Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 967
ХуЛитери: 0
Всичко: 967

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - "Графоман", майна! Щели да идват в Пловдив на 8-ми
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
BlackCat
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 22, 2003
Мнения: 1974
Място: Горещ ламаринен покрив

МнениеВъведено на: 05 Апр 2005 23:37:11 » "Графоман", майна! Щели да идват в Пловдив на 8-ми Отговори с цитат върни се горе

Тука едни луди глави кроят планове в петък вечер (8-ми април) да спретнат едно събрание в Пловдив с почетни гости на него Smile Щели да показват първия брой на списание Библиотека "Графоман" на пловдивската общественост. Някакви концерти готвили - имало едни много известни майни с китари (уж майни, пък доколкото знам Дивия козел е от Бургас Very Happy ). Пловдивчани са си известни с графоманските си страсти, а и в първия брой има няколко от тях... Ще можем и автографи да си вземем Smile Май успяха да ме навият и аз да дойда Smile
Готви се, Пловдив! Графоманска атака в петък вечер! 19 часа е добро начало, нали? Само на мястото малко му остана да се уточни и ще ви го кажем веднага.
Не пропускайте тази знаменита първа среща с уникалното издание! Вие може да сте следващите, които ще раздават автографи върху него Wink

_________________
BlackCat
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
mg42
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 23, 2003
Мнения: 348
Място: plovdiv

МнениеВъведено на: 06 Апр 2005 10:52:25 » Отговори с цитат върни се горе

ех, майни... да бяхте казали в петък наобяд..
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Wendy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 10, 2004
Мнения: 21
Място: Пловдив

МнениеВъведено на: 06 Апр 2005 13:36:35 » Дивият козел си е чисто наш. Отговори с цитат върни се горе

Нищо ,че е роден в Буртас!Ние се гордеем с него и не си го даваме!Къде е гостуването?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
casablanka
Гост





МнениеВъведено на: 06 Апр 2005 14:57:21 » Ще Отговори с цитат върни се горе

взема да дойда и аз! И да изберете най- хубавото място в Пловдив! Smile
estela41
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 28, 2004
Мнения: 142
Място: София

МнениеВъведено на: 06 Апр 2005 15:07:07 » много е хубаво Отговори с цитат върни се горе

Идеята за среща в Пловдив е чудесна. Кога ще се знае как и къде? Аз лично искам да дойда.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
BlackCat
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 22, 2003
Мнения: 1974
Място: Горещ ламаринен покрив

МнениеВъведено на: 06 Апр 2005 22:27:33 » Отговори с цитат върни се горе

А бе, майна, някой знае ли как е адреса на "Изгубения свят" в Стария град? Имало динозаври в този ресторант Smile Та там сме в петък вечер. Отиваме да намерим "Изгубения свят" и се настаняваме като едни истински динозаври на литературщините Very Happy
Мълвата шушука, че там и друг път са ставали свидетели на дивокозелски изпълнения. (Wendy сигурно знае Wink )
Пускам детективите за издирване на точния адрес, но който го знае, да помога Smile

_________________
BlackCat
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Satana
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 06, 2004
Мнения: 34

МнениеВъведено на: 07 Апр 2005 00:40:29 » Отговори с цитат върни се горе

Това Пловдив къде беше?
Не е ли някъде между Пазарджик и Чирпан?
Абе ще го намеря, пишете ме и мен Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Aleko
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 14, 2004
Мнения: 57
Място: Graz, Австрия

МнениеВъведено на: 07 Апр 2005 09:41:44 » Отговори с цитат върни се горе

Ако записването е заради резервациите, пишете ме и мен!Wink

_________________
Щастливецът споделя щастието си с останалите, а нещастникът прави и тях нещастни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя MSN куриер
she
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 04, 2003
Мнения: 8

МнениеВъведено на: 07 Апр 2005 09:54:31 » Отговори с цитат върни се горе

Кафе аператив Изгубеният свят
Квартал: Стария град
Телефон: 0888/370 517
Адрес: ул. Кирил Нектариев 6

...или за повече подробности >
http://zavedenia.plovdivcity.net/plovdiv_restaurants.php?number=407
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Aleko
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 14, 2004
Мнения: 57
Място: Graz, Австрия

МнениеВъведено на: 07 Апр 2005 10:11:28 » Отговори с цитат върни се горе

Ето картата:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=50ac8f62b782e27270b4b423680f7d9f&search=adr&city=plovdiv&str=%CA%E8%F0%E8%EB+%CD%E5%EA%F2%E0%F0%E8%E5%E2+6&num=&start.x=10&start.y=9

_________________
Щастливецът споделя щастието си с останалите, а нещастникът прави и тях нещастни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя MSN куриер
DimitarG
Гост





МнениеВъведено на: 07 Апр 2005 10:45:51 » Отговори с цитат върни се горе

Начестичко, бе майни Laughing Laughing Laughing
Ама какво да се прави - изкувството изисква жертви!
Там сме.
divkozel
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 02, 2004
Мнения: 310
Място: Пловдив

МнениеВъведено на: 07 Апр 2005 11:01:29 » Кръчма "Изгубеният Свят" е запазена само за нас! Отговори с цитат върни се горе

Току-що се договорих със собственика.

Тази кръчма е известна с мощните сбирки всяка сряда на поетическа академия "Добромир Тонев", водена от него самия преживе /мир на праха му/ . Който е идвал знае и повтаря.

Вечерта ще започне в 18.00 в АРТ-кафе /което се намира срещу ресторант "Камбаната" на входа на стария Пловдив откъм главната/ с премиера на новата книга на Росица Зиновиева / прочети за това на

http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=16015 /

Оттам се местим в кръчмата.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Гост






МнениеВъведено на: 07 Апр 2005 16:28:21 » Отговори с цитат върни се горе

BlackCat написа:
А бе, майна, някой знае ли как е адреса на "Изгубения свят" в Стария град? Имало динозаври в този ресторант Smile Та там сме в петък вечер. Отиваме да намерим "Изгубения свят" и се настаняваме като едни истински динозаври на литературщините Very Happy
Мълвата шушука, че там и друг път са ставали свидетели на дивокозелски изпълнения. (Wendy сигурно знае Wink )
Пускам детективите за издирване на точния адрес, но който го знае, да помога Smile
Na vaprosa:"Izgubeniat sviat" 6te namerite taka:ako idvate ot centralna gara s avtobus nomer 1 (da re4em,deee),slizate na spirkata predi tunela.Xva6tate po ilicata vdjasno ot spirkata,kun Subota-pazar.6tom svur6i pazara,ima vljavo gradski toaletni.Pokrai tjax trugvate nagore po uli4kata,kojato vodi kum staria grad.Vurvite malko.Stigate doma na u4itelja-toi e vljavo.6tom go podminete,ulicata se razklonjava.Xvanete ljavoto razklonenie.Savsem v na4aloto mu ve4e se viwda "Izguben svjat".Namerixme seeeee!!!!Mnogo slowno vi se viwda mai,ama ako vnimatelno prosledote misaltatt mi - mnogo e prosti4ko.Xaide,mainaaaa! merigrek
Гост






МнениеВъведено на: 07 Апр 2005 16:32:10 » Re: Кръчма "Изгубеният Свят" е запазена само за на Отговори с цитат върни се горе

divkozel написа:
Току-що се договорих със собственика.

Тази кръчма е известна с мощните сбирки всяка сряда на поетическа академия "Добромир Тонев", водена от него самия преживе /мир на праха му/ . Който е идвал знае и повтаря.

Вечерта ще започне в 18.00 в АРТ-кафе /което се намира срещу ресторант "Камбаната" на входа на стария Пловдив откъм главната/ с премиера на новата книга на Росица Зиновиева / прочети за това на

http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=16015 /

Оттам се местим в кръчмата.
Maina,ti ne kazva6 4e Xul4ovci 6te idvat u Filibeto.6to go krii6,Va? merigrek
entusiast
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 02, 2004
Мнения: 73
Място: Пловдив

МнениеВъведено на: 07 Апр 2005 16:56:11 » ми Отговори с цитат върни се горе

щом требе, там сме

_________________
Ede, bibe, lude!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Можеш да пускаш нови теми
Можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com