Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 765
ХуЛитери: 5
Всичко: 770

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian
:: Elling
:: Boryana
:: LATINKA-ZLATNA
:: pinkmousy

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Конкурс: Какво харесват мъжете
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Моля, гласувайте за това произведение

5
27%
 27%  [ 8 ]
4
10%
 10%  [ 3 ]
3
13%
 13%  [ 4 ]
2
27%
 27%  [ 8 ]
1
20%
 20%  [ 6 ]
Всичко гласували : 29


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 16 Мар 2008 09:50:00 » Конкурс: Какво харесват мъжете Отговори с цитат върни се горе

„Мъжете харесват атрактивни жени, интелигентността няма значение.”
Аз защо ли се правим на главна? Спирам да готвим и се започва една атракция, ум да ти зайде. От къде ми дойде на ум та купих две кила портокали , намерих в мазето един обръч и цел ден жонглирам като алтава, ама само и само на мъжо ми да му е добре, егати и живота и чудото. Що ми требва да си купувам луксозни списания? Они като си немат друга работа статистика фанали да водат кое харесват и кое не харесват мъжете. То моя мъж ли е?! Той най-обича да се намуа като за световно и по-тежко от дистанционното не вдига. И по задължение веднъж в месеца вдига, ама не щанги. Що той не погледне статистиката колко пъти в седмицата трябва да вдига, ама не му изнася.
„Най-много мъже си падат по възбуждащите и чувствени жени, най-малко – по честните, които държат на честността.”
А, така ли било, а аз тъпанарката...Така че го възбудим, че ще ме запомни той.
„Миризмата на пот и болнавият тен действат подтискащо.”
Значи на мъжете така им действа, а на жените може, така ли?! Жените даже обичат и аромата на чесън сутрин рано, направо го обожават. Айде стига бе, подтискащо им действало на милите, направо се просълзих.
Мъжете харесват у жените най-много:
Еротични и чувствени устни – това ще го отрепетирам некакво пред огледалото.
Големи стегнати гърди – трябваше преди години да си купим списанието, нема да стане.
Дълги крака – ей сега ще си ги разтегнем.
Хубав тен, чиста и мека кожа – това е лесно
Големи очи – много знае какви са ми очите
Стегнато тяло – няма да му показвам списанието. Много ще знае какво харесват мъжете, той да не би да е стегнат, па не е и никакъв мъж напоследък.
Еротичните фантазии се стимулират най-силно от:
Секси бельо – на бегом съм до магазина само да дочета.
Липсата на бельо - е те сега ме объркаха тотално. Абе аз ще купим па че проверим кое по му харесва.
Жартиери – ега не турим заради моя.
Гърдите на идеалната жена трябва да са:
Огромни
Големи и добре оформени – аз не съм идеална, така че какви имам - такива.
Мъжете предпочитат следния тип жени:
Възбуждаща и чувствена
Изпълнена с любов и разбиране – а па моя да е главна готвачка на хотел.
Желанията на мъжете се охлаждат най-бързо от:
Прекалено силната миризма на парфюм
Уморен и отегчен поглед
Прекалената употреба на алкохол – не съм сигурна, но ми се струва, че най-бързо - от дългогодишен брак, може и да греша де. А и от увиснали гърди, така вика моя.
Големите гърди и еротичното бельо са най-мощният стимул за еротичните фантазии на мъжете.
Край, отивам да си направя силиконов бюст и купувам най-еротичното бельо, стига съм се въртяла само около печката в кухнята. За моя най-еротично е вечер да има ракийка и пържоли на масата, направо обезумява. Животът не е само ядене и пиене. Ще изтегля всичките му спестявания. При всички случаи ще му разбия фантазията може да не е точно еротичната. Нали заради мъжете сме готови на всичко! После ще му направя списък какво харесват жените най-много и какво не харесват. Вторият списък ще е доста дългичък. Прекалено силната миризма на парфюм охлаждала желанието...а на пор?! Добре че си го купих това списание. Айде нама да похарча всички пари само за мене си. Ще му купя сапун и парфюм, дано не го изпие. Сто чифта чорапи, за да не пера, а да ги метам. Изхвърлям чесъна и месото от менюто му. Да не забравя и точилка, просто за всеки случай, ако не иска валидол.
Боже колко съм атрактивна!!! Моя направо няма да ми устои, ако не избяга.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 16 Мар 2008 13:19:49 » ))) Отговори с цитат върни се горе

Е те тва е истината, ето я истинската еротика:
"За моя най-еротично е вечер да има ракийка и пържоли на масата, направо обезумява." )))

Казваш:" Ще изтегля всичките му спестявания." Идеално решение! Но не хаби парите за силикони. ))) Вземи парите и бягай! Право на някой екзотичен остров, където манджата е по дърветата и няма нужда да готвиш; където е вечно лято и няма да си хабиш парите за ток и парно; където територията е малка и не ти трябва телефон и нет - откриваш си на място когото ти трябва за нула време. Като бонус спестяваш и от сметките за вода - островите са обградени с колкото си искаш такаваWink. От това по-еротично не се сещам.)))))
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
pencho_zaeka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 14, 2005
Мнения: 176
Място: София

МнениеВъведено на: 20 Мар 2008 14:30:30 » Отговори с цитат върни се горе

Апокалиптично, направо! Сексоубиец! От мен - 5!

_________________
Ако имаш самолет, не го карай като тротинетка!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
mihala
Гост





МнениеВъведено на: 20 Мар 2008 20:55:55 » Какво харесват мъжете Отговори с цитат върни се горе

Такива списъци трябва да има по всички билдбордове в страната.Чудесна си.Мих
copie
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 11, 2005
Мнения: 751

МнениеВъведено на: 20 Мар 2008 23:03:10 » Отговори с цитат върни се горе

разхили ме Smile)))

_________________
Да изковем от минусите плюсове!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com