Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 415
ХуЛитери: 4
Всичко: 419

Онлайн сега:
:: Mitko19
:: Georgina
:: AlexanderKoz
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Айде и аз да си мина по реда
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Opium
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 18, 2004
Мнения: 156

МнениеВъведено на: 02 Юни 2007 09:45:07 » Отговори с цитат върни се горе

Ами, да уточня Smile на плакатите пише зала 4, ама зала 4 е наводнена, затова премиерата ще бъде в зала 7 на 5ия етаж - асансьорите вляво от централния вход и като слезете от асансьора - пак вляво.
Очакват ви стилни хеписоц фрески по стените Wink Подозирам, че от взиране човек може да получи епилептичен пристъп Wink

_________________
Докосвай света пестеливо.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
ilen
Гост





МнениеВъведено на: 03 Юни 2007 18:16:51 » Отговори с цитат върни се горе

Днес имах удоволствието да бъда на представянето на стихосбирката на Яна Smile която познавах само от сайта. Оказа се, че тя е лъчезарена и много усмихната и въздейства не по-малко от стиховете си.
Veniamin
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 16, 2004
Мнения: 139

МнениеВъведено на: 03 Юни 2007 19:52:01 » Отговори с цитат върни се горе

Приятно ми е да те поздравя за книгата. Харесват ми стиховете ти и заслужаваш моите аплаузи. Но наистина корицата е доста недогледана. Никога не съм харесвал това издателство, особено като знам колко "комунистически" се оглеждат и ослушват Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Opium
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 18, 2004
Мнения: 156

МнениеВъведено на: 03 Юни 2007 23:55:25 » Отговори с цитат върни се горе

Много съм щастлива... благодаря на всички, които бяха или не бяха, но са с мен в живота си Smile Просто трябва да си дадем сметка, че хората правят и празниците, и поезията. Останалото са... подробности Wink

Седях отпред (за съжаление публиката освен моята прелестност наблюдаваше едно покъртително соц-разпятие) и гледах хората, които обичам да светят, и си давах сметка колко щастлив човек съм наистина. И как думите нищо не струват, ако няма на кого да ги кажеш. И разплакани имаше, какво по-голямо "признание"...

_________________
Докосвай света пестеливо.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
glishev
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 28, 2004
Мнения: 283
Място: София-Белград-Крешентиум-Застрелци

МнениеВъведено на: 04 Юни 2007 11:50:28 » Отговори с цитат върни се горе

На, изтървах. Трябвало е оня ден и вчера да прегледам форумите. Но честито! Поезията е като пънка - нема да умре (с ударение на "у").

_________________
Heart shall be bolder, harder the purpose,
prouder the spirit as our power dwindles.

_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: glishev на 04 Юни 2007 22:51:38 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя AIM адрес Yahoo куриер MSN куриер
pafka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 24, 2003
Мнения: 226

МнениеВъведено на: 04 Юни 2007 22:13:48 » Отговори с цитат върни се горе

За тези(като мен), които не са успели да присъстват:

http://shtyrkel.eu/forum/?act=articles&CODE=03&id=9064

На Опиум много слънце и любов Wink

_________________
"Не казвай на врабеца, че лети!
Ще падне!"

И.Методиев
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
kap
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 17, 2006
Мнения: 161
Място: Благоевград

МнениеВъведено на: 04 Юни 2007 23:18:16 » Отговори с цитат върни се горе

pafka написа:
За тези(като мен), които не са успели да присъстват:

http://shtyrkel.eu/forum/?act=articles&CODE=03&id=9064

На Опиум много слънце и любов Wink


На всяка цена прочетете текста на Мария Донева. Отдавна не съм чел нещо по-позитивно (говоря за общия дух на текста).
Smile Smile Smile
Честито, Бояна.Smile

П.П. Имаше и добавка... ама - нали се знаем - реших да я изтрия, за да не направят мнозина това, което тя на всяка цена препоръчваше да не се прави. Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
marmalad
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 07, 2006
Мнения: 79

МнениеВъведено на: 05 Юни 2007 01:00:27 » Отговори с цитат върни се горе

kap написа:
pafka написа:
За тези(като мен), които не са успели да присъстват:

http://shtyrkel.eu/forum/?act=articles&CODE=03&id=9064

На Опиум много слънце и любов Wink


На всяка цена прочетете текста на Мария Донева. Отдавна не съм чел нещо по-позитивно (говоря за общия дух на текста).
Smile Smile Smile
Честито, Бояна.Smile

П.П. Имаше и добавка... ама - нали се знаем - реших да я изтрия, за да не направят мнозина това, което тя на всяка цена препоръчваше да не се прави. Smile



честито на авторката и от тук Smile

а що се отнася до популисткото призивче на капи – не го слушайте, а прочетете коментарите под текста))
относно текста, който сега виждам, че е на Мария Донева –естествено, че е позитивен, а и досега не съм чула за случай, когато някой представя стихосбирка другиму, да пише негативизми))))да, наистина е нелепо и неудачно сравнението с Кортасар и Игра на дама, както и да го погледне човек Wink


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: marmalad на 05 Юни 2007 14:45:45 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
marmalad
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 07, 2006
Мнения: 79

МнениеВъведено на: 05 Юни 2007 01:52:34 » Отговори с цитат върни се горе

kap написа:
[
П.П. Имаше и добавка... ама - нали се знаем - реших да я изтрия, за да не направят мнозина това, което тя на всяка цена препоръчваше да не се прави. Smile


добавката на капи беше нещо от сорта:
моля ви, моля ви, не четете коментарите, които са писани под този линк (оня в щърка); и следваха 17-18 усмивки, не им запомних точният брой.

п.п. тая вметка правя, че да се разбере от разбиращите и не чак толкова разбиращите, откъде се пръкна комента миWink
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
kap
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 17, 2006
Мнения: 161
Място: Благоевград

МнениеВъведено на: 05 Юни 2007 08:48:36 » Отговори с цитат върни се горе

marmalad написа:
kap написа:
[
П.П. Имаше и добавка... ама - нали се знаем - реших да я изтрия, за да не направят мнозина това, което тя на всяка цена препоръчваше да не се прави. Smile


добавката на капи беше нещо от сорта:
моля ви, моля ви, не четете коментарите, които са писани под този линк (оня в щърка); и следваха 17-18 усмивки, не им запомних точният брой.

п.п. тая вметка правя, че да се разбере от разбиращите и не чак толкова разбиращите, откъде се пръкна комента миWink


Да, горе-долу това пишеше. Smile
Но наистина има смисъл да се прочетат и коментарите под "онзи" постинг - разделителната линия между (поне) два типа виждане на света и другите е очертана достатъчно ясно. Smile Smile Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Opium
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 18, 2004
Мнения: 156

МнениеВъведено на: 06 Юни 2007 01:08:39 » Отговори с цитат върни се горе

Пак ще се опитам да ви кажа, барем разберете...

Текстът на Мария е такъв, защото Мария ме обича. Защото аз я обичам. Защото се събуждам сутрин и й пиша смс "Марийо, иска ми се еди-кое-си стихотворение аз да го бях написала"...

Видях какво е сътворила форумната периодика и по мой и по нейн адрес. Аз не претендирам да съм съвършена, тя не претендира да е идеална. Ама няма никакво значение. Понеже на София Несторова, дето сама каза, че е обръгнала на четене, й се разтече спиралата от сълзи. И за мен само това има значение. Следващата ще я напиша по-хубава, ако има следваща. Ако си бях написала шедьоврите на 20, можех да скоча сега от панорамата на Кемпински-Зографски.

Така че, моля ви, не ми вгорчавайте празника.
Аз съм последният човек, дето ще се надуе, 'щото имал книга.
Но се радвам, когато мога да стопля някого, да го направя малко по-цял, да го погаля, да го утеша или да го разплача.

На мен това ми е ценното, другото всичко е до време... както съм писала досега, мога от утре да спра да пиша, може да няма за какво, може да не ми идват думите... всичко се случва...

_________________
Докосвай света пестеливо.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Ray
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 20, 2004
Мнения: 407
Място: София

МнениеВъведено на: 06 Юни 2007 09:34:54 » Отговори с цитат върни се горе

Честито и от мен за книгата! С пожелание за лек и попътен вятър! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com