Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 474
ХуЛитери: 5
Всичко: 479

Онлайн сега:
:: hunterszone
:: haboob
:: LeoBedrosian
:: ivliter
:: Mitko19

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Любов и още нещо в... социалната мрежа
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка

5
50%
 50%  [ 9 ]
4
22%
 22%  [ 4 ]
3
11%
 11%  [ 2 ]
2
5%
 5%  [ 1 ]
1
11%
 11%  [ 2 ]
Всичко гласували : 18


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 02 Фев 2012 15:28:43 » Любов и още нещо в... социалната мрежа Отговори с цитат върни се горе

Събуждам се и по навик протягам ръка към…лаптопа, който дежури на масичката близо до леглото ми. Прозявам се сънено и натискам копчето за включване. Нежна музика известява, че пред мен отново е отворен прозорецът към света, който преди е бил книгата, а днес – екранът на компютърът.
Изправям се лениво, обувам чехлите и влизам в…социалната мрежа. Преглеждам кои ранобудници, вече са успели да ме изпреварят с утринните поздрави към останалите приятели от…социалната мрежа.
След бърз утринен тоалет, обличам екипа, обувам маратонките и сядам да напиша нещо весело за разбуждане на аудиторията в…социалната мрежа. След това отпрашвам към плажа, за да потичам и да подредя мисли и задачи, които предстоят за изпълнение през този ден. Междувременно, докато отсъствам, вече съм получила първите покани за кафе, което ми предлагат приятели от…социалната мрежа. Това естествено разбирам, след като се връщам от кросчето и съответно „забърквам” и аз по едно кафе за тоя-оня от…социалната мрежа.
Докато вземам душ и си оправям грима, получавам няколко букета…виртуални рози. Щастлива от вниманието към особата ми, изпивам набързо чаша чай, сърфирайки из музикалните сайтове, за да избера подходящи мелодии за поздрави към приятелите, сетили се за мен, още рано сутринта.
Заемайки бойния си пост на работното място, хвърлям набързо един поглед в …социалната мрежа и установявам, че съм получила няколко покани за интересни събития. Едно от тях е среща с мастит поет на живо в…социалната мрежа.
Към десет часа, времето за второ кафе и малко почивка оползотворявам най-рационално, като предлагам нови порции кафенце, заедно с весел виц, на няколко приятели от…социалната мрежа.
През обедната почивка имам много важна задача. Трябва да подготвя торта и подходящ стих за рожденничката, която е моята най-добра приятелка в…социалната мрежа. Изпращам й тортата, естествено виртуална и много красива и стиха, заедно с една поздравителна картичка и тя виртуална, разбира се. В същото време получавам предложение за изгодна сделка, относно издаването на новата ми книга от издател на е-книги, който рекламира и в…социалната мрежа.
Следобедът ми минава в работа, одухотворен от музикалните поздравчета на приятели от…социалната мрежа.
Към края на работния ден и аз изпращам няколко бирички, виртуални естествено, за раздвижване на тоя-оня от…социалната мрежа.
След работа гледам да напазарувам по най-бързия начин, за да не закъснея за среща в…социалната мрежа. Най-после сядам на спокойствие пред лаптопа. Срещата минава много вълнуващо. Той е избрал искрящо червено вино и нежна разтапяща сетивата музика. Гледам чашата с виното на екрана и чета милите думи, които изписва под нея моят скъп приятел от…социалната мрежа. Кани ме на романтична разходка край морския бряг и ми изпращам линк към песен на Хулио Иглесиас. Двамата съзерцаваме лунната пътека проблясваща на монитора и въздишаме влюбено. В знак на благодарност и обич го засипвам с целувки, естествено виртуални.
И днес имах един пълноценен и щастлив ден… Изключвам лаптопа и се потапям в света на сънищата и мечтите.
Ех, как ли бих живяла без…социалната мрежа !
Всъщност, как ли съм живяла преди ? Вече не си спомням…
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
geostal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 22, 2007
Мнения: 498
Място: Някъде по долното течение на р.Марица

МнениеВъведено на: 02 Фев 2012 16:18:34 » Отговори с цитат върни се горе

Виртуални хора в реален свят Smile Успех в конкурса!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
anonimapokrifoff
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 1068

МнениеВъведено на: 09 Фев 2012 20:17:50 » Отговори с цитат върни се горе

Чудя се дали е смешно, или е тъжно.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
alida
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 08, 2006
Мнения: 51

МнениеВъведено на: 12 Фев 2012 15:53:25 » Отговори с цитат върни се горе

Да, всички станахме така.
И на мен не ми е смешно. Но пък доста добре е описан денят, в социалната мрежа.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
tomatroev
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 27, 2009
Мнения: 168
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 19 Фев 2012 21:09:20 » Отговори с цитат върни се горе

Такъв стана животът ни, успех на виртуалния конкурс и да има реална награда Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Musketar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 14, 2010
Мнения: 118

МнениеВъведено на: 21 Фев 2012 00:03:39 » Отговори с цитат върни се горе

Е, определено не ми е тъжно като чета! Игрив и балансиран ми се струват ключовите думи за този текст! Значи среща на живо в социалната мрежа, а? Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
thebigplucky
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 10, 2004
Мнения: 774
Място: До брега на морето,но не съвсем.

МнениеВъведено на: 25 Фев 2012 11:15:13 » ... Отговори с цитат върни се горе

Добър поглед "към нас", много верен.

_________________
plucky
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 10 Мар 2012 12:50:47 » ))))))))))))))))) ето и виртуално се смея, значи(((( Отговори с цитат върни се горе

..."Едно от тях е среща с мастит поет на живо в…социалната мрежа." Wink

Даа, и във виртуала ги има... маститите мъстии хехехех

Добро попадение за конкурс с име: "Очи за себе си"

Даа, съвсем забравихме как живяхме, наистина...Wink)

послепис:

А бе, тойзи виртуал многу убсебващ, вее
и секса му като кекса ...само дето яйцата не се счупват а хаха ха аха Rolling Eyes
Embarassed

Laughing Laughing Laughing

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
raiavid
Гост





МнениеВъведено на: 11 Мар 2012 11:56:52 » Отговори с цитат върни се горе

Хубаво написано, но е едно вече познато сиво ежедневие, в което няма нищо смешно и интересно
barona_36
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 27, 2008
Мнения: 7
Място: london

МнениеВъведено на: 18 Мар 2012 13:42:08 » Отговори с цитат върни се горе

Още от начало се усеща леката ирония. Повтарящата се на много места "социална мрежа", засилва още повече внушението, което оставя този разказ след прочита. Хубаво написан разказ, свързан с днешната действителност и с обвързването на хората със "социалната мрежа" и с виртуала като цяло.
Желая успех!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
silvina84
Гост





МнениеВъведено на: 18 Мар 2012 13:51:55 » Отговори с цитат върни се горе

Хареса ми, затова гласувам и аз! Успех! Very Happy
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com