Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 764
ХуЛитери: 3
Всичко: 767

Онлайн сега:
:: lubara
:: LeoBedrosian
:: Albatros

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Покана за работилница
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
aurora
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 730
Място: София

МнениеВъведено на: 15 Ное 2007 16:32:56 » Покана за работилница Отговори с цитат върни се горе

Поетическа работилница за млади автори до 26 години, водена от Петър Чухов, всеки вторник от 19 до 21 часа в читалище „Бачо Киро”, София, бул „Македония” 16, вход откъм ул. „Ивайло”.
Ще гостуват интересни и успешни български поети.
Месечна такса – 20 лв. Телефон за информация 952 32 15.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Stanislav
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 20, 2004
Мнения: 357

МнениеВъведено на: 15 Ное 2007 16:49:39 » Отговори с цитат върни се горе

О, страхотно. Дали ще мога да запиша сина си там. Той по принцип в детската градина има приложно изкуство, но не сме доволни. Само кажете с какви инструменти и материали ще се работи и какво е желателното облекло, че нали знаете, малките деца доста се оливат и цапат.

Поздав
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 839

МнениеВъведено на: 15 Ное 2007 16:52:46 » Отговори с цитат върни се горе

Stanislav написа:
О, страхотно. Дали ще мога да запиша сина си там. Той по принцип в детската градина има приложно изкуство, но не сме доволни. Само кажете с какви инструменти и материали ще се работи и какво е желателното облекло, че нали знаете, малките деца доста се оливат и цапат.

Поздав


Пич си, ама от всякъде, поезията като приложно изкуство, а литературата въобще, като Хоремаг, да пием за практическото приложение на арта, пък и да се олеем, карай! Нали сме си едни недопораснали деца!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 839

МнениеВъведено на: 15 Ное 2007 17:13:43 » Отговори с цитат върни се горе

klon написа:
LeoBedrosian написа:
Stanislav написа:
О, страхотно. Дали ще мога да запиша сина си там. Той по принцип в детската градина има приложно изкуство, но не сме доволни. Само кажете с какви инструменти и материали ще се работи и какво е желателното облекло, че нали знаете, малките деца доста се оливат и цапат.

Поздав


Пич си, ама от всякъде, поезията като приложно изкуство, а литературата въобще, като Хоремаг, да пием за практическото приложение на арта, пък и да се олеем, карай! Нали сме си едни недопораснали деца!


Ти, Бедросян, май си единственият, който не знае, че Станиславчо е щатния Смехурко на литературните сайтове. Известен е предимно с това, че е единствения, който се смее на смешките си. Ако същия не е и torbalan, значи е успял да се клонира, но така поне ще се смеят един на друг, с възторг и охота!


10Х клон, не виждам нищо нередно в добрия и ползотворен хумор. Нали това ни отличава от другите животни, само ние може да се осмиваме един друг, а онзи, който осмива себе си е надрасъл и човешкото, твърде човешкото!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Stanislav
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 20, 2004
Мнения: 357

МнениеВъведено на: 15 Ное 2007 18:02:44 » Отговори с цитат върни се горе

Кое, уважаеми (от някои) Макс, е "що-годе разумна тема"? Работилницата на изкуството ли. Неудовлетворението от литературния конвейр ли. Работилница от джудженца (или елфи) има Дядо Коледа. Работилница има моят автомонтьор. Работилница имаш ти, Клон, написал си някакво произведение и го клонираш безкрай, похвално.
Но на мен пи позволи да си спестя парите за нещо "по-разумно", за бутилка ракия в студената зима.
Това за мен и торбалан не го разбрах, сигурно си е някаква твоя много дълбока вътрешна мисъл, която без да искаш си споделил с останалите.

Поздрав
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
Stanislav
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 20, 2004
Мнения: 357

МнениеВъведено на: 15 Ное 2007 18:24:40 » Отговори с цитат върни се горе

klon написа:


Който разбрал - разбрал Станиславчо, който не - да си доучва. Бегай да си играеш с детето, вместо да бръщолевиш глупости безпир!


Страхотно, ти не си клон, ти си цяло дърво. Дървото на живота. Дървото на познанието. Всичко се върти около теб, всеки изпълнява заповедите ти. Бегам веднага и спирам да бръщолевя глупости. Ще се опитам да стана умен, дори, като теб.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 15 Ное 2007 20:44:57 » Отговори с цитат върни се горе

Stanislav написа:
О, страхотно. Дали ще мога да запиша сина си там. Той по принцип в детската градина има приложно изкуство, но не сме доволни. Само кажете с какви инструменти и материали ще се работи и какво е желателното облекло, че нали знаете, малките деца доста се оливат и цапат.

Поздав

Слави, на всяка цена да носи пластилин, кух клон, маткап и няколко яки дървени чвора! Та значи, като седне в работилницата, с маткапа му правят малка дупчица в кратунката, след което с кухия клон му изпиват ненужното сиво и на негово място наливат разноцветен пластилин. Накрая дупчицата старателно се запушва с подходящ за целта отрязан клон - тире - чвор.
Шегата, разбира се, си е шега, но поканата и адреса на работилницата са абсолютно сериозни:

Поетическа работилница за млади автори до 26 години, водена от Петър Чухов, всеки вторник от 19 до 21 часа в читалище „Бачо Киро”, София, бул „Македония” 16, вход откъм ул. „Ивайло”.
Ще гостуват интересни и успешни български поети.
Месечна такса – 20 лв. Телефон за информация 952 32 15.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Stanislav
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 20, 2004
Мнения: 357

МнениеВъведено на: 15 Ное 2007 21:13:23 » Отговори с цитат върни се горе

torbalan написа:
Stanislav написа:
О, страхотно. Дали ще мога да запиша сина си там. Той по принцип в детската градина има приложно изкуство, но не сме доволни. Само кажете с какви инструменти и материали ще се работи и какво е желателното облекло, че нали знаете, малките деца доста се оливат и цапат.

Поздав

Слави, на всяка цена да носи пластилин, кух клон, маткап и няколко яки дървени чвора! Та значи, като седне в работилницата, с маткапа му правят малка дупчица в кратунката, след което с кухия клон му изпиват ненужното сиво и на негово място наливат разноцветен пластилин. Накрая дупчицата старателно се запушва с подходящ за целта отрязан клон - тире - чвор.
Шегата, разбира се, си е шега, но поканата и адреса на работилницата са абсолютно сериозни:

Поетическа работилница за млади автори до 26 години, водена от Петър Чухов, всеки вторник от 19 до 21 часа в читалище „Бачо Киро”, София, бул „Македония” 16, вход откъм ул. „Ивайло”.
Ще гостуват интересни и успешни български поети.
Месечна такса – 20 лв. Телефон за информация 952 32 15.


Аз също много сериозно попитах, но не знам защо, взеха думите ми за шега и хумор. Интересувам се живо (преди да умра) какво точно се работи в тази поетическа работилница, какви са целите й, какви са средствата й. Интересувам се дали младите автори ще ги работят или интересните и успешни български поети ще ги работят (малко ми е трудно да съчетая понятията интересен и успешен в разбиранията си за съвременна българска поезия, защото досега всичките ми интересни поети, едва ли могат да се нарекат успешни и обратното).

Поздрав
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
katbalu
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 04, 2007
Мнения: 177

МнениеВъведено на: 15 Ное 2007 22:52:15 » Отговори с цитат върни се горе

Не ви чета споровете, но самата идея "Поетическа работилница" ми изправи косата нагоре! "Поетическа работилница"-това си е заглавие за стихотворение направо!!! Razz

Работливите поети
шият весели корсети,
други пък варят спагети,
а дечицата им клети
зубрят Пушкин и Юго
срещу щепичка с Евро!

Поне не го кръщавайте "работилница"! Да изработваш ПОЕЗИЯ!
Добре, че не съм дете! Razz
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Vehtoshar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 14, 2007
Мнения: 4

МнениеВъведено на: 15 Ное 2007 23:04:57 » Отговори с цитат върни се горе

torbalan написа:
Stanislav написа:
О, страхотно. Дали ще мога да запиша сина си там. Той по принцип в детската градина има приложно изкуство, но не сме доволни. Само кажете с какви инструменти и материали ще се работи и какво е желателното облекло, че нали знаете, малките деца доста се оливат и цапат.

Поздав

Слави, на всяка цена да носи пластилин, кух клон, маткап и няколко яки дървени чвора! Та значи, като седне в работилницата, с маткапа му правят малка дупчица в кратунката, след което с кухия клон му изпиват ненужното сиво и на негово място наливат разноцветен пластилин. Накрая дупчицата старателно се запушва с подходящ за целта отрязан клон - тире - чвор.
Шегата, разбира се, си е шега, но поканата и адреса на работилницата са абсолютно сериозни:

Поетическа работилница за млади автори до 26 години, водена от Петър Чухов, всеки вторник от 19 до 21 часа в читалище „Бачо Киро”, София, бул „Македония” 16, вход откъм ул. „Ивайло”.
Ще гостуват интересни и успешни български поети.
Месечна такса – 20 лв. Телефон за информация 952 32 15.


На тебе ще ни работилница, ни корабостройтелница ще ти помогне. Верно е сериозно.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Stanislav
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 20, 2004
Мнения: 357

МнениеВъведено на: 15 Ное 2007 23:09:59 » Отговори с цитат върни се горе

Vehtoshar написа:

На тебе ще ни работилница, ни корабостройтелница ще ти помогне. Верно е сериозно.


Не, уважаеми (не знам за кои), на мен ще ми трябва преводач или тълкувател, за да разбера какво си искал да кажеш.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
Vehtoshar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 14, 2007
Мнения: 4

МнениеВъведено на: 15 Ное 2007 23:13:10 » Отговори с цитат върни се горе

Stanislav написа:
Vehtoshar написа:

На тебе ще ни работилница, ни корабостройтелница ще ти помогне. Верно е сериозно.


Не, уважаеми (не знам за кои), на мен ще ми трябва преводач или тълкувател, за да разбера какво си искал да кажеш.


Торбалан ще разбере.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
katbalu
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 04, 2007
Мнения: 177

МнениеВъведено на: 15 Ное 2007 23:25:50 » Za Klon Отговори с цитат върни се горе

Това ли успя да изровиш Клоне!? та аз тук се забавлявам! само ми кажи, че това тук е работилница и ще изчезна от тук завинаги!

Никога не съм наричала себе си поетеса, въпреки, че в родословното ми дърво е една от най- известните детски поетеси! Razz
Професионален поет! О, колко възвишено звучи! общината ще го спонсорира, той ще отвори клуб, ще взема такси и ще учи шушумигите как да жонглират с думите!
Самото ти име- клон- ме подсеща за килийното образование, където учителите са размахвали сопата!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 15 Ное 2007 23:43:29 » Отговори с цитат върни се горе

Vehtoshar написа:
torbalan написа:
Stanislav написа:
О, страхотно. Дали ще мога да запиша сина си там. Той по принцип в детската градина има приложно изкуство, но не сме доволни. Само кажете с какви инструменти и материали ще се работи и какво е желателното облекло, че нали знаете, малките деца доста се оливат и цапат.

Поздав

Слави, на всяка цена да носи пластилин, кух клон, маткап и няколко яки дървени чвора! Та значи, като седне в работилницата, с маткапа му правят малка дупчица в кратунката, след което с кухия клон му изпиват ненужното сиво и на негово място наливат разноцветен пластилин. Накрая дупчицата старателно се запушва с подходящ за целта отрязан клон - тире - чвор.
Шегата, разбира се, си е шега, но поканата и адреса на работилницата са абсолютно сериозни:

Поетическа работилница за млади автори до 26 години, водена от Петър Чухов, всеки вторник от 19 до 21 часа в читалище „Бачо Киро”, София, бул „Македония” 16, вход откъм ул. „Ивайло”.
Ще гостуват интересни и успешни български поети.
Месечна такса – 20 лв. Телефон за информация 952 32 15.


На тебе ще ни работилница, ни корабостройтелница ще ти помогне. Верно е сериозно.

Това, последното, считам направо за специална проява на внимание - особено след снощната проява на такова. Чувствам се изключително поласкан - някой специално да се облече във вонящи одежди за да ме храчне самодоволно отдалеч. Верно е сериозно.

http://www.hulite.net/modules.php?name=News&file=article&thold=-1&mode=flat&order=0&sid=76698#712477
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
kuklara
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 02, 2005
Мнения: 405
Място: хасково

МнениеВъведено на: 15 Ное 2007 23:47:12 » Отговори с цитат върни се горе

Успешни поети такса 20 лв.

Ха сега де.Какво значи успешен поет,и защо трябва да дава 20 лева.И защо до 26 години?Неможе ли до 25 или до 28 и 2 месеца.И защо да я води работилницата Петър Чухов.Неможе ли Георги Господинов или Любомир Левчев.И с какво е по успял от другите Чухов?А касова бележка за 20 лева.Ха и къде ще заведе работилницата?Абе много въпроси поражда поканата като само нестава въпрос 20 лева куверт ли са. И Чухов ще ги взима или ще ги дава?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com