Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 529
ХуЛитери: 0
Всичко: 529

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Сатирика LeoBedrosian във вестник Стършел
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
karabalak
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 28, 2007
Мнения: 36

МнениеВъведено на: 22 Фев 2016 13:16:36 » Сатирика LeoBedrosian във вестник Стършел Отговори с цитат върни се горе

Доживяхме и това, наш Лео да го изтипосат във най-стария и най-четен хумористичен вестник в България:

http://www.starshel.bg/?pos=11&brid=584&year=2016&month=January&artid=1807

Хей, братче, знаех си, че един ден ще си заслужиш място сред елита на българския хумор и сатира. Поздравявам те и ти желая да надхвърлиш сатиричните седемдесет години на вестника!


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: karabalak на 22 Фев 2016 17:30:06 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Ranvir
Гост





МнениеВъведено на: 22 Фев 2016 13:27:49 » Отговори с цитат върни се горе

Добре де, ама на тоя линк излиза някаква забрана на английски и нищо не се отваря, да не са хакнали вестника заради Лео Very Happy Very Happy
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 838

МнениеВъведено на: 22 Фев 2016 14:01:44 » опа Отговори с цитат върни се горе

Ranvir написа:
Добре де, ама на тоя линк излиза някаква забрана на английски и нищо не се отваря, да не са хакнали вестника заради Лео Very Happy Very Happy


Брей, балък, що ме разконспирираш ти бе, душо кукурузена?

Толкова години да си опазвам анонимността, а ти с един крив удар...

Е, като се е почнало да пусна и аз един по-редовен линк, дето не е толкова страшен:

http://www.starshel.bg/?pos=11&brid=584&year=2016&month=January&artid=1807

Инак в предишния, Ранвир чукаш смело на червения щит и продължаваш, гарантирам ти, че е съвсем безопасно Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
karabalak
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 28, 2007
Мнения: 36

МнениеВъведено на: 22 Фев 2016 17:29:34 » :E Отговори с цитат върни се горе

Въй, оххх ... малий, брей!

Как съм могъл да пусна тоз зловреден сайт, таз въшлива и порочна страничка, тоз БЪГ!

Добре, че е Бедри да ме коригира, той винаги го е правил, горкия! Ще прощаваш приятелю! Неволна е таз моя грешчица. Още сегинка ще променя тоз зъл линк, таз неправда!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 23 Фев 2016 15:51:42 » Поздравления Лео Отговори с цитат върни се горе

Хората с чувство за хумор са рядкост, а това е вестникът, който достойно защитава името си толкова години. Комплименти!

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 838

МнениеВъведено на: 24 Фев 2016 11:34:28 » Re: Поздравления Лео Отговори с цитат върни се горе

Markoni55 написа:
Хората с чувство за хумор са рядкост, а това е вестникът, който достойно защитава името си толкова години. Комплименти!


Благодаря ти, Маркони! Наистина все по-рядко се срещат усмихнати хора. Жалко е и е тъжно, но затова отговорността на авторите да разсмиват и разведряват е толкова по-голяма!

Поздрави!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
LATINKA-ZLATNA
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 25, 2007
Мнения: 1371
Място: ЛОВЕЧ

МнениеВъведено на: 24 Фев 2016 11:41:55 » Отговори с цитат върни се горе

Поздравление и от мене, LeoBedrosian!

Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 838

МнениеВъведено на: 25 Фев 2016 12:46:54 » благодаря Отговори с цитат върни се горе

Благодаря, ви приятели!

Наистина, за мен бе голямо удоволствие да се видя в любимия ми вестник, макар това да не е първата ми публикация там. Дори не е втората. Но Северозападния монолог ми донесе оная наслада от изказа, от диалекта и натуралното усещане да си част от нещо истинско и живо, което може да ти донесе само контакта с неподправената действителност, колкото и болезнена да е тя.

Наистина в Стършел не се публикуват много материали, написани на толкова откровен диалект и затова се гордея. А дали е оправдано ще ми кажете вие.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
gringo
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 27, 2013
Мнения: 7

МнениеВъведено на: 25 Фев 2016 13:46:28 » Поздрав Отговори с цитат върни се горе

Много се радвам, Лео, че твои творби намират място в най-известното хумористично издание.
Уверен съм, че музите няма да те изоставят и ти пожелавам нови успехи,
здраве и творческо дълголетие!
Сърдечни поздрави!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 838

МнениеВъведено на: 26 Фев 2016 11:23:26 » Re: Поздрав Отговори с цитат върни се горе

gringo написа:
Много се радвам, Лео, че твои творби намират място в най-известното хумористично издание.
Уверен съм, че музите няма да те изоставят и ти пожелавам нови успехи,
здраве и творческо дълголетие!
Сърдечни поздрави!


Сполай ти, Гринго за добрите думи!

Наистина Стършел е една уважавана институция със седемдесет годишна история. И аз леко се гордея, че съм споделил малка част от тая история с такива имена, като Илия Бешков, Радой Ралин и много други.

Поздрави и на теб, приятелю!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
karabalak
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 28, 2007
Мнения: 36

МнениеВъведено на: 29 Фев 2016 10:34:56 » :) Отговори с цитат върни се горе

Хей, братле, виждам, че отзвука за твоето постижение не е такъв, какъвто очаквах. Но ти не се притеснявай, а пиши! Мачкай горката ни действителност с присъщата ти ирония и сарказъм.

А най си ми ценен, когато комбинираш хумора с трагедията. Това е най-яката ти творческа способност. Можели са го само най-големите и ти се равняваш по тях, братче!

Може ли да ме абонираш за "Стършел"? Не искам да пропусна някой от следващите ти фейлетони. Адреса ми е:

"Kurfurt stross"125
Dalengotte, NM
Denmark

Поздрави от мъглива Дания
/сега разбирам защо датския принц се е самоубил/

балъка
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Maria55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 09, 2019
Мнения: 5

МнениеВъведено на: 09 Май 2019 12:40:12 » Отговори с цитат върни се горе

На прицел са ми някои двустайни апартаменти варна, само се чудя в кой квартал да избера жилището, че много-много не познавам града. И цената е от значение, но е важно и кварталът да е добър.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com