Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 713
ХуЛитери: 4
Всичко: 717

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: LATINKA-ZLATNA
:: LeoBedrosian
:: Heel

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - За любовниците и поезията
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
vionbg
Гост





МнениеВъведено на: 16 Авг 2004 08:56:09 » За любовниците и поезията Отговори с цитат върни се горе

Спомням си, колко се се смях на една история.
Веднъж попитали две германки, кои са най-добрите любовници? Българите вършат работа, но малко миришат - бил техният коментарSmile))). Та мисълта ми е за романтичните души на поетите и дали поетите са добри любовници, вършат ли работа и намирисват лиSmile))? От своя страна дали поетесите са ненаситни тигрици, с развинтено въображение - жени, които отчпечатват поезията си върху телата на мъжетеSmile))? Или, може би, поезията се явява като един своеобразен заместител на нагона - сюблимация на сексуалната енергия изместване на сексуалния център. Няма да прилагам информация от чичко Фройд, защото съм сигурен, че след мен ще се намери някой по-вещ, да го направи.
Та това ми е идеята - може да стане доста забавноSmile))))
roza1
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 19, 2004
Мнения: 649
Място: София-Добрич

МнениеВъведено на: 16 Авг 2004 12:24:24 » Re: За любовниците и поезията Отговори с цитат върни се горе

vionbg написа:
Спомням си, колко се се смях на една история.
Веднъж попитали две германки, кои са най-добрите любовници? Българите вършат работа, но малко миришат - бил техният коментарSmile))). Та мисълта ми е за романтичните души на поетите и дали поетите са добри любовници, вършат ли работа и намирисват лиSmile))? От своя страна дали поетесите са ненаситни тигрици, с развинтено въображение - жени, които отчпечатват поезията си върху телата на мъжетеSmile))? Или, може би, поезията се явява като един своеобразен заместител на нагона - сюблимация на сексуалната енергия изместване на сексуалния център. Няма да прилагам информация от чичко Фройд, защото съм сигурен, че след мен ще се намери някой по-вещ, да го направи.
Та това ми е идеята - може да стане доста забавноSmile))))


Според мен поетите са НАЙ- ДОБРИТЕ от всички мъже в охажването,
НЯМАТ равни!! Не съм ги тествала за останалото....музата ми все бърза и за секс с поет...не иска да чуе! Very Happy Very Happy Може би е някакво съперничество..нямам представа Very Happy Very Happy НО! ...е факт -поет не ме е докосвал с пръст! С думи ме галят от време на време, но до оргазъм не съм стигала Embarassed
Понякога ми се иска....мъжа ми да пропише стихове....след 17 години браг силата му е другаде,, НЕ в думите и това ...последното ми липсва. Бях някога " златно зрънце"...някога...
Сега съм "скъпа"...но колко ли струвам...дали може да ме изброи със жълтици или ... пробити грошове.../ не искам да мисля за това/ Sad
Жените обичали с ушите, в частност с очите....
ДА ЖИВЕЯТ ПОЕТИТЕ!!.....останалото е проза! Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
vionbg
Гост





МнениеВъведено на: 16 Авг 2004 13:20:44 » Re: За любовниците и поезията Отговори с цитат върни се горе

Според мен поетите са НАЙ- ДОБРИТЕ от всички мъже в охажването,
НЯМАТ равни!! Не съм ги тествала за останалото....музата ми все бърза и за секс с поет...не иска да чуе! Very Happy Very Happy Може би е някакво съперничество..нямам представа Very Happy Very Happy НО! ...е факт -поет не ме е докосвал с пръст! С думи ме галят от време на време, но до оргазъм не съм стигала Embarassed
Понякога ми се иска....мъжа ми да пропише стихове....след 17 години браг силата му е другаде,, НЕ в думите и това ...последното ми липсва. Бях някога " златно зрънце"...някога...
Сега съм "скъпа"...но колко ли струвам...дали може да ме изброи със жълтици или ... пробити грошове.../ не искам да мисля за това/ Sad
Жените обичали с ушите, в частност с очите....
ДА ЖИВЕЯТ ПОЕТИТЕ!!.....останалото е проза! Very Happy Very Happy[/quote]


Добре, че не съм поетSmile Ах тези нежни души, ах тези богове на словото, които падат простреляни от думи като от куршумиSmile Ето ти един Пушкин... а жените (непоетесите) сеят смърт и раздори с влажните си очи... колко е прекрасно когато умират поетите, колко е прекрасно и възвишено някак. Но стане ли дума за креватна гимнастика, те си бъркат в джоба, вадят плахо с треперещи пръсти, прегънат на две лист и започват да рецитират на дамата нежни стихове, с плам в очите... Дамата слуша (поне си дава вид, че слуша) и гледа сонези влажни очи (Ах, тази удивителна способност на тези очи да са винаги влажни) и си мисли, "Тоя няма ли да се усети и да спре да ми надува главата и да мине към същественото". И това става, поетът на-после, прибира листа и започва да се присламчва, лека, полека към дамата, като опипва с пръст вратовръзката си, която много му стяга... Само, че сега играта загрубява! Госпожицата видимо впечатлена от поезията - т.е издигната до върховете на вдъхновението, се страхува да не принизи светлият си образ, като се даде евтино и почва да се опъва... Поетът още повече се настървява и като се почва едно писане, ама едно писанеSmile)) И така след две кофи мастило, се стига до дългоочаквания момент. Само, че дотогава около две дузини непоети са открехнали храма на любовта... това е сериозен удар за извиссеният нрав на поета и той засича, и не може да свърши работата и,,, какво мислите, че прави? Ами пише човека, какво му оставаSmile)))) Е случва се и да получи някое стомашно разстройство, но това е твърде непоетично и не се споменава в стиховете..
Обаче има и едни други поети. Едни лоши разбойници, дето много пият из бардаците и честичко им се случва да шляпнат по "Дебелото дупе" някоя Марго, случва им се да оберат и някоя друга катедрала и да висят по затворите и през ден да ги осъждат на обесванеSmile))) Случва им се и да изпуснат някоя, друга псувня в стиховете си... И даже им се случва отвреме на време да имат и какво да кажатSmile)))) Тези момчета бял ден не виждат - един ден им отсичат главите (къде някой разбеснял се съпруг, къде по други причини)
"И ще умре един от нас
или мъжът ти или аз"
Христо Ботев

"Ако я любя и съм й слуга
това доказва ли, че аз съм тъп"
Франоа Вийон
Така, че моят призив е: Момчета, бъдете лоши любовници! Историята ни учи да внимавамеSmile))) Иначе поетите са идеални съпрузиSmile))))
roza1
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 19, 2004
Мнения: 649
Място: София-Добрич

МнениеВъведено на: 16 Авг 2004 14:39:01 » Re: За любовниците и поезията Отговори с цитат върни се горе

vionbg написа:
Според мен поетите са НАЙ- ДОБРИТЕ от всички мъже в охажването,
НЯМАТ равни!! Не съм ги тествала за останалото....музата ми все бърза и за секс с поет...не иска да чуе! Very Happy Very Happy Може би е някакво съперничество..нямам представа Very Happy Very Happy НО! ...е факт -поет не ме е докосвал с пръст! С думи ме галят от време на време, но до оргазъм не съм стигала Embarassed
Понякога ми се иска....мъжа ми да пропише стихове....след 17 години браг силата му е другаде,, НЕ в думите и това ...последното ми липсва. Бях някога " златно зрънце"...някога...
Сега съм "скъпа"...но колко ли струвам...дали може да ме изброи със жълтици или ... пробити грошове.../ не искам да мисля за това/ Sad
Жените обичали с ушите, в частност с очите....
ДА ЖИВЕЯТ ПОЕТИТЕ!!.....останалото е проза! Very Happy Very Happy



Добре, че не съм поетSmile Ах тези нежни души, ах тези богове на словото, които падат простреляни от думи като от куршумиSmile Ето ти един Пушкин... а жените (непоетесите) сеят смърт и раздори с влажните си очи... колко е прекрасно когато умират поетите, колко е прекрасно и възвишено някак. Но стане ли дума за креватна гимнастика, те си бъркат в джоба, вадят плахо с треперещи пръсти, прегънат на две лист и започват да рецитират на дамата нежни стихове, с плам в очите... Дамата слуша (поне си дава вид, че слуша) и гледа сонези влажни очи (Ах, тази удивителна способност на тези очи да са винаги влажни) и си мисли, "Тоя няма ли да се усети и да спре да ми надува главата и да мине към същественото". И това става, поетът на-после, прибира листа и започва да се присламчва, лека, полека към дамата, като опипва с пръст вратовръзката си, която много му стяга... Само, че сега играта загрубява! Госпожицата видимо впечатлена от поезията - т.е издигната до върховете на вдъхновението, се страхува да не принизи светлият си образ, като се даде евтино и почва да се опъва... Поетът още повече се настървява и като се почва едно писане, ама едно писанеSmile)) И така след две кофи мастило, се стига до дългоочаквания момент. Само, че дотогава около две дузини непоети са открехнали храма на любовта... това е сериозен удар за извиссеният нрав на поета и той засича, и не може да свърши работата и,,, какво мислите, че прави? Ами пише човека, какво му оставаSmile)))) Е случва се и да получи някое стомашно разстройство, но това е твърде непоетично и не се споменава в стиховете..
Обаче има и едни други поети. Едни лоши разбойници, дето много пият из бардаците и честичко им се случва да шляпнат по "Дебелото дупе" някоя Марго, случва им се да оберат и някоя друга катедрала и да висят по затворите и през ден да ги осъждат на обесванеSmile))) Случва им се и да изпуснат някоя, друга псувня в стиховете си... И даже им се случва отвреме на време да имат и какво да кажатSmile)))) Тези момчета бял ден не виждат - един ден им отсичат главите (къде някой разбеснял се съпруг, къде по други причини)
"И ще умре един от нас
или мъжът ти или аз"
Христо Ботев

"Ако я любя и съм й слуга
това доказва ли, че аз съм тъп"
Франоа Вийон
Така, че моят призив е: Момчета, бъдете лоши любовници! Историята ни учи да внимавамеSmile))) Иначе поетите са идеални съпрузиSmile))))
[/quote]
Very Happy Не мога да приема,че поетите са толкова плахи...Мъже са все пак!
Но определено свирят нежно на онази струна наречена Любов.
За сега няма да ги осъждам на смърт, нито ще им се сърдя, че са добри съпрузи! Very Happy Very Happy
Като се замисля....писателите също са доста нежни ,но не са ме охажвали още Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Jandra
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 21, 2004
Мнения: 44
Място: София

МнениеВъведено на: 16 Авг 2004 19:40:48 » Re: За любовниците и поезията Отговори с цитат върни се горе

vionbg написа:
Спомням си, колко се се смях на една история.
Веднъж попитали две германки, кои са най-добрите любовници? Българите вършат работа, но малко миришат - бил техният коментарSmile))). Та мисълта ми е за романтичните души на поетите и дали поетите са добри любовници, вършат ли работа и намирисват лиSmile))? От своя страна дали поетесите са ненаситни тигрици, с развинтено въображение - жени, които отчпечатват поезията си върху телата на мъжетеSmile))? Или, може би, поезията се явява като един своеобразен заместител на нагона - сюблимация на сексуалната енергия изместване на сексуалния център. Няма да прилагам информация от чичко Фройд, защото съм сигурен, че след мен ще се намери някой по-вещ, да го направи.
Та това ми е идеята - може да стане доста забавноSmile))))


...............................
поетите не бяха ли онези странни зелени човечета, които пристигнали в една междупланетна пратка вместо марули? Те ще да са, защото скоро след изяждането им се пръкнали растения със много странна миризма, които имали склонност към къдрене. Т. е къдрели се на всеки втори или трети ред Smile)) Мисля, че поетите са за тревопасни жени, защото друго си е да хапнеш мазничко, да се облажиш с някой мазен министър или мутра /Wink/. Не, не си мисляте, че сега ще взема да ходя на лов за свинско. Няма, ще си набера малко марулки и ще си постя.
Сексуалният център при някои е някаква си точка в Главния /мозък/ която се определя и от градусите /в спирта/ или от количеството любовни измислици /влизат от ушите/.

1. Поетите/поетесите/ са извънземни
2. Сексът между извънземни е страхотен /нищо няма да кажа Wink/ Но ако единият е човек, тогава нещата са малко....
3. По-извънземният от двамата се опитва да ...., но не успявааа...
4. Не знам, не мога да ви кажа, тайна, май не съм извънземна, обаче ще си обясна наличието на антенки на главата ми с това, че...веднъж оправях радиото и размених някои части.....
5..........ако има наблизо извънземни, моля кажете ми защо като видя лист веднага му слагам антенки?!

_________________
"От великото до смешното има само една крачка"
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Marta
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2004
Мнения: 1587
Място: България

МнениеВъведено на: 16 Авг 2004 20:33:17 » Re: За любовниците и поезията Отговори с цитат върни се горе

Vionbg написа:


"Добре, че не съм поетSmile Ах тези нежни души, ах тези богове на словото, които падат простреляни от думи като от куршумиSmile Ето ти един Пушкин... а жените (непоетесите) сеят смърт и раздори с влажните си очи... колко е прекрасно когато умират поетите, колко е прекрасно и възвишено някак. Но стане ли дума за креватна гимнастика, те си бъркат в джоба, вадят плахо с треперещи пръсти, прегънат на две лист и започват да рецитират на дамата нежни стихове, с плам в очите... Дамата слуша (поне си дава вид, че слуша) и гледа сонези влажни очи (Ах, тази удивителна способност на тези очи да са винаги влажни) и си мисли, "Тоя няма ли да се усети и да спре да ми надува главата и да мине към същественото". И това става, поетът на-после, прибира листа и започва да се присламчва, лека, полека към дамата, като опипва с пръст вратовръзката си, която много му стяга... Само, че сега играта загрубява! Госпожицата видимо впечатлена от поезията - т.е издигната до върховете на вдъхновението, се страхува да не принизи светлият си образ, като се даде евтино и почва да се опъва... Поетът още повече се настървява и като се почва едно писане, ама едно писанеSmile)) И така след две кофи мастило, се стига до дългоочаквания момент. Само, че дотогава около две дузини непоети са открехнали храма на любовта... това е сериозен удар за извиссеният нрав на поета и той засича, и не може да свърши работата и,,, какво мислите, че прави? Ами пише човека, какво му оставаSmile)))) Е случва се и да получи някое стомашно разстройство, но това е твърде непоетично и не се споменава в стиховете..
Обаче има и едни други поети. Едни лоши разбойници, дето много пият из бардаците и честичко им се случва да шляпнат по "Дебелото дупе" някоя Марго, случва им се да оберат и някоя друга катедрала и да висят по затворите и през ден да ги осъждат на обесванеSmile))) Случва им се и да изпуснат някоя, друга псувня в стиховете си... И даже им се случва отвреме на време да имат и какво да кажатSmile)))) Тези момчета бял ден не виждат - един ден им отсичат главите (къде някой разбеснял се съпруг, къде по други причини)
"И ще умре един от нас
или мъжът ти или аз"
Христо Ботев

"Ако я любя и съм й слуга
това доказва ли, че аз съм тъп"
Франоа Вийон
Така, че моят призив е: Момчета, бъдете лоши любовници! Историята ни учи да внимавамеSmile))) Иначе поетите са идеални съпрузиSmile))))"

Е, ама много си скромен.
Wink От лошите момчета май. Добри поети, умели любовници.
Ако пишеш със страст, ако живееш със страст може ли да си посредствен любовник.
Не са ли свързани нещата.
А за това, че жените обичат със слуха си съм абсолютно съгласна.
Много е важно какво, как и кога ще се каже и тембърът е важен.
Така си мисля Smile.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
vionbg
Гост





МнениеВъведено на: 17 Авг 2004 10:10:53 » Отговори с цитат върни се горе

Със слуха ли? Това обяснява що толкоз много обичат жените да ги лъжеш и що толкоз много лъжатSmile))))))))))))))
Marta
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2004
Мнения: 1587
Място: България

МнениеВъведено на: 17 Авг 2004 11:18:53 » Отговори с цитат върни се горе

vionbg написа:
Със слуха ли? Това обяснява що толкоз много обичат жените да ги лъжеш и що толкоз много лъжатSmile))))))))))))))


Чак пък да лъжат Rolling Eyes
( е да поспестяват истината, от благородни намерения, може би) Wink
Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Tiranozavar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2003
Мнения: 107
Място: София

МнениеВъведено на: 17 Авг 2004 12:10:28 » Отговори с цитат върни се горе

Портрет на поета като любовник
Първи цикъл
Той е оптимист. Нежен, слаб, не много висок, деликатен. Пише и си гризе ноктите. Опитва се да измисли подходяща метафора, защото досега не е срещал подходящото момиче. Понякога метафорите са по-предпочитани от която и да е, която не разбира душата му, или пък не е достатъчно смела, че да посегне първа. Защото повече от всичко на света, дори повече от подходящите метафори, поетът желае някоя жена да разбие съпротивата му, да го подчини, да го овладее, да го обладае, да го... и т. н. В очакване на подходящата жена, която хем да е по-нисичка от него, по-слабичка, но същевременно с това по-силна, властна, жената, на която да не се противоречи, поетът постепенно се превръща в неразбран, затваря се, обгражда се от илюзии за собствения си талант, лъжи за собствената си мъжественост и прочие. Поетиките преминават от:
Слънце грее,
дъжд вали,
вземи ме ти

Към:

Прозрачен шал,
Висока кула
Ох,
Самота

Цикъл втори

Той не е нежен, не си гризе ноктите, не се има за хубав, нито за умен. Не е и много млад. Може да мине за пълничък. Не си прави илюзии за “талант”, нито за някаква си там любов... Разбрал е обаче, че колкото по-искрен е, толкова много поетеси, а не други, ще му се лепят. Затова говори директно, жените наричат това мъжка поезия:

Вратата отворих.
На стола седнах.
Теб погледнах.
И ти казах:
Събличай се.

За ужас на поета в нашия първи портрет, вторият тип е доста по-оправен по отношение на бройката. Скалповете окачени върху неговата твърда, мъжка поезия, обикновено са на себеподобни жени, поетеси, с приблизително сходен на този стих вътрешен и външен портрет:

Ах, ела,
И ме вземи
Преди туй прости, ох, мили мой.

Не разбирайте обаче, че жените поетеси са непременно птеродактили или че са грозни, плешиви, дебели или не... тази дума няма да я казвам. Напротив, ако човек чете стиховете им в тях се оглежда едно дърво, пардон, една гъвкава плът, едни празни, пардон, сини като планински езера очи, едни хищни, пардон, едни красиви и нежни ръце... И хич не си представяйте Горгона Медуза. Напротив.

Когато щастливо се вземат лицата-поети от втория ни цикъл, техните деца, преди да израснат като мама и татко поети, ще обичат приказките заради една само поука от тях: търкулнало се гърнето, намерило си похлупака.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Melpomeni
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 04, 2004
Мнения: 30
Място: Атина

МнениеВъведено на: 17 Авг 2004 16:04:43 » Отговори с цитат върни се горе

Tiranozavar написа:
Портрет на поета като любовник
Първи цикъл
Той е оптимист. Нежен, слаб, не много висок, деликатен
. Пише и си гризе ноктите. Опитва се да измисли подходяща метафора, защото досега не е срещал подходящото момиче.
Слънце грее,
дъжд вали,
вземи ме ти

Към:

Прозрачен шал,
Висока кула
Ох,
Самота

Цикъл втори

Той не е нежен, не си гризе ноктите, не се има за хубав, нито за умен. Не е и много млад. Може да мине за пълничък.
Не си прави илюзии за “талант”, нито за някаква си там любов... Разбрал е обаче, че колкото по-искрен е, толкова много поетеси, а не други, ще му се лепят. Затова говори директно, жените наричат това мъжка поезия:

Вратата отворих.
На стола седнах.
Теб погледнах.
И ти казах:
Събличай се.

Не разбирайте обаче, че жените поетеси са непременно птеродактили или че са грозни, плешиви, дебели или не... тази дума няма да я казвам. Напротив, ако човек чете стиховете им в тях се оглежда едно дърво, пардон, една гъвкава плът, едни празни, пардон, сини като планински езера очи, едни хищни, пардон, едни красиви и нежни ръце... И хич не си представяйте Горгона Медуза. Напротив.

Когато щастливо се вземат лицата-поети от втория ни цикъл, техните деца, преди да израснат като мама и татко поети, ще обичат приказките заради една само поука от тях: търкулнало се гърнето, намерило си похлупака.



В отговор на първи цикъл: Very Happy Very Happy Shocked
В отговор на втори цикъл: Very Happy Very Happy Very Happy Shocked
И за жените поетеси: Wink Shocked Very Happy Very Happy

Няма да правя разбор, просто ще си се смея тихо. Много, много тихо и се радвам, че има някой който е толкова наясно с поетичната душаSmile)))) Само ще добавя третия вид поети : Я ела тук малката! К’во к’ви стихове, я дай една бираSmile))
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
vionbg
Гост





МнениеВъведено на: 17 Авг 2004 16:54:53 » Абсолютно... Отговори с цитат върни се горе

Описанието на Тиранозавър е изключително точно. Аз съм съгласен с всичко. Особено бях трогнат от, вече утвърдените образи, на силната безспорно жена и слабият мъж Laughing Екстра, голям проблем са тези мъже, щом могат толкова много да бъдат мразени. Да аз съм съгласен напълно.Естествено жените(поетесите) няма начин да са грозни - нали все пак са жениSmile Само искам малко да разширя темата и да я свържа със самоиронията. Може ли да бъде добър любовник/ца човек без никакво умение да се самоиронизира, но за сметка на това толкова добре се подиграва на другитеSmile))))? Аз не зная, защото с такива жени не съм бил, тъй като ме дразнятSmile)))... Струва ми се обаче, че Тиранозавър пропусна един много интересен любовен тип поет/поетеса - всезнаещият тип. Този подчертано академичен образ, трябва да е голяма работа в кревата. Задължително си ляга с очилата, за да изучава анатомията на другият пол и да бъде, ефективен и прецизен в движенията. Този типаж не прилича на, естествено грозния поет на директния израз, описан с такава любов в по-горното изказване, но има известни сходства. Жените му се лепят. Всяка ляга с него за да го дои, но никога не си признава. На публични места му се подиграва, а на него обяснява, че е гениаленSmile))) Естествено и той ще е грозен, щото на този свят всички мъже са грозни и комплексирани, а жените са прекрасни и некомплексираниSmile))))) дори и когато само за комплекси говорят, където седнат и станатSmile)))
Та каква поетеса ще му трябва на всезнаещият и комплексиран поет? Ами естествено незнаеща, че да изпъква постоянно. Ами на всезнаещата поетеса (която, все пак, е красива, защото е жена)? Тя май не си пада по мъже изобщоSmile))) И правилно - жените са красиви... и некомплексирани.
roza1
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 19, 2004
Мнения: 649
Място: София-Добрич

МнениеВъведено на: 17 Авг 2004 19:25:55 » Отговори с цитат върни се горе

vionbg написа:
Със слуха ли? Това обяснява що толкоз много обичат жените да ги лъжеш и що толкоз много лъжатSmile))))))))))))))


Нали за поетите говорихме!? Very Happy
Да не изместваме темата, моля!
Не лъжи обичат жените, а истини....красиви!
И няма нищо лошо в това ,
защото...красотата ще спаси света! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Tiranozavar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2003
Мнения: 107
Място: София

МнениеВъведено на: 17 Авг 2004 20:10:18 » Re: Абсолютно... Отговори с цитат върни се горе

vionbg написа:
Описанието на Тиранозавър е изключително точно. Аз съм съгласен с всичко. Особено бях трогнат от, вече утвърдените образи, на силната безспорно жена и слабият мъж Laughing Екстра, голям проблем са тези мъже, щом могат толкова много да бъдат мразени. Да аз съм съгласен напълно.Естествено жените(поетесите) няма начин да са грозни - нали все пак са жениSmile Само искам малко да разширя темата и да я свържа със самоиронията. Може ли да бъде добър любовник/ца човек без никакво умение да се самоиронизира, но за сметка на това толкова добре се подиграва на другитеSmile))))? Аз не зная, защото с такива жени не съм бил, тъй като ме дразнятSmile)))... Струва ми се обаче, че Тиранозавър пропусна един много интересен любовен тип поет/поетеса - всезнаещият тип. Този подчертано академичен образ, трябва да е голяма работа в кревата. Задължително си ляга с очилата, за да изучава анатомията на другият пол и да бъде, ефективен и прецизен в движенията. Този типаж не прилича на, естествено грозния поет на директния израз, описан с такава любов в по-горното изказване, но има известни сходства. Жените му се лепят. Всяка ляга с него за да го дои, но никога не си признава. На публични места му се подиграва, а на него обяснява, че е гениаленSmile))) Естествено и той ще е грозен, щото на този свят всички мъже са грозни и комплексирани, а жените са прекрасни и некомплексираниSmile))))) дори и когато само за комплекси говорят, където седнат и станатSmile)))
Та каква поетеса ще му трябва на всезнаещият и комплексиран поет? Ами естествено незнаеща, че да изпъква постоянно. Ами на всезнаещата поетеса (която, все пак, е красива, защото е жена)? Тя май не си пада по мъже изобщоSmile))) И правилно - жените са красиви... и некомплексирани.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Tiranozavar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2003
Мнения: 107
Място: София

МнениеВъведено на: 17 Авг 2004 20:20:59 » Вионе! Отговори с цитат върни се горе

Този тип ми е любим, този, който пропуснах. Интелектуалецът. Сух, слаб, с очила, панталоните му стигат до над глезените, задължително, майка му нон-стоп му прави забележки като сяда на маса с хора да се държи по-естествено, защото с този изправен гръбнак и вдигнато кутре, докато отпива от чашата все някой ще го вземе за мека китка. Той мрази майка си, а също и баща си. Намира ги за недодялани, неинтелигентни и простеещи.
Харесва всички поетеси, без изключение. И се пуска на всички. Пък, ако някъде пробие... нали, да даде Господ...
Обикновено попада на жени тип джаста-праста. Тя го халосва с тигана ката нощ, крещи му на всички финяшки изпълнения, нарича го "женчо", копнее за силен мъж, а е попаднала на този плужек..., ах.
Или както колегата Венедикт Ерофеев описва този тип жени - те крещят срещу интелектуалеца нещо подобно на "Пушкин ли?! Пушкин ли ще ти гледа дечицата, а" и след това - Божеее, Божичко, как на мен от цялата вселена бездарни поети се падна най-калпавият, ни като мъж го има, ни като интелектуалец. "Пушкин ли ще ти гледа дечицата, а?"
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 17 Авг 2004 22:29:38 » Re: Вионе! Отговори с цитат върни се горе

Tiranozavar написа:
Този тип ми е любим, този, който пропуснах. Интелектуалецът. Сух, слаб, с очила, панталоните му стигат до над глезените, задължително, майка му нон-стоп му прави забележки като сяда на маса с хора да се държи по-естествено, защото с този изправен гръбнак и вдигнато кутре, докато отпива от чашата все някой ще го вземе за мека китка. Той мрази майка си, а също и баща си. Намира ги за недодялани, неинтелигентни и простеещи.
Харесва всички поетеси, без изключение. И се пуска на всички. Пък, ако някъде пробие... нали, да даде Господ...
Обикновено попада на жени тип джаста-праста. Тя го халосва с тигана ката нощ, крещи му на всички финяшки изпълнения, нарича го "женчо", копнее за силен мъж, а е попаднала на този плужек..., ах.
Или както колегата Венедикт Ерофеев описва този тип жени - те крещят срещу интелектуалеца нещо подобно на "Пушкин ли?! Пушкин ли ще ти гледа дечицата, а" и след това - Божеее, Божичко, как на мен от цялата вселена бездарни поети се падна най-калпавият, ни като мъж го има, ни като интелектуалец. "Пушкин ли ще ти гледа дечицата, а?"







Smile)))))
Слагам ти шест навсякъде/по шестобалната система де!/
Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com