Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 842
ХуЛитери: 3
Всичко: 845

Онлайн сега:
:: AGRESIVE
:: Georgina
:: pinkmousy

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Кондоми без купони
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка

5
28%
 28%  [ 2 ]
4
28%
 28%  [ 2 ]
3
14%
 14%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
28%
 28%  [ 2 ]
Всичко гласували : 7


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 19 Мар 2012 00:33:58 » Кондоми без купони Отговори с цитат върни се горе

Една от първите кризи на деветдесетте остави в мен незабравими спомени, свързани с израстването и взаимоотношенията с родителите. Пари имаше, но магазините бяха празни и това беше истински шок за хората от постсоциалистическото общество. Тогава бях студентка втори курс. Живеех вече далеч от майка и татко, сама в столицата, и всяко мое действие се гледаше под лупа. Та, в годините на първата купонна криза, магазините бяха празни. Вместо сирене и салам, в хладилните витрини на кварталния магазин се мъдреха карирани ризи с къс ръкав и презервативи от местния цех.
Чудото-презерватив предизвикваше доста срамежливи реакции, но и бурен интерес в моето поколение. Затова, след като нямаше храна без купони, аз смело си купих няколко въздълги ленти от стоката. Няма да описвам процеса на изучаване на този гумиран артикул. Само ще кажа, че за две седмици ми писна да го надувам, пукам, да изработвам икебани от „балони” и сушени цветя. Изпаднали в забвение, последните десет кондома сами се скриха в някаква чантичка за козметика и останаха там до момента, в който не се прибрах в родния си град.
В родния град винаги те чакат куп приятели и нямаш много време за семейството си. Първата работа на прибралата се в родния си град студентка е да сложи едно червило и да се изнесе някъде на купон. Дори не забелязах, че съм зарязала въпросната козметична чантичка отворена на тоалетката в спалнята на родителите ми.
Само че зоркият поглед на баща ми никога не пропускаше забравените и никому ненужни символи на далечния, разгулен студентски живот:
– Какво е това? – възмутено се обърнал той към майка ми, сочейки с поглед отворената козметична чантичка в спалнята си.
– Как какво? Козметика... – невъзмутимо смънкала мама.
– Виждам аз червилцата. Между тях какво има?
– Че ти не виждаш ли какво е? – възмутила се на свой ред мама.
– Виждам, затова питам... – съвсем ядосано продължил татко.
– Че като виждаш, какво питаш? – не му останала длъжна мама.
– Как какво! Това не е за момичета! Това е за мъже! – викнал на свой ред татко и посочил презервативите с поглед.
– Ами може за тебе да го е купила! – направила се на ударена мама.
– Брей, ти срама нямаш ли! – ядосал се татко. – С кого съм седнал да говоря!
– Че ти не използваш ли? – продължила мама. – Срамота! Интелигентен, съвременен мъж и се сърди, че дъщеря му му е направила подарък чак от София.
Това май преляло чашата, защото татко грабнал лентата и я размахал под носа на мама:
– Виж! Ето какво прави дъщеря ти в София! – ревнал той.
– Това ли ти е купила? Какво е това?
– Аз тебе питам какво е това. Това служи за предпазване от забременяване.
– Че мъжете не забременяват...
Тук мама явно се усетила, че няма повече накъде и ударила в друга посока:
– Че ние да не би да искаме да забременее? – също ядосана отговорила тя. – Правилно е постъпило детето. Сега трябва да учи, не да гледа деца. Освен това знаеш как трудно се намират стоките в София. Само с купони. Сигурно от университета са им дали купони за това. Радвай се, че имаш оправна дъщеря. Че отде купони за цигари и алкохол?
Дали доводите на мама са били достатъчно убедителни, или са поставили други въпроси, не зная, но на сутринта татко ме чакаше на закуска с чаша горещо кафе и кутия ”Wellcome”:
– Хайде, разказвай как я караш там в столицата? Сигурно не се намират лесно купони за цигари...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
geostal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 22, 2007
Мнения: 498
Място: Някъде по долното течение на р.Марица

МнениеВъведено на: 19 Мар 2012 22:43:16 » Отговори с цитат върни се горе

Явно не са използвани по предназначение или повествователката е твърде дискретна Confused Успех с надуването на кондоми и в конкурса! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Pagane48
Гост





МнениеВъведено на: 20 Мар 2012 12:07:33 » Отговори с цитат върни се горе

ВеселоSmile))
УспехSmile))
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com