Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 465
ХуЛитери: 4
Всичко: 469

Онлайн сега:
:: rajsun
:: LeoBedrosian
:: AlexanderKoz
:: Mitko19

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Резултати "Очи към себе си"/2022
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 27 Мар 2022 14:23:01 » Резултати "Очи към себе си"/2022 Отговори с цитат върни се горе

Скъпи приятели,
знам че с нетърпение очаквате резултатите от седемнадесетото издание на конкурса ни за хумористична поезия и проза "Очи към себе си"

Поезия
І - во място "Писмо до младото ми аз" Калина Щерева/ abonat
ІІ - ро място "За таковата " Павлина Йосева /Pin4e
ІІІ - то място "Жената в мъжката ми песен" Валери Станков /Albatros

Поощрителни грамоти:
"Лунен парцел" Зинаида Чаушева /zinka
"В ресторанта на живота" Мария Панайотова/ pastirka


Проза

І - во място "Фейк нюз " Орлин Филиповски /Derzaite pichove
ІІ - ро място "Когато не си мръднал с годините" Герман Щърбанов / Bukvist
ІІІ - то място "Пей сърце" Цонка Петрова / mig

Поощрителни грамоти:
"За всичко са виновни жените" Зинаида Хаджимотова / Zika
"Пабло" Мариана Царкова /Mia 2442


Специална награда на името на Васил Стефанов/Слона
Аз и задгробния живот на Пиндиков – Иван Кьосев pindikof1947

На ПЪРВИТЕ, СРЕД РАВНИ - ЧЕСТИТО! За пореден път разликите в точките между отделните творби бяха минимални, което наистина прави всички номинирани творби - РАВНИ.

По регламент първите места получават голямата награда, осигурена от Женя Живкова-Стайкова - 3 нощувки със закуски във Виена плюс 100 Евро, които ще получат на място. Можете да се свържите със Женя и тук, на лични, както и чрез сайта, посочен във ваучерите, където са публикувани апартаментите.
По регламент, класираните от първо до трето място получават и парична премия на стойност:

Първо място - 150 лева
Второ място - 100 лева
Трето място - 50 лева

Моля, отличените, да се свържат с администратора на сайта Иван Янкулов (admin@hulite.net) и да му изпратят банкови сметки, на които да преведе съответните суми.

Щастлива съм, че лично връчих грамотите на: Цонка Петрова, Валери Станков и Орлин Филиповски, а на всички останали мога да изпратя по Еконт или на имел, както предпочитат. Очаквам да се свържат с мен.

Щастлива съм, че се събрахме повече хора, от колкото очаквах. Прегърнах хора, които не бях виждала отдавна и такива, които не познавах до момента. За мен голямата изненада в това издание бе появата на Орлин Филиповски, който умишлено не беше написал името си в профила и чиято грамота бях надписала само с никнейма му. Приятно се изненадах, когато го видях в залата, мислейки, че идва да отрази събитието за медията, в която работи. Беше чудесно, че се появиха и Жасмина/ jessypanayotova/ и Недков/Nedkov/, също нови попълнения в сайта, които очаквам да продължат да публикуват тук. Цонка Петрова, най-после се беше решила да пропътува разтоянието до Варна, ей така, за да бъде част от празника. Благодаря ви от сърце.
Ще се радвам, ако раздвижването в сайта продължи и след конкурса. Предполагам мнозина от вас са се уверили, че по някакъв начин времето, прекарано тук, е безценно с това, че ни е откъснало от все по-стресиращата и нагнетена обстановка. И все повече нашият сайт ще се превръща в истинско духовно убежище - такова, каквото е замеслено преди много години и опазено до сега - такова , каквото можем да го направим. Бъдете здрави и носете високо духа си!

На страницата на галерията и в моя профил във ФБ, както и на станицата на сайта Хулите, ще публикувам по-късно и снимки от събитието, както и текстовете на отличените творби. Можете да проследите фоторепортажът на един невероятен човек - Яков Шустов, в неговата станица Варна. През погледа на един чужденец

До нови срещи!
Маркони

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...

_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: Markoni55 на 27 Мар 2022 23:45:19 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
zika
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 05, 2016
Мнения: 229

МнениеВъведено на: 27 Мар 2022 14:34:26 » Отговори с цитат върни се горе

Благодаря за грамотата!
Ваня - Зинаида Хаджимитова съм - написала си Хаджимишева.
Честито на наградените!
Прегръдки с много поздрави!
zika
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rajsun
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 26, 2004
Мнения: 1015

МнениеВъведено на: 27 Мар 2022 16:23:39 » Поздрави))) Отговори с цитат върни се горе

Поздрави на организаторите, на участниците, на наградените!!!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
pastirka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2007
Мнения: 791

МнениеВъведено на: 27 Мар 2022 16:59:14 » Отговори с цитат върни се горе

И аз поздравявам организаторите, много добър конкурс се получи, а виждам, че и другите са на това мнение! Very Happy
Благодаря и за присъдената грамота! Имахме нужда от тези творчески изблици на смях и най-сърдечно честитя достойното представяне на авторите, които се качиха на почетната стълбичка Exclamation
До следващия конкурс, бъдете здрави и вдъхновени, приятели!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
zebaitel
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 28, 2010
Мнения: 630

МнениеВъведено на: 27 Мар 2022 20:59:42 » Честито! Отговори с цитат върни се горе

Поздравления за наградените, а и за всички участници! Три пъти ура за организаторите!!! Неуморно Марконче, прекрасна си! Много се надявам някой от следващите пъти и аз пак да се донеса до Варна! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
abonat
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 13, 2007
Мнения: 58

МнениеВъведено на: 27 Мар 2022 22:58:53 » Отговори с цитат върни се горе

Благодаря на организаторите, на журито и на хората, които намериха време да пишат, да четат и да коментират. Аз лично се забавлявах с всички произведения, много се радвам също, че имаше както съвсем нови участници, така и автори, участвали още в първите издания на конкурса. Пожелавам на всички, а и на себе си, да не губим чувството си за хумор, защото, ако се вярва на Дикенс, именно то е отличителната черта на мъдрите хора.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 28 Мар 2022 00:01:06 » Ами това беше! Отговори с цитат върни се горе

Зинаида, извинявай, ама в бързането...Не се сърди!
На всички много ви се радвам. И мисля, че и този пъ, колкото и да не ни беше до смях - конкурсът се получи - сочен, изненадващ, ведър!
Много пъти съм споделяла, че разликата в точките между отделните произведения е съвсем минимална, не рядко е просто една точка. Дори вчера се пошегувах, давайки съвет - участниците да пускат само едно силно произведение и две по-слаби. Защото понекога самите им произведения се конкурират. Единият от журито е харесал едно, другият друго, но става въпрос за един и същ участник. Това от своя страна му разбива общато оценка.
Как става оценяването? Много простичка схема - всеки от журито дава своята класация от първо до десето място . Срещу всяко произведение поставям точките в обратен ред т.е. първо място получава 10 точки, второ 9 и т.н. После сумирам точките на всяко произведение и нещата се получават.
Винаги съм се опитвала, когато става въпрос за гласуване, винаги системата да е максимално опростена. Мнозина от вас знаят как го правим на баловете на поезията... Четем номинирани произведения и публиката с листчета гласува - броим ги и...
Благодаря на всички, които се включиха. Радвам се, че има нови попълнения, радвам се и на участието на "стари кримки", с които отдавна сме загубили връзка, но откликнаха. Права си Калина, смехът ни отличава и трябва да го съхраним.

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
ringo
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 19, 2009
Мнения: 28

МнениеВъведено на: 28 Мар 2022 08:03:40 » Браво!!! Отговори с цитат върни се горе

Честито на отличените, които ни разсмяха и зарадваха с творбите си!... Дай Боже, догодина броят на участниците да се удвои!...
Поздравления и за организацията на конкурса, чийто основен вдъхновител и изпълнител и тази година бе неуморната Ваня- Маркони 55!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
mig
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 16, 2010
Мнения: 41
Място: Враца

МнениеВъведено на: 28 Мар 2022 08:51:52 » Много благодаря!!! Отговори с цитат върни се горе

Привет на всички! Радвам се, че толкова много хора участваха, четоха, коментираха! И че най-сетне присъствах на обявяването на наградите и се срещнах с Маркони!
Ваня, бяха ми говорили за теб като за светъл и топъл човек, но толкова слънчева не си те представях! Благодаря за вниманието!
За наградата? Не я очаквах. Бях спряла да очаквам - четири пъти бях участвала, четири пъти номинирана и не си представях, че може да ми се случи нещо друго.
Обичам много разказите си, които щяха да си останат само идеи или опити, и които реализирах или завърших за конкурса. Стига ми отличието, паричките ще дам за сайта, ще уредя това като си почина от пътуването, още днес или утре.
Успех, момичета и момчета, навсякъде и във всично, и кураж!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
zinka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 05, 2007
Мнения: 589

МнениеВъведено на: 28 Мар 2022 14:50:47 » Отговори с цитат върни се горе

Конкурсът приключи, но чувството ни за хумор едва ли ще ни изостави някога!
В края на краищата, светът не е чак толкова голям, че като погледнаш от смешната ме страна, да не се вижда и тъжната му. А това значи, че и обратното, макар и по-трудно, но е възможно!
Благодаря на Ваня-Маркони, че ми "подсвирна" - участвай, демек..., та като паднах и веднага стана тема за първото ми
стихотворение "Кривата плочка".
Благодаря на всички участници с които си общувахме - къде с рими, къде с усмивки, но беше наистина весело и здравословно!
Поздравления за достойно заели първите места в класацията!

И си тананикам тук една мелодиика със следните думички:
"Таз година - поощрена,
догодина - във Виена..."

Smile)))
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
geostal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 22, 2007
Мнения: 498
Място: Някъде по долното течение на р.Марица

МнениеВъведено на: 28 Мар 2022 19:43:23 » Отговори с цитат върни се горе

Честито на всички: организатори, участници, номинирани, отличени и на главния двигател -Ваня.
На всички пожелавам здраве и много вдъхновение.
Друг такъв конкурс няма - шеговит, емоционален, вдъхновяващ. Невероятна е тази традиция и още веднъж - евалла на тези, без които не би съществувал. Бъдете! Confused
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2005
Мнения: 1081
Място: София

МнениеВъведено на: 28 Мар 2022 22:25:04 » Отговори с цитат върни се горе

Честито на всички ни, които сме в този дар- смеха в очите за себе си! Честити да са ни и Ваня, която неизменно поддържа вечният и верният тон за смях и споделеност, и админите, които поддържат този ни остров на срещаната ни със себе си! Дай Боже, да дойдат спокойни времена за нови срещи на местосмехотворението! Бъдете здрави и усмихнати, приятели! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
viatarna
Модератор
Модератор


Записан(а): Oct 11, 2007
Мнения: 285
Място: гр.София / skype: vesi_dimitrova

МнениеВъведено на: 31 Мар 2022 16:35:33 » Отговори с цитат върни се горе

Драги, Хулитери и участници в конкурса, нашият любим АДМИНИСТРАТОР Иван е претърпял лек инцидент и му предстои утре операция.
Моля имайте търпение да изчакате известно време за наградите и месечния отчет.
Стискаме му палци, изпращайте ЛЮБОВ и добри мисли за бързо възстановяване.
Благодаря.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2005
Мнения: 1081
Място: София

МнениеВъведено на: 02 Апр 2022 01:09:09 » Отговори с цитат върни се горе

Бог да ни пази Администратор! Да ни е жив и здрав, да минава леко и бързо това, което му предстои и бързо да се възстанови!Администратор не само ни дава Очи за себе си с този конкурс, но и Души за себе си с този сайт- свят. Бог да ни го закриля и пази още дълги години!
Благодарности и на него, и на Женя, която предоставя великолепна първа награда в този конкурс и ме вдъхновява така за задобрея в магариите, отварящи очи за мене си, че и Виена в индианец да се види.
Здрави и благословени Бъдете и пребъдвайте!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 05 Апр 2022 18:44:55 » Ние сме свързани Отговори с цитат върни се горе

Както сподели Инди, животът на много от нас се дели на - преди Хулите и след това.
И е прекрасно, че за всички тези години, Админът не се огъна и не позволи участието на всеки от нас да бъде платено. Толкова много неща преживяхме тук и се надявам да съпреживяваме още прекрасни творби и приятелства. Познавам някои от вас лично, други само виртуално - но ви обичам искрено. Понякога ми е странно, че пътувайки за някъде, непременно се обаждам на някого, когото познавам в този град и ми е радостно от предстоящата среща. Виждаме се от дъжд на вятър, но усещането е за приятелство, удържало и оцеляло през годините. Благодаря на Женя, че ми е опора в този конкурс и без нея - просто нямаше да го има. Защото, признавам, много пъти съм стигала да мислъта - че това вече е краят и няма смисъл да напъвам...Но през последните години, когато тази мисъл ми е била все по-обсебваща, Женя винаги е била оптимист, винаги е вдъхвала живот и ме е сръчквала. И нещата се получават. А това е важно, не толкова за да отчетем, че нещо се случва в тези тревожни времена, а това че сме успели да преодолеем стреса и негативизма и да си подарим малко ободряващ смях. Благодаря ви от сърце!
Прегръдки!
Ваня

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com