Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 694
ХуЛитери: 0
Всичко: 694

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Влакът на България е натикан на Девета глуха
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Albatros
Гост





МнениеВъведено на: 05 Окт 2007 08:12:07 » Влакът на България е натикан на Девета глуха Отговори с цитат върни се горе

Жалната наша майка България я водят за носа глухонеми слепци. Вождове на партийните цитадели с хъс на мазни колбасари за пореден път натъпкват километричните свински черва на предизборните листи с изхабени, изпаднали политически безхаберници, доказали безсмислието си парламентарни некадърници, олени от глава до пети с депутатски зехтин сини, червени, зелени и оранжеви пехливани, беловласи партийни кариеристи от всякакъв калибър, десeн, мащаб и разцветки. В сурово-домотканата политическа наденица не особено фина ивица лой наслагват добре похапналите депутатски кюфтенца перманентни първенци в листите, за които политиката е престанала да бъде народна работа. Именно тази народна работа, заради която плеяда светлейши българи се записаха със злато и кръв в многострадалната ни история, днес е много яко платена професия, която скоро ще се предава по съребрена (осребрена) линия от грижовни бащи на послушни синове, дъщери, внуци и правнуци.
Именно те, домораслите ни първенци, наджипкани като блажни сарми във вакуумна тенджера в предизборните листи, будят голямото ми недоумение днес, без да намирам махна и да вдигам на мушка партийните им оперения. Пауни. Жалки пауни в опосканата политзоологическа градина на България, чиято заветна цел е поредно да разперят в НС своята феерична неприложимост в живота, живян от простия и все по-оредяващ български електоратец. А той, животът, не е и скоро няма да бъде по-хубав от песен, по-топъл от пролетен ден, както обеща Никола Вапцаров.
Кой има интерес медиите да надуват до посиняване, до припадък главата на многострадалния български народ как по-правилно да се юрне към изборните урни в щастливия ден? Непрекъснато да му се обяснява като на исторически сложил се малоумник как по-вярно да си пусне гласа като един за всички и всички за един? Да му се втълпява като на нещастния градски луд как с присъщия му ентусиазъм, плюс това – дисциплинирано, трябва в деня на решителния цивилизационен избор да прекрачи прага на любимото школо, превърнато в любима изборна секция, и да окъта в къде си, вярна, ти, любов народна същите, втръснали му до гуша, професионални лицемери?
И квоо-о? Пресуквам, превъртам, чета и ги препрочитам тия кахърни предизборни листи, а като тегля хесапа, излиза, че пак ще ме яхат и карат момиченца с лица на звеноводки, които говорят на немски по същия начин, по който и Карл Пети си е хортувал в яхъра с конете. Пак за бой ще ме стягат охранени партизански синове с отцепническа закваска. Пак ще ми дърпат ушите нераждали моми, орали пазарджишката кал с № 43 обувки, хубавелковци с пухкави бузки и мобифонни устнички, джобен формат Наполеончета с национални интереси, сатани с агентурна закваска от рода на Борко, Николай, Сашо, Мимито, Татето, Танчето, Данчето Соколова, Мавъра и Кентавъра.
Господи, прибери си ги! Похарчени хора. Мъже и жени, които и да са били полезни в началото, подир толкова незаситени глад, жажда и мерак за власт вече са оперирани от човещина. Сред тях се нароиха и общественоопасни типове, типки и типеси, чието чувство за недосегаемост и ненаказуемост прехвърли всякакви граници. Пияници, данъчни измамнички, рекетьори, невъзпитани биячи, хомоизвратеняци на преклонна възраст. Последните винаги бият (ритат) парламентарната камбана, когато не им влиза гот. Разиграват на покер парламент и изпълнителна власт. Днеска ти на мен, утре аз на теб. Същите обозни партийни мишоци, които преди 10 ноември забърсваха пода с парцала като кирливи новобранци, за да мине Тато на метено. Които мълчат като двойкаджии, изправени до черната дъска в часа на класния, за да кажат какво сториха за народа.
Ми нищо. Затова и ще мълчат до окончателната победа на комунизма. Който някои от тях вече си построиха. Ще мълчат, щото, ако мълчанието е злато, нашичките слепи народни пастири и пастирки са най-малко един вагон, натоварен с платина и диаманти.
Само дето влакът на България е композиран в девета глуха.

Валери СТАНКОВ
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 05 Окт 2007 08:54:03 » Отговори с цитат върни се горе

Най-категорично протестирам! Моята Партия, моите избиратели, а и аз като най-достойния от достойните кандидат кметове, протестираме срещу вашето писание...Но тъй като неотложните ми ангажименти ме изстрелват чак под хълмовете на филибето в творческа командировка, оставям полемиката за днес надвечер. Аз категорично твърдя, че Нашият влак е не в девета глуха. Той е начело на всички влакове в България...Първа писта един вид. За вашия влак бих казал, че кмета е възпитан човек, личните проблеми на хората не го интересуват.
Ваш Торбалан Страшников. Най-достойния от достойните и най-заслужилия от заслужилите кандидаткметове.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 05 Окт 2007 22:33:03 » Отговори с цитат върни се горе

Добра вечер на всички! Днес, както споменах по-горе, имах неотложна работа под Тепетата...Разбира се, успях да свърша всичко овреме, даже парите от черната каса успях да взема незабелязано и да ги донеса в Софето. Но ми се ще да споделя с вас нещо чрезвичайно интересно и рядко наблюдавано. Пътя за местонахождението на моята цел във Филибето по принцип е доста объркан и сложен, което логично доведе до поредното ми загубване на вярната следа, цел и посока. След неколкочасово изучаване на Фелибелийските потайности, най-накрая се озовах в центъра на една от четирите колоритни ромски махали. И тъй като неведнъж ми се е случвало да обикалям като муха без глава из Новия, а също така из Стария град, както и безславно да акостирам на старателно замърсения кей на същата тази махала, днес с изключително учудение установих, че маалата е старателно почистена! Отнякъде звучеше мощна циганска пачанга и няколко красиви циганки кръшно пристъпяха в такт по тротоара...Позамислих се аз, що ли за чудо ще туй дето е предизвикало таквоз пременение на маалето? И понеже най-умното което успях да измисля беше, че се задава тежка тридневна свабда, отминах, съжалявайки, че няма да мога да присъствам...
По-късно, нейде следобеда, вече бях довлякъл някак себе си, колата и парите невредими в София. За да стигна по-бързо до крайната си цел, взех отговорното решение да мина през идеалния център на Столицата... И представяте ли си какво видях!? Нашите клети учители да скандират под прозорците на Министерския Съвет. Но, това, което ми произведе най-силно вчепатление бе фактът, че дори движението не бе отбито (беше затворено само около тях). Дори нямаше полицаи с щитове, палки и бронежилетки! Приличаха горките на случайно минали оттам навлеци...Колите си минаваха покрай тях, хората се пулеха и си отминаваха, чудо!
Та мисълта ми беше: Като как ще разтълкувате, драги приятели, тези
ми наблюдения? Какви са причините да се изчисти маалето и да не се обърне специално полагащото се внимание на даскалите?


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: torbalan на 11 Дек 2007 10:14:51 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 06 Окт 2007 10:11:36 » Отговори с цитат върни се горе

...Глас в пустиня...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
ili
Гост





МнениеВъведено на: 06 Окт 2007 21:25:23 » Пустиня Отговори с цитат върни се горе

torbalan написа:
...Глас в пустиня...


Прав си донякъде
Това не е глас в пустиня, а самата пустиня воочию.Народът е готов за обръщане на магнитните полюси.Няма друг по-готов народ! За това.
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 06 Окт 2007 22:27:59 » Re: Пустиня Отговори с цитат върни се горе

ili написа:
torbalan написа:
...Глас в пустиня...


Прав си донякъде
Това не е глас в пустиня, а самата пустиня воочию.Народът е готов за обръщане на магнитните полюси.Няма друг по-готов народ! За това.


Ми да са им яки задниците на пустинните лъвове тогава! Да захвърлят компасите и ветропоказателите и да вадят главите от пясъка , че лично на мен вече ми писна... Обещавам да осигуря кебапчетата, кюфтетата и бирата, за вегетарианците по един морков от пред Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
ili
Гост





МнениеВъведено на: 06 Окт 2007 22:32:38 » Re: Пустиня Отговори с цитат върни се горе

torbalan написа:
ili написа:
torbalan написа:
...Глас в пустиня...


Прав си донякъде
Това не е глас в пустиня, а самата пустиня воочию.Народът е готов за обръщане на магнитните полюси.Няма друг по-готов народ! За това.


Ми да са им яки задниците на пустинните лъвове тогава! Да захвърлят компасите и ветропоказателите и да вадят главите от пясъка , че лично на мен вече ми писна... Обещавам да осигуря кебапчетата, кюфтетата и бирата, за вегетарианците по един морков от пред Very Happy


А не може ли без тия чалгаджилъци с кебапчета? ЧУнким 8 хиляди години все така сме оцеляли?Smile Я тука по една конска опашка и един трисъставен лък!
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 06 Окт 2007 22:40:54 » Re: Пустиня Отговори с цитат върни се горе

ili написа:
torbalan написа:
ili написа:
torbalan написа:
...Глас в пустиня...


Прав си донякъде
Това не е глас в пустиня, а самата пустиня воочию.Народът е готов за обръщане на магнитните полюси.Няма друг по-готов народ! За това.


Ми да са им яки задниците на пустинните лъвове тогава! Да захвърлят компасите и ветропоказателите и да вадят главите от пясъка , че лично на мен вече ми писна... Обещавам да осигуря кебапчетата, кюфтетата и бирата, за вегетарианците по един морков от пред Very Happy


А не може ли без тия чалгаджилъци с кебапчета? ЧУнким 8 хиляди години все така сме оцеляли?Smile Я тука по една конска опашка и един трисъставен лък!


Ами как ще накараме толкоз народ да извади главите си от пясъка! Трябва някаква стръв все пак Very Happy А вместо трисъставен лък може и някой и друг дългоцевен нарезен аргумент. Десантен вариант също ще свърши работа!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
tropalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 06, 2007
Мнения: 6

МнениеВъведено на: 06 Окт 2007 22:54:24 » Отговори с цитат върни се горе

Станков, внимавай в картинката Станков! Ще ти изпуснеме парата, та да не можеш и да искаш да си изкараш парния локомотив от глухата линия, така да знаеш! Така ще те притиснеме, че цялата пара през свирката ще ти излезе! И на оня, с Прокъсаното Торбе, ще му спреме финансирането на предизборната кОмпания, ако продължава в същия дух! Гледайте си в копанката за да не ви я бутна и нея, та да идвате да целувате ръка после!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
ili
Гост





МнениеВъведено на: 06 Окт 2007 23:13:47 » Re: Пустиня Отговори с цитат върни се горе

torbalan написа:
ili написа:
torbalan написа:
ili написа:
torbalan написа:
...Глас в пустиня...


Прав си донякъде
Това не е глас в пустиня, а самата пустиня воочию.Народът е готов за обръщане на магнитните полюси.Няма друг по-готов народ! За това.


Ми да са им яки задниците на пустинните лъвове тогава! Да захвърлят компасите и ветропоказателите и да вадят главите от пясъка , че лично на мен вече ми писна... Обещавам да осигуря кебапчетата, кюфтетата и бирата, за вегетарианците по един морков от пред Very Happy


А не може ли без тия чалгаджилъци с кебапчета? ЧУнким 8 хиляди години все така сме оцеляли?Smile Я тука по една конска опашка и един трисъставен лък!


Ами как ще накараме толкоз народ да извади главите си от пясъка! Трябва някаква стръв все пак Very Happy А вместо трисъставен лък може и някой и друг дългоцевен нарезен аргумент. Десантен вариант също ще свърши работа!



ако толкоз глави се извадят отведнъж от пясъка ще стане свлачище
ili
Гост





МнениеВъведено на: 06 Окт 2007 23:17:33 » Отговори с цитат върни се горе

tropalan написа:
Станков, внимавай в картинката Станков! Ще ти изпуснеме парата, та да не можеш и да искаш да си изкараш парния локомотив от глухата линия, така да знаеш! Така ще те притиснеме, че цялата пара през свирката ще ти излезе! И на оня, с Прокъсаното Торбе, ще му спреме финансирането на предизборната кОмпания, ако продължава в същия дух! Гледайте си в копанката за да не ви я бутна и нея, та да идвате да целувате ръка после!


Абе, пич, ти от кои си? Ти ли си или илюзия?Smile
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 06 Окт 2007 23:24:57 » Отговори с цитат върни се горе

ili написа:
tropalan написа:
Станков, внимавай в картинката Станков! Ще ти изпуснеме парата, та да не можеш и да искаш да си изкараш парния локомотив от глухата линия, така да знаеш! Така ще те притиснеме, че цялата пара през свирката ще ти излезе! И на оня, с Прокъсаното Торбе, ще му спреме финансирането на предизборната кОмпания, ако продължава в същия дух! Гледайте си в копанката за да не ви я бутна и нея, та да идвате да целувате ръка после!


Абе, пич, ти от кои си? Ти ли си или илюзия?Smile


Няма илюзии в този държава! Всички гадости са истински. За съжаление... И ти внимавай в картинката Very Happy Да не се стигне до въпроса "Да бъдеш ili да не бъдеш!"
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 07 Окт 2007 00:10:17 » Re: Пустиня Отговори с цитат върни се горе

[quote="ili"][quote="torbalan"][quote="ili"][quote="torbalan"]
ili написа:
torbalan написа:
...Глас в пустиня...


ако толкоз глави се извадят отведнъж от пясъка ще стане свлачище


Интересна картинка ще представлява свлачището... Като имаме предвид склонността на нашего брата, Бай Ганя , да дърпа потурите на всички надолу, само и само да се качи върху главите им за да е по горе, гледката ще е доста интригуваща! Всичкото народ по голи дирници, само некои щастливци качени отгоре им, барабар с дисагите... Нещо започвам да се поразколебавам във връзка със смяната на полюсите Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 07 Окт 2007 00:50:22 » Отговори с цитат върни се горе

Хайде лъвове! Ще скачаме ли в батака? Ще сменяме ли полюсите или да ви вадя главите от пясъка Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 07 Окт 2007 23:13:50 » Отговори с цитат върни се горе

И тъй като разбрах, че революшън днес нема има, рано от зарана реших да заведа торбаланчетата в Зоопарка. Хем свет да видат, хем свето дзверове да види. Пък и някой лев да припечелим между другото. За съжаление обаче заваля дъжд и вместо в Зоопарка ги заведох на кино. Така или иначе се дърпаха и не искаха да ядат пуканки в клетка, та поне някой поучителен филм да гледат... Гледахме Шрек ІІІ. Едва ги навих. Горещо го препоръчвам - много е готин братото щото! Като нищо би избутал Паровоза ни от девета глуха начело на световните класации... Въобще беше прекрасен ден, като изключим факта, че два лъскави драгстера старателно се опитаха да ми прегазят торбаланчетата за да стигнат първи до светещия червено семафор...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com