Телефонната връзка с теб не е прекъсвала и за мигSmile

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
alfa_c
Модератор
Модератор


Записан(а): Oct 03, 2004
Мнения: 1073

МнениеВъведено на: 09 Юли 2012 15:49:29 » Отговори с цитат върни се горе

Да, дааа Smile И аз ви обичам Smile

Щях да полетя, нали бе, Хипо!? Rolling Eyes
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 09 Юли 2012 15:59:16 » Отговори с цитат върни се горе

alfa_c написа:
Да, дааа Smile И аз ви обичам Smile

Щях да полетя, нали бе, Хипо!? Rolling Eyes

След като аз летях, ти със сигурност щешеSmile

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Administrator
Site Admin
Site Admin


Записан(а): Nov 18, 2003
Мнения: 1656
Място: Интернет :)

МнениеВъведено на: 09 Юли 2012 16:04:08 » Отговори с цитат върни се горе

alfa_c написа:
И аз сега се чудя дали щях да излетя, ако. Не, нямаше. Ама пък може би щях... Не, абсурд, нямаше...

Аз съм сигурен, че щеше да летиш, та се чудя ти кво още се чудиш Smile Laughing Laughing
alfa_c написа:
Ис-ка-ме сним-ки!

ще има и снимки и видеоклип - още събирам материалите, че освен поети, писатели и папапланеристи, имаше и много фотографи Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
viatarna
Модератор
Модератор


Записан(а): Oct 11, 2007
Мнения: 285
Място: гр.София / skype: vesi_dimitrova

МнениеВъведено на: 09 Юли 2012 16:20:58 » Отговори с цитат върни се горе

alfa_c написа:
И аз сега се чудя дали щях да излетя, ако. Не, нямаше. Ама пък може би щях... Не, абсурд, нямаше...

Аз бях така до последно...аха да ме завържат с каишите, дам заден, ай след следващия полетял... и накрая рекох - скачам, пък каквото - такова! Ми то се изморих от колебателности - две седмици предварително се почнах с тях Very Happy Very Happy Very Happy
Обаче ако и ти беше - щеше! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
aurora
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 730
Място: София

МнениеВъведено на: 09 Юли 2012 16:26:55 » Отговори с цитат върни се горе

Хайде и аз да си кажа... литнах, бе! Smile

Макар че до две минути, преди да го направя, бях твърдо убедена, че няма. Всъщност още не мога да повярвам, че превъзмогнах себе си!

Едно огромно "благодаря" от мен на Ники и всички около мен, които помогнаха това нещо да се случи!Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
aurora
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 730
Място: София

МнениеВъведено на: 09 Юли 2012 16:41:37 » Отговори с цитат върни се горе

viatarna написа:

Обаче ако и ти беше - щеше! Very Happy


Щеше, я! Сигурна съм Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
nikikomedvenska
Модератор
Модератор


Записан(а): Apr 14, 2010
Мнения: 144

МнениеВъведено на: 09 Юли 2012 21:58:30 » Отговори с цитат върни се горе

Аз ще се литна в края на месеца и тогава ще кажа. Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com