Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 836
ХуЛитери: 5
Всичко: 841

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: LATINKA-ZLATNA
:: pc_indi
:: rosi45
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Две напред, една назад, две напред...
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 09 Апр 2011 15:22:28 » Отговори с цитат върни се горе

GINKO_PRIM написа:
Завидях! За всичко, което...
И тука просто те прегръшам... щото не ми се говори. Пък... ти си знаеш Wink


Знам. И аз така! И аз така...

Ufff написа:
Very Happy Very Happy Very Happy
Аха, сега ми се изЯсни, защо в онези дни инфото беше "в момента няма връзка с този номер". Брех, мазохистка с мазохистката му! Затварям очи и си представям заглавието на новата ти пиеса: "Инжекции за мазохисти - ex vitro, in vivo (vox Dei)"))))
И аз завидях. Идеше ми да вляза в пътеписа и да не изляза оттам, още щом прочетох днешните водещи заглавия на регионалната ни преса - "Напаст от кърлежи грози Варна" и "Кърлежи се въдят на воля във Варна". Такааа, я да надзърнем вътре. А, ето: "Атакуват дом за старци с анонимни доноси", "Осигуровки намаляват заплатите на акушерки", "Да върнем на лъва опашката", следват малки обяви. Я да видя в другия, аха: "Бракониери пердашат стражари за наръч дърва", "Бедните хванали гората", "Виничани искат нормално читалище и градска тоалетна", "Пациенти се залежават в психиатрията", "Васил Данев въвежда нов календар за ромите".
Не, не, я да видим из страната: "Товарен влак уби жена", "Откриха огнище на шап в община Средец",... Тц, ами какво ли става по света? Ами ето какво" "Мъж уби 12 души в училише в Рио", "НАТО уби либийски бунтовници", "Закопчаха двама нашенци Лион, източвали банкомати".
Стигаааа! Идвам с теб!
Оп, момент! Какво виждат моите очи! На последна!! страница на "Черно море". Тия трябва да са твои хора. Ти си ги подучила, признай си! Заглавие" "Журналисти от медийна група "Черно море" станаха озеленители. Подзаглавие: В чест на Седмицата на гората колегите засадиха фиданки заедно с възпитаници от Детския комплекс в село Кичево (удебеленото е от мен). Аха, дългата ръка на твоята "мафия" е стигнала чак до курорта Св.св. Константин и Елена, където хората ти за "мокри" зелени поръчки са садили дървета. Ще видим тази работа. Дистанционно ще я видим!Wink
Апропо, пристигна ли вече при теб едно добро същество да изследвате нивото на Витоша в сантиметри или още се бави? Не ме дръжте в информационно затъмнение де!


Уфелийо, как не те домързя за съставиш тази щуротия? С „доброто същество” – цитирам, кавичките не са кавички – сериозно се дзверихме, но решихме, че те е хванала обичайната лудост и се успокоихме.
Mr. Green
А, да! Както те информирах по телефона, още едно същество се присъедини към нас – опсссссс, едно и половина Smile – и довечера ще пием страхотен мавруд, дар от първото същество, за твое здраве! Белким се засрамиш и си довлечеш дупето по някой повод.
Twisted Evil Smile

doktora написа:
http://www.youtube.com/watch?v=hwfRCxpTao8


Искрено ме разсмя, Доки! Прекрасно чувство за хумор... Благодаря!
Smile

RockAround_theC_l_ock написа:
Ех че са хубави!!!... текстовете-разсъждения, бе Г-жо... Smile , Smile
Изгледите (поне част от тях...) си ги знам... И пак ме засърбя (мерак) - да ги видя!
Ако ще и *да пукна* на някой стръмен и каменист връх... или склон ... или хребет...
...или така да се нагълтам с чистия въздух, че да се строполя... замаян!...

Как ти завижда-а-ам... от все сърце!!!
Демяница и Василашките езера... 10 дни!!!
Палатката беше *опъната* на бъбрека на Голямото василашко езеро...
Дневни жеги (по бански) и нощни зверски студове (всичко - навлечено върху теб...
Е-е-е-ех Пирин, Пирин... дано те опазят още малко... поне като парк...

Благодаря ти Галя, за красивата (макар и кратка) разходка.
Точно навреме беше... Да си помечтае човек за лятото. Laughing Laughing Laughing

Wink)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Laughing


Чакай да ти кажа нещо, докато не съм забравила, а отдавна исках да кажа, дори да го знаеш – радвам се, че спечелих във времето човек като теб, сериозно. Читав, имам предвид. Емоционалността (малко в повече от необходимото) ни е чар, само да няма наоколо жертви.
Twisted Evil Smile
Иначе това, за опазването, болна тема ми е. Прасета сме ние, прасета... Но да не обиждам тези чисти реално животни. Да не влизам в темата, защото ще стана грубо груба (не спрямо теб, естествено, сакън!).
Можех и по-дълго, но наистина малко хора ги вълнуват тези неща тук, мисля. Или пък да не съм несправедлива – не знам дали и колко, затова не исках да досаждам излишно. За недосадата – благодаря!

secret_rose написа:
Разкошни снимки...
Мерси..


О, трогна ме! Но заслугата е на самия обект, не на скромния ми откъм възможности апарат. И още веднъж благодаря! Такива думички искрено мотивират човек...

pc_indi написа:
Ех, Дъждея...Напълни ми душичката! Surprised Very Happy Знаеш колко ти се радвам на спонтанните бягства към себе си и прегръдките с Планина! И да знаеш, че все някой път ще се окаже, че аз съм слушкала, а ти не Razz Wink Very Happy и ще трябва да ме помъкнеш със себе си на някой такъв поход,мда.. Smile


Индиано, ще взема да ви събера няколко специални човека и ще ми направя такъв купон Горе на високото, че после ще се чудите да ме мразите ли, да ме обичате ли, но със сигурност ще го запомните! Само казваш и познай! Стига да не се изсулите като мокра връв...
Mr. Green
Знам! Благодаря ти...

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
dandan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 22, 2007
Мнения: 404

МнениеВъведено на: 09 Апр 2011 15:44:48 » Отговори с цитат върни се горе

Браво, Рейни и благодаря Smile - всичко там ми липсва...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
midnight_witch
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 28, 2005
Мнения: 336

МнениеВъведено на: 09 Апр 2011 16:22:24 » Отговори с цитат върни се горе

Радвам се, че най -после го пусна и тук Laughing Laughing Laughing
Вече е ясно, защо нито едно друго място не ме съблазнява)))

_________________
Големият проблем с тъпите копелета е, че те са толкова тъпи, че не могат да повярват, че човек може да бъде умен.
Вонегът
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 10 Апр 2011 13:45:02 » Отговори с цитат върни се горе

rainy написа:
Както те информирах по телефона, още едно същество се присъедини към нас – опсссссс, едно и половина Smile – и довечера ще пием страхотен мавруд, дар от първото същество

Много ви се зарадвах на тази новина. Както винаги - красиви, свежи, умни и добри + в неслучайна компания (само добре подбрана). НО! как не те досрамя да помъкнеш рано-рано след маврудените поетични нощи доброто същество и половина по чукари и вършини! Тц, тц, тц, луди глави, неам думи!
Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
ra4e-ton
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 24, 2007
Мнения: 85
Място: гр. София

МнениеВъведено на: 10 Апр 2011 23:30:53 » Отговори с цитат върни се горе

Уау, rainy, направо ми спря дъха с тия гледки! Благодаря ти за удоволствието от албума и от свежия и остроумен разказ, наистина беше страхотно! Какви неща си видяла, какви неща видях през очите и обектива ти... невероятно! Мисля се за любител-фотограф, но не ми стиска да се кача там и да видя това, което си видяла ти... и съжалявам...
Изпращам ти искрените си поздрави и пожелания за още много такива спиращи дъха и думите гледки и изживявания! Laughing Завиждам ти съвсем, съвсем благородно... Wink Моля те, споделяй ги и друг път с нас, простосмъртните, дето си живеем в низините... Crying or Very sad
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 11 Апр 2011 10:50:14 » Отговори с цитат върни се горе

midnight_witch написа:
Радвам се, че най -после го пусна и тук Laughing Laughing Laughing
Вече е ясно, защо нито едно друго място не ме съблазнява)))


Както е ясно и защо се стоварвам в дома ти след подобни обиколки, поради сходни причини...
Smile

dandan написа:
Браво, Рейни и благодаря Smile - всичко там ми липсва...


Вярвам ти и знам, Дан-Дани... Провери в родословното си дърво дали не си от там, всъщност.

Ufff написа:
rainy написа:
Както те информирах по телефона, още едно същество се присъедини към нас – опсссссс, едно и половина Smile – и довечера ще пием страхотен мавруд, дар от първото същество

Много ви се зарадвах на тази новина. Както винаги - красиви, свежи, умни и добри + в неслучайна компания (само добре подбрана). НО! как не те досрамя да помъкнеш рано-рано след маврудените поетични нощи доброто същество и половина по чукари и вършини! Тц, тц, тц, луди глави, неам думи!
Laughing


То първото добро същество ще яде лабут, както ни е изпортило...
Twisted Evil
А второто – и половина – изобщо не можех да го стигна, ако искаш много да знаеш! Изкара ми въздуха, така че мен съжалявай, ако обичаш!
Mr. Green
Нероденият ми кръщелник е изкарал луд късмет с лудата си майка и от същия сой кръстница. Издрапа заедно нас до Мальовица...
Smile

ra4e-ton написа:
Уау, rainy, направо ми спря дъха с тия гледки! Благодаря ти за удоволствието от албума и от свежия и остроумен разказ, наистина беше страхотно! Какви неща си видяла, какви неща видях през очите и обектива ти... невероятно! Мисля се за любител-фотограф, но не ми стиска да се кача там и да видя това, което си видяла ти... и съжалявам...
Изпращам ти искрените си поздрави и пожелания за още много такива спиращи дъха и думите гледки и изживявания! Laughing Завиждам ти съвсем, съвсем благородно... Wink Моля те, споделяй ги и друг път с нас, простосмъртните, дето си живеем в низините... Crying or Very sad


Искрено и дълбоко ме зарадва! Благодаря ти!

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Meiia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 02, 2004
Мнения: 647

МнениеВъведено на: 12 Апр 2011 15:26:44 » Отговори с цитат върни се горе

Ех, да ми остане и време на мен да погледам света, истинския, не да се губя в съседните улици като една истинска блондинкаSmile ( авторката знае какво и казвам, всъщностWink )....
Добре, че има и такива хора, че иначе такива-та като мене нямаше да знаят, че земята е кръглаSmile. Това съвсем сериозно! Няма ирония - рядко си подавам носа оттатък МарицаSmile.
Иии.. за добрите същества, да кажа...
Дано всикчо им е наред, особено на онези по-добрите или подобрените с още половин добротаWink)).
Кеф ми е, да си призная.. Но няма да ти разяснявам защо, защото ти знаеш....
Ако имахме по една вградена камера в душата, ехей... какви ли пътеписи щеше да има?!
Smile

_________________
М*
Ударите по сърцето понякога оприличаваме на ударите на сърцето.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 13 Апр 2011 14:28:22 » Отговори с цитат върни се горе

Meiia написа:
Ех, да ми остане и време на мен да погледам света, истинския, не да се губя в съседните улици като една истинска блондинкаSmile ( авторката знае какво и казвам, всъщностWink )....
Добре, че има и такива хора, че иначе такива-та като мене нямаше да знаят, че земята е кръглаSmile. Това съвсем сериозно! Няма ирония - рядко си подавам носа оттатък МарицаSmile.
Иии.. за добрите същества, да кажа...
Дано всикчо им е наред, особено на онези по-добрите или подобрените с още половин добротаWink)).
Кеф ми е, да си призная.. Но няма да ти разяснявам защо, защото ти знаеш....
Ако имахме по една вградена камера в душата, ехей... какви ли пътеписи щеше да има?!
Smile


Абе няма такава тежка гемия като теб, Михаело... И с толкова ниски килограми, едновременно!
Smile
На добрите и половин същества всичко им е наред – казано от уважавани лекари! На тия, с подобрителите, им (ни!) трябват също лекари, но за черепни кутии.
Mr. Green
Знам, да! А нима нямаме такива вградени камини, ммм? Хайде, до следващата такава, но истинска, в долината на блатното кокиче...

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com