Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 687
ХуЛитери: 1
Всичко: 688

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Любов от пръв поглед
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Fanagoriq
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 11, 2006
Мнения: 17
Място: София

МнениеВъведено на: 13 Окт 2006 12:25:11 » Любов от пръв поглед Отговори с цитат върни се горе

Много изтъркано,коментирано,експлоатирано понятие е така наречената "любов от пръв поглед"...Напоследък често се питам-възможна ли е,реална ли е...има я,но истинска ли е?Възможно ли е да обикнеш някого на мига...имам предвид-него ли обичаш,или идеята,която си създаваш за него
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
pencho_zaeka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 14, 2005
Мнения: 176
Място: София

МнениеВъведено на: 13 Окт 2006 13:52:16 » Re: Любов от пръв поглед Отговори с цитат върни се горе

Fanagoriq написа:
Много изтъркано,коментирано,експлоатирано понятие е така наречената "любов от пръв поглед"...Напоследък често се питам-възможна ли е,реална ли е...има я,но истинска ли е?Възможно ли е да обикнеш някого на мига...имам предвид-него ли обичаш,или идеята,която си създаваш за него


Веднагически ти отговарям със задна дата: http://hulite.net/modules.php?name=News&file=article&sid=45408

Very Happy

_________________
Ако имаш самолет, не го карай като тротинетка!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
seso-sms-o
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 09, 2006
Мнения: 113
Място: rousse

МнениеВъведено на: 13 Окт 2006 17:45:13 » Отговори с цитат върни се горе

от пръв поглед - да! Но след дълго взиране!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
vaskoL
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 11, 2006
Мнения: 1
Място: София

МнениеВъведено на: 13 Окт 2006 19:19:19 » Отговори с цитат върни се горе

На мен лично само такава ми се е случвала. В смисъл при мен винаги любовта е била от пръв поглед, а даже веднъж се влюбих преди пръв поглед, само усетих някакво бясно желание да се обърна и като го направих и ......... Такива някакви работи.
При това положение, естествено че вярвам. По-точно не вярвам в любов,която не е от прав поглед
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
kali
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 03, 2004
Мнения: 37
Място: София

МнениеВъведено на: 06 Ное 2006 11:23:09 » Отговори с цитат върни се горе

Шарен свят всичко е възможно. Има любов и от първи и от втори поглед , ама по-важното е да задържиш погледа си за дълго Razz

_________________
Kali
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
kali
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 03, 2004
Мнения: 37
Място: София

МнениеВъведено на: 06 Ное 2006 11:23:34 » Отговори с цитат върни се горе

Шарен свят всичко е възможно. Има любов и от първи и от втори поглед , ама по-важното е да задържиш погледа си за дълго Razz

_________________
Kali
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
samin
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 14, 2005
Мнения: 21
Място: Бургас,И.Богоров 72

МнениеВъведено на: 20 Ное 2006 19:45:28 » Отговори с цитат върни се горе

kali написа:
Шарен свят всичко е възможно. Има любов и от първи и от втори поглед , ама по-важното е да задържиш погледа си за дълго Razz


Ето един съвсем правилен отговор"...да задържиш... "Very Happy Но от "пръв поглед" е много по-добре от "втория поглед" Smile Започнеш ли да умуваш,"умряла" любов Rolling Eyes .Същото е и с взирането - все ще се намери някакъв кусур Evil or Very Mad

_________________
Samin
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя AIM адрес
samin
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 14, 2005
Мнения: 21
Място: Бургас,И.Богоров 72

МнениеВъведено на: 20 Ное 2006 19:56:13 » Re: Любов от пръв поглед Отговори с цитат върни се горе

Fanagoriq написа:
Много изтъркано,коментирано,експлоатирано понятие е така наречената "любов от пръв поглед"...Напоследък често се питам-възможна ли е,реална ли е...има я,но истинска ли е?Възможно ли е да обикнеш някого на мига...имам предвид-него ли обичаш,или идеята,която си създаваш за него


Каква "идея" е сладкото лице и омайващите очи?Няма идеи Very Happy .....изпаряват се щом погледнеш "Честните сини очи"(шведският филм) Very Happy .Поне аз губя ума и дума щом погледа ми попадне на някое лице и очи.... Evil or Very Mad ....бедният аз Evil or Very Mad

_________________
Samin
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя AIM адрес
Shimmy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 13, 2007
Мнения: 1

МнениеВъведено на: 13 Яну 2007 11:50:36 » Отговори с цитат върни се горе

При положение, че сме свикнали да възприемаме първо чрез очите си, а после със сърцето си, ние се "влюбваме" във външността. И интерсното е, че понякога тази любов умира прекалено бързо опознавайки човека. Визия=любов от пръв поглед.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
angar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 13, 2004
Мнения: 1211
Място: София

МнениеВъведено на: 13 Яну 2007 14:56:00 » Отговори с цитат върни се горе

"Нима е имало любов гореща,
която да не е от първа среща!"

Не знам дали е вярно, но това го е казал Шекспир.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
samin
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 14, 2005
Мнения: 21
Място: Бургас,И.Богоров 72

МнениеВъведено на: 13 Яну 2007 19:37:13 » Отговори с цитат върни се горе

Ако съдбата ни е да страдаме,то ще страдаме независимо как сме се влюбили.От съдбата си човек не може да избяга!!! Rolling Eyes

_________________
Samin
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя AIM адрес
fragola
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 06, 2007
Мнения: 8
Място: :-)

МнениеВъведено на: 07 Мар 2007 23:37:23 » Отговори с цитат върни се горе

Не вярвам в любовта нито от първи, нито от втори, нито от десети поглед....за мен това е болест, от която оставят сериозни последствия и то болезнени....дано не мислите, че съм песимист, просто отговарям базирайки се на опита си...от нея боли, за това не мога да вярвам в нещо, което ми причинява болка! Rolling Eyes
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
samin
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 14, 2005
Мнения: 21
Място: Бургас,И.Богоров 72

МнениеВъведено на: 08 Мар 2007 00:33:37 » Отговори с цитат върни се горе

fragola написа:
Не вярвам в любовта нито от първи, нито от втори, нито от десети поглед....за мен това е болест, от която оставят сериозни последствия и то болезнени....дано не мислите, че съм песимист, просто отговарям базирайки се на опита си...от нея боли, за това не мога да вярвам в нещо, което ми причинява болка! Rolling Eyes


Е,щом не вярваш в любовта,то повярвай на химията - щом хормона те подгони,любовта ще те догони! : Shocked roll: Very Happy

_________________
Samin
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя AIM адрес
Malak_Princ
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 22, 2004
Мнения: 1

МнениеВъведено на: 29 Май 2007 03:16:23 » Отговори с цитат върни се горе

fragola написа:
Не вярвам в любовта нито от първи, нито от втори, нито от десети поглед....за мен това е болест, от която оставят сериозни последствия и то болезнени....дано не мислите, че съм песимист, просто отговарям базирайки се на опита си...от нея боли, за това не мога да вярвам в нещо, което ми причинява болка! Rolling Eyes


о, сладка и красива болка...
Царство давам за такава болка, колкото и да болиSmile

има любов от пръв поглед, даSmile

_________________
Принцесите, рицарите, вълшебствата и драконите, тайнствата и приключенията... Те всички не само съществуват тук й сега, но те са всичко, което някога е съществувало на земята!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
oberonus
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 03, 2007
Мнения: 48

МнениеВъведено на: 29 Май 2007 10:15:47 » Отговори с цитат върни се горе

Аз мисля, че любовта може да бъде само такава, дори и когато си познавал човека отдавна, тъй като тя се случва внезапно като божествено откровения за красотата на възлюбения или възлюбената, но за съжаление времето и хората убиват всичко това. Може би другите любови са просто "подигравка на времето". Това също е мисъл на Шекспир ("Хамлет", от знаменития диалог):
That makes calamity of so long life;
For who would bear the whips and scorns of time,
The oppressor's wrong, the proud man's contumely,
The pangs of despised love
[/i]
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com