Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 784
ХуЛитери: 1
Всичко: 785

Онлайн сега:
:: Mitko19

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Конкурс: Физика
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Моля, гласувайте за това произведение

5
61%
 61%  [ 29 ]
4
10%
 10%  [ 5 ]
3
2%
 2%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
25%
 25%  [ 12 ]
Всичко гласували : 47


Автор Съобщение
BlackCat
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 22, 2003
Мнения: 1974
Място: Горещ ламаринен покрив

МнениеВъведено на: 09 Мар 2007 10:13:31 » Конкурс: Физика Отговори с цитат върни се горе

Не помня кой беше тоя момък, който беше писал и доказвал ония неща за масата и енергията, обаче от мене да знаете, че тоя човек се е изказал неподготвен. Има сума неща, които си изчезват, както си искат и даже, не им стига ами после се появяват само и само за да ти направят кал. Пантофите на първо място, по принцип много си ги обичам. После: GSM-a, ключовете, талона на колата, домашният анцуг, хапчетата за главобол, цайсите ми. На децата дрехи, шишета, чанти, биберони и разните му там шменди и капели тровят живота на хората и им пилят нервите. Например: прекрасно знаеш, че си си оставил пантофите под кръглата маса в хола. Е така седя, единия пантоф отиде настрани и ти си ставаш бос, щото къде сега ще се протягаш? После ще го вземеш. Но „после” пантофите са в четвъртото измерение. Сега: - не си мислете, че съм толко зле, аз много добре знам, че тва става с помощта на Бейби и затова без бавене, решително питам:
- Пантофите ми!!! Къде са, бе Бейби?
- Първо провери на мястото им и после ела да ме питаш!

Трябва да знаете, че мястото на пантофите е в шкафчето за обувки. Аз това съм го научил, като две и две четири, затва – право там и проверявам. Прав, фронтално, оглеждам много внимателно, остър поглед, нищо не може да ми убегне. За всеки случай клякам и се взирам дълго, дълго. После, щото тоя филм съм го гледал и ме е страх да питам пак, оглеждам: под спалнята, килера, хола, кухнята, за малко да погледна и в кенефа, но се усещам и не отварям там.
- Къде са, бе Бейби? Айде, че новините ще свършат, докато ги изровя
- Кое? - тя вече е забравила
- Ми, пантофите
- Погледна ли в шкафчето за обувки?
- Мъхъ
- Там са. Иди да видиш!
- Цъ! Няма ги! – аз съм сигурен и спокоен, като Винету. Невъзмутим. Което го знам, го знам
Ядосана тя тръгва, хвърля един поглед отдалеч на шкафа и бесна ми ги посочва. Верно, бе! Ей ги, най- нахално си седят в шкафчето, точно където най- дълго се взирах. Облекчението, че все пак ще видя нещо от новините, преди Терминатора да ме е изритал заради картуун нетуорк е по- голямо от необходимостта да си обясня това нарушение на законите на термодинамиката. Затова сядам на фотьойла и зяпвам Мира Добрева. Обаче, къде са ми цайсите? Аз много ясно помня, че ги оставих до кухненската мивка, ама знам, че вече няма да са там. „Прибрани” ще са:
- Бейбии! Дай на човека и очилата, плийз.
- Аре стига! После кво още ще искаш? Не сте ли ми множко децата у нас?! Толкова ли не запомни къде им е мястото на твоите очила.......- натам вече не слушам, но знам че ще гледам Мира леко замъглена до края на емисията. Е, аз бездуго ще задрема, но обичам да си спя с очила, по- ми е приятно, някак. И пантофите знам къде оставих. В хола ги оставих, под кръглата маса. Ако си бяха още там, хич нямаше да ги търся. Обаче не са, прибрани са. Ами те са сто неща! И все се прибират, прибират, кой може да му хване края? К'во толкова ако ми каже къде? Освен това, помните ли какво ви казах за закона за запазване на масата и енергията? За чорапите, например абсолютно не важи. Ако едно нещо не може да изчезне отсамосебе си, защо тогава имам толкова единични чорапи? М? Оня тип с доказателствата искам тва да ми го обясни! Къде са ми чорапите?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
pencho_zaeka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 14, 2005
Мнения: 176
Място: София

МнениеВъведено на: 09 Мар 2007 12:35:23 » Отговори с цитат върни се горе

Айде още един акЪдемик! Думата произлиза от " А къде ми е....?"! Обичам акЪдемиците, няма никви тайни на физиката тук! Браво, смях се! От мен - 5!!! Laughing Wink

ПП. След втори, трети и четвърти прочит загрях, че не може да е писано от мъж!!!! За малко да се излъжа Laughing

ПП2: Нямам право да гласувам пак, обаче авторът да счита, че му пиша още една петица. Предричам място във финалната тройка!

_________________
Ако имаш самолет, не го карай като тротинетка!

_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: pencho_zaeka на 12 Мар 2007 15:54:22 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
melomaniac
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 11, 2005
Мнения: 38

МнениеВъведено на: 09 Мар 2007 18:30:30 » Отговори с цитат върни се горе

Супер!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
batehar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 05, 2007
Мнения: 53

МнениеВъведено на: 10 Мар 2007 01:12:50 » Отговори с цитат върни се горе

Виж по-долу.


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: batehar на 10 Мар 2007 01:16:44 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
batehar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 05, 2007
Мнения: 53

МнениеВъведено на: 10 Мар 2007 01:15:17 » Отговори с цитат върни се горе

Ще ти открехна една малка тайна - липсващите чорапи се намъкват зад барабана на пералнята, доказано е научно! Добре, че не си го знаел/а (виновен е Пенчо с неговия дедективски нюх за това ми колебание...), иначе как щеше да сътвориш точно таз хубосия!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
whitetomcat
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 25, 2006
Мнения: 167
Място: Добрич

МнениеВъведено на: 10 Мар 2007 01:34:01 » Отговори с цитат върни се горе

Ами ако ги комбинираме моите и твоите единични чорапи, няма да ходим с различни! Петичка, преди да съм се пукнал от смех!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
Marta
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2004
Мнения: 1587
Място: България

МнениеВъведено на: 10 Мар 2007 09:19:22 » Отговори с цитат върни се горе

Значи същите закони на внезапното необяснимо изчезване действат и извън домашния ми периметър! Very Happy Успокоих се! Razz
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
batehar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 05, 2007
Мнения: 53

МнениеВъведено на: 13 Мар 2007 23:06:20 » Отговори с цитат върни се горе

Я забележете това, какво сте го оставили на девета глуха!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
pencho_zaeka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 14, 2005
Мнения: 176
Място: София

МнениеВъведено на: 14 Мар 2007 23:16:13 » Отговори с цитат върни се горе

batehar написа:
Я забележете това, какво сте го оставили на девета глуха!

Журито да му мисли.

_________________
Ако имаш самолет, не го карай като тротинетка!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
melomaniac
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 11, 2005
Мнения: 38

МнениеВъведено на: 15 Мар 2007 10:53:51 » Отговори с цитат върни се горе

Kolebaya se mejdu dva razkaza, dostoini za purvo myasto....Tozi e ediniyat! Aide, dano i jurito taka preceni! Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
pencho_zaeka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 14, 2005
Мнения: 176
Място: София

МнениеВъведено на: 17 Мар 2007 19:20:14 » И на това Отговори с цитат върни се горе

не му е мястото на по-задните страници. Wink Тия с единиците е време да се прегрупират. Тук просто са се престарали.

_________________
Ако имаш самолет, не го карай като тротинетка!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
copie
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 11, 2005
Мнения: 751

МнениеВъведено на: 17 Мар 2007 19:43:35 » Отговори с цитат върни се горе

Наистина е готино Smile)))
Ама се оказа, че съм гласувала Rolling Eyes

_________________
Да изковем от минусите плюсове!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
vitsavia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 07, 2004
Мнения: 124
Място: http://gerganna.blogspot.com

МнениеВъведено на: 17 Мар 2007 20:01:22 » Отговори с цитат върни се горе

Аз мислех, че само у дома му имаме зъб на този! Laughing Laughing Laughing
От мен - 5!!! Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
thebigplucky
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 10, 2004
Мнения: 774
Място: До брега на морето,но не съвсем.

МнениеВъведено на: 17 Мар 2007 20:59:12 » :-) Отговори с цитат върни се горе

Very Happy
Тери Пратчет има много готина версия за изчезващите чорапи, изядени се оказват.

_________________
plucky
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Merian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 17, 2003
Мнения: 192
Място: Варна

МнениеВъведено на: 18 Мар 2007 00:51:14 » Отговори с цитат върни се горе

Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Можеш да пускаш нови теми
Можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com