Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 790
ХуЛитери: 1
Всичко: 791

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Детоксикация
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 28 Яну 2023 14:46:05 » Детоксикация Отговори с цитат върни се горе

Всеизвестно е, че спирката на тролея, а впоследствие и самият тролей, е място за социални контакти – нещо като мегдана на село. Та тази заран се засичаме на спирката с моята комшийка Цвета. Тя е руса, красива, усмихната и бърборанка. След първоначалните поздрави установяваме, че и двете отиваме на работа – а то и къде другаде в невнятния час 7.00 – не ще да е на парти. Следват приказки за децата, а после Цвети се присеща:

- Чакай да те питам за една консултация – нали си лекар!

Вече сме се качили в тролея и аз изтръпвам – един от най-страшните ми кошмари е, как половината тролей разбира,че съм лекар и се нарежда опашка от желаещи да споделят, покажат и разкажат. Другата половина си предава от ухо на ухо – „Тя е лекар, трябваше да си взема епикризите, за да се консултирам!”. Поне това ми се е случвало в много компании – защо си мислят, че ми е огромно забавление да слушам дълги описания на нечие здравословно състояние, когато съм излязла да забравя за работа – както и да – оплаквам се само!Wink И Цвети започна:

- Купих си едни лепенки за детоксикация. Лепваш ги вечер на стъпалата, а на сутринта са почернели – това са издърпаните токсини и шлаки, нали така?
Околните седалки вече са замряли – следят внимателно за чудодейните лепенки.

- Откъде ги купи, Цвети?

- От „Илиенци” – пет лева за 5 броя, но аз направих и маркетинг – има ги и за по 3.99.

Хм, дори и за сто лева от аптека, пак си е чисто шарлатанство за наивници – организмът на човека е великолепно балансирана система да се справя с токсините - бъбреци, черен дроб, черва, кожа, лигавици – всяка клетка включва своите механизми, които са еволюирали милиони години – не чака някакви лепенки за стъпала. И докато обмислям какво да кажа, Цвети продължава:

- Аз и на мъжа ми сложих, и тази сутрин той погледна неговите, че са по-черни от моите и ме попита какво значи това, а аз му казах :” Изчистил си се и даже днес ми изглеждаш по-хубав!”. Та да те питам, дали действат тези лепенки?

Всичките ми намерения за професионален отговор се изпариха :

- Ами явно действат, Цвети, щом и мъжът ти е станал по-хубав! – разсмях се аз .

Цвети също се разсмя, а имам чувството, че с нас се разсмя и половината тролей. А другата половина може би си записа да търси лепенките за детокс.

Та детоксикацията ще спаси света!Smile

Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 29 Яну 2023 19:48:04 » Горкият свят! Отговори с цитат върни се горе

Ама ще го спасяваме, няма как! Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 30 Яну 2023 23:16:57 » Отговори с цитат върни се горе

Добре, че не ме пита за лепенки, Ваня, ама то Жоро си е хубав и без тяхSmileSmileSmile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
pastirka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2007
Мнения: 791

МнениеВъведено на: 31 Яну 2023 21:43:23 » Отговори с цитат върни се горе

Де ги тези лепенки за детокс? Я подхвърли и към мен, нисичка съм и сигурно не ме виждаш. Погледни в левия ъгъл! Видя ли ме вече, хайде хвърляй де!🥰

Успех на твоя разказ аз вещая
и знам, че ще се радваш ти накрая!👍
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2005
Мнения: 1081
Място: София

МнениеВъведено на: 05 Фев 2023 01:23:13 » Re: Детоксикация Отговори с цитат върни се горе

Mia2442 написа:
Всеизвестно е, че спирката на тролея, а впоследствие и самият тролей, е място за социални контакти – нещо като мегдана на село. Та тази заран се засичаме на спирката с моята комшийка Цвета. Тя е руса, красива, усмихната и бърборанка. След първоначалните поздрави установяваме, че и двете отиваме на работа – а то и къде другаде в невнятния час 7.00 – не ще да е на парти. Следват приказки за децата, а после Цвети се присеща:

- Чакай да те питам за една консултация – нали си лекар!

Вече сме се качили в тролея и аз изтръпвам – един от най-страшните ми кошмари е, как половината тролей разбира,че съм лекар и се нарежда опашка от желаещи да споделят, покажат и разкажат. Другата половина си предава от ухо на ухо – „Тя е лекар, трябваше да си взема епикризите, за да се консултирам!”. Поне това ми се е случвало в много компании – защо си мислят, че ми е огромно забавление да слушам дълги описания на нечие здравословно състояние, когато съм излязла да забравя за работа – както и да – оплаквам се само!Wink И Цвети започна:

- Купих си едни лепенки за детоксикация. Лепваш ги вечер на стъпалата, а на сутринта са почернели – това са издърпаните токсини и шлаки, нали така?
Околните седалки вече са замряли – следят внимателно за чудодейните лепенки.

- Откъде ги купи, Цвети?

- От „Илиенци” – пет лева за 5 броя, но аз направих и маркетинг – има ги и за по 3.99.

Хм, дори и за сто лева от аптека, пак си е чисто шарлатанство за наивници – организмът на човека е великолепно балансирана система да се справя с токсините - бъбреци, черен дроб, черва, кожа, лигавици – всяка клетка включва своите механизми, които са еволюирали милиони години – не чака някакви лепенки за стъпала. И докато обмислям какво да кажа, Цвети продължава:

- Аз и на мъжа ми сложих, и тази сутрин той погледна неговите, че са по-черни от моите и ме попита какво значи това, а аз му казах :” Изчистил си се и даже днес ми изглеждаш по-хубав!”. Та да те питам, дали действат тези лепенки?

Всичките ми намерения за професионален отговор се изпариха :

- Ами явно действат, Цвети, щом и мъжът ти е станал по-хубав! – разсмях се аз .

Цвети също се разсмя, а имам чувството, че с нас се разсмя и половината тролей. А другата половина може би си записа да търси лепенките за детокс.

Та детоксикацията ще спаси света!Smile

Laughing


Very Happy Very Happy Very Happy Хахахха... Хем вярно, хем смешно, хем не съвсем , но то всички несмешни неща биват залепени с детоксикиращи лепенки, че то инак не знам какво трябва да правим..Успех, Миа! Много ми хареса, ама то при теб не е изненадващо . Успех! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 07 Фев 2023 20:56:58 » Отговори с цитат върни се горе

pastirka написа:
Де ги тези лепенки за детокс? Я подхвърли и към мен, нисичка съм и сигурно не ме виждаш. Погледни в левия ъгъл! Видя ли ме вече, хайде хвърляй де!🥰

Успех на твоя разказ аз вещая
и знам, че ще се радваш ти накрая!👍


Ахаха, виждам те - ама си на предсватбен пикник майWink Сякаш нямаш нужда от детокс Smile -разсмя ме - благодаря!Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
verysmallanimal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 03, 2010
Мнения: 193

МнениеВъведено на: 11 Фев 2023 00:57:44 » Отговори с цитат върни се горе

Пък аз взех, че и измих краката - и се разхубавих, и краката ми - гаче в извора на белоногата съм ги топнал! Smile Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 11 Фев 2023 08:49:45 » :) Отговори с цитат върни се горе

хаха, абе Вакрилов - от време оно се знае -крака се мият само в неделя -пък ти всяка вечер -много си се разхубавил ми се види!SmileSmileSmile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com