Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 762
ХуЛитери: 4
Всичко: 766

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian
:: pinkmousy
:: mariq-desislava
:: Heel

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - ЧРД, Слави Георгиев (poki)!
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
BlackCat
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 22, 2003
Мнения: 1974
Място: Горещ ламаринен покрив

МнениеВъведено на: 12 Фев 2007 11:23:21 » ЧРД, Слави Георгиев (poki)! Отговори с цитат върни се горе

Честит рожден ден, Слави Smile
Още много години чаша в ръцете, мерак в очите и песен в сърцето Smile)) Бъди здрав и много успехи и занапред Smile

_________________
BlackCat
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
BlackCat
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 22, 2003
Мнения: 1974
Място: Горещ ламаринен покрив

МнениеВъведено на: 12 Фев 2007 11:30:05 » Отговори с цитат върни се горе

Ето и едно поздравление за теб, специално изпратено от Митко Динев Very Happy

"
Стари мой приятелю,
(също като в онази песен)

В живота на един мъж, Слави, всичко става, но с годините все по-рядко и по-рядко.Това с особена сила се отнася може би за днешния твой празничен юбилей, защото петдесетгодишните юбилеи са рядкост в живота на човека и много е вероятно този да се окаже както първи така и последен петдесетгодишен юбилей в твоя живот. Макар че ти сигурно ще се изсмееш на този тъпизъм така, само както ти можеш, нещата действително стоят по този начин и слава Богу, че чувството ни за хумор, както и здравето ни Господ изкусно е разпределил тъй, че те винаги абсолютно стигат таман до последния ни ден. Аз лично не съм чул някой да се радва на добро здраве или да се смее заразително след деня на собствената си панихида.
И така ти, Славчо, вече навлизаш в така наречената преходна възраст. Понеже аз съм минал през нея, мога да ти кажа компетентно, че това е една възраст, в която вече си разбрал, че не можеш да промениш света, макар тази безпомощност все още да те огорчава, възраст, през която сърдечните ти нещица все повече придобиват характер на сърдечно-съдови и по време на която понятието вкусно се заменя от понятието полезно. На тази възраст започваш да усещаш, че млади гаджета все по-трудно ти дават, а на стари вече не те влече. На тези години ти разбираш колко ужасна е днешната младеж, а заедно с това и колко ужасен е фактът, че ти самият не принадлежиш вече към нея. И не е в това проблемът. Да се остарява е неприятно, но слава Богу, това все още е единственият начин да се живее дълго. И недей да се ласкаеш от илюзията, че старостта ще те направи по-мъдър, защото мъдростта в никой случай не е само бръчки. Порядъчно можеш да се набръчкаш не само от напрегнато мислене, а и от много напрегнато сране например. Така че повтарям, Слави, мъдроста не е само бръчки, мъдростта е преди всичко гънки. Във фолклора на племето „зулу”, (а еба ли го, може и да е някое друго племе?!) има пословица, която гласи, че старите пръдльовци превъзхождат младите пръдльовци само по натрупаният опит. Разбираш ме, нали?
Как да не ме разбираш? Нали си музикант? Китарист, уж? То вярно е пък, че китаристите, както програмистите и онанистите, мислят повечето с пръстите си, отколкото с главата си, но трябва да загрееш - къде ще ходиш! Ако има нещо, което действително може да те успокоява в този ден, това е само утешението, че си отново с една година по-млад, отколкото на същия ден следващата година. Аз съм убеден обаче, че ти добре разбираш, че освен дълго човек трябва да живее и често. И в края на краищата ръстът на всеки мъж се определя не от друго, а от мащаба на проблемите, за които му е все през хуя, а успял мъж се счита този, който свършил добре следните три неща: взел и е изпълнил отговорни решения, изкарал е добри пари и добре е опрашил жените край себе си – все неща, за които съм сигурен, че ти ги вършиш професионално.
Та идва момента, в който трябва да ти поднеса моите пожелания във връзка със славния юбилей. Иска ми се те да са по различни от тези, които ще получиш от всичките свои други, убеден съм, верни приятели.
Затова няма да пожелавам щастие. Според мен единственият щастлив период от живота на всеки мъж е неговото детство и то само заради факта, че жените в живота ни се появяват значително по-късно от самото детство. Така че пожеланията за щастие на тези години, на които си днес, много ми прилича на строителството на въздушни замъци, което за мене е едно от най-трудните и по всяка вероятност най-скъпото удоволствие в живота на човека, за което удоволствие той плаща обикновено дълго и мъчително. Ти знаеш това много добре, нали Слави?
Не че не искам – няма смисъл да ти пожелавам и здраве. Каквото и да е здравето ти- то задължително ще ти стигне до края на дните ти.
Няма да ти пожелая и вяра, защото съм убеден, че никога няма да отвориш Библия, дори и в случаите, когато неочаквано ти се наложи да изчукаш някое младо гадже.
Надежда и Любов също не ти пожелавам, защото и тези понятия твърде силно се обезцениха след позора на благоевградските им аналози в Биг Брадър.
Пък и да взема, Славчо, да ти пожелая хармония в семейството – навярно няма смисъл. Тя, хармонията сигурно при вас отдавна вече съществува. От личен опит зная, че когато двама влюбени започнат да пърдят един пред друг, без да се стесняват, то между тях няма начин да не е настъпила дългоочакваната хармония.
Чудя се дали да не ти пожелая да усещаш винаги здраво земята под краката си, но ми идва на ума, че позата, при която стоиш твърдо на земята със двата си крака е твърде рискова и поради това неудобна.(поне в случаите когато трябва бързо да си свалиш гащите.)
Бих ти пожелал Слави, и занапред когато те попитат кои жени предпочиташ – блондинки или брюнетки, курви или свестни, без да се замисляш да отговаряш „Да!” и разбира се, маняк може и да не станеш, но сексуален ти си длъжен! И нека напомним на любезните дами, че мъжът на петдесет е като балатум. Ако майсторски бъде положен, той може да бъде използван пълноценно минимум още 15-20 години. Така че пожелавам ти приятелю да попадаш все в кадърни и майсторски ръце, за които се знае, че и хуй да хванат, става мандолина.
Бих бил удовлетворен, ако и на тебе Слави, ти се отдаде шансът да се убедиш в действителност, че парите не могат да направят човека щастлив
Страхувайки се да не би да изневеря на своя цветист стил, бих ти пожелал да
да се наслаждаваш на удоволствието да сереш безпроблемно поне още толкова години, колкото успешно си срал досега, а също така да живееш, вслушвайки се, както и през първите си десет петилетки, единствено в гласа на своя разум и в гласа на сърцето си и никога в гласа на стомашно-чревния си тракт.
Пожелавам ти, Слави, никога да не боледуваш от онази досадна болест, предизвикана от недостатъчно съдържание на алкохол в кръвта, и нека твоята концентрация бъде винаги такава, че да те кара да усещаш как постоянно ти се иска да пееш, но без да падаш и лазиш! И запомни го, скъпи мой приятелю,че и във възрастта, в която ти навлизаш вече, има невероятно много приятни неща. Само, че просто е нужно време, за да се свикне със тях и е жалко е, че за много от тези приятни неща ние научаваме късно и обикновено от разкази на очевидци. Трябва да запомниш обаче, Слави, че алкохолът предизвиква само кратковременно разширение на кръвоносните съдове и в много по малка степен на приятелския кръг.
В живота след петдесет, скъпи приятелю, има трудности и неприятни неща. Някога ще се наложи и ти да не си същия Слави, който ние, твоите приятели те познаваме.Може да измениш на жена си – какво пък, човешко е и максимум да те изгонят от къщи. Можеш и на Родината да измениш – голяма работа! Дори няма да те застрелят както преди Десети. Единственото, за което те моля като близък приятел - да не измениш на себе си. Това никой няма да ти прости. Ние, твоите приятели искаме да те познаваме все такъв, какъвто си бил и преди този славен и нека признаем малко досаден юбилей!
И няма да съм ти приятел, няма да съм и Митко Динев, ако не ти пожелая накрая да живееш така, че сам да си завиждаш за това, ибо какъв българин ще си, ако на някого не завиждаш
Наздраве, приятелю!
Приятелски усмихнат Митко Динев Стара Загора 12 02 2007

_________________
BlackCat
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
dara33
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 23, 2004
Мнения: 363
Място: София

МнениеВъведено на: 12 Фев 2007 14:09:30 » чрд Отговори с цитат върни се горе

ЧРД на един чудесен човек, поет и бард и завладяващ водещ Smile

Слави, бъди жив и здрав и нека усмивката да озарява лицето ти и грее в сините ти очи още 100Х50 Very Happy

И късмет! Наздраве!

Прегръщам те с най - топли чувства

_________________
Dara33
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Silver Wolfess
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 05, 2004
Мнения: 1881
Място: София

МнениеВъведено на: 12 Фев 2007 19:48:37 » Отговори с цитат върни се горе

ЧРД! Здраве, любов и късмет, а с тях върви и всичко останало! Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Silver Wolfess
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
miro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 02, 2004
Мнения: 82

МнениеВъведено на: 12 Фев 2007 23:24:25 » pozdravi Отговори с цитат върни се горе

4estit rojden den.i samo hubavi nesta.Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
libra
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 25, 2004
Мнения: 427

МнениеВъведено на: 13 Фев 2007 15:02:08 » Отговори с цитат върни се горе

ЧРД poki, жив и здрав, късмет личен и творчески!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com